
TAKIM PROFİLİ
Monterrey 2026/27
Monterrey 2026/27 sezonunda 10 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 17 gol attı, 15 gol yedi. Bu sayfada kadro, fikstür, derin takım istatistikleri ve transferler yer alıyor.
📊LİG
10.
18 takım · 14 puan
10
MAÇ
4
GALİBİYET
2
BERABERLİK
4
YENİLGİ
17-15
GOL
%40.0
GALİBİYET ORANI
SON MAÇLAR DLWDLLWWLW
Paz 11.10.2026
Club America
1-1
Monterrey
D
Cmt 26.09.2026
Atlante FC
4-2
Monterrey
L
Paz 20.09.2026
Monterrey
1-0
Cruz Azul
W
Paz 13.09.2026
Monterrey
0-0
Tigres UANL
D
Pzt 31.08.2026
Monterrey
1-3
Atletico San Luis
L
İÇ SAHA / DEPLASMAN
İç saha3-1-1
Maç başına puan2.0
Gol11-6
Deplasman1-1-3
Maç başına puan0.8
Gol6-9
EN YÜKSEK RATING MİN 5 MAÇ
Óliver Torres6.94
H. Cuypers · 3 gol6.84
J. Corona · 1 gol6.64
O. Pineda · 1 gol6.6
C. Salcedo6.55
Reklam
FİKSTÜR VE SONUÇLAR 17 MAÇ
Monterrey
vs
CF Pachuca
Per 22.10.2026
Puebla
vs
Monterrey
Paz 25.10.2026
Monterrey
vs
Guadalajara Chivas
Paz 01.11.2026
Monterrey
vs
Club Tijuana
Paz 08.11.2026
Toluca
vs
Monterrey
Paz 15.11.2026
Club Queretaro
vs
Monterrey
Paz 22.11.2026
U.N.A.M. - Pumas
vs
Monterrey
Paz 19.07.2026
Monterrey
3-2
Santos Laguna
W
Pzt 27.07.2026
Necaxa
2-1
Monterrey
L
Paz 02.08.2026
Atlas
0-2
Monterrey
W
Paz 16.08.2026
Monterrey
6-1
FC Juarez
W
Cmt 22.08.2026
Leon
2-0
Monterrey
L
Pzt 31.08.2026
Monterrey
1-3
Atletico San Luis
L
Paz 13.09.2026
Monterrey
0-0
Tigres UANL
D
Paz 20.09.2026
Monterrey
1-0
Cruz Azul
W
Cmt 26.09.2026
Atlante FC
4-2
Monterrey
L
Paz 11.10.2026
Club America
1-1
Monterrey
D
KADRO 39 OYUNCU
Kaleci4
Defans13
5MAÇ
0GOL
1KİLİT P
%58.1İKİLİ
402DK
4MAÇ
0GOL
3KİLİT P
%55.6İKİLİ
294DK
3MAÇ
0GOL
2KİLİT P
%47.6İKİLİ
264DK
4MAÇ
0GOL
2KİLİT P
%35.5İKİLİ
258DK
4MAÇ
0GOL
%46.2İKİLİ
192DK
Luis ReyesMexico · 34 yaş
2MAÇ
0GOL
0DK
Stefan MedinaColombia · 33 yaş
1MAÇ
0GOL
0DK
C. BustosMexico · 20 yaş
C. Frayde · 21 yaş
César RamosPeru · 37 yaş
D. Garcia · 19 yaş
J. Casillas · 24 yaş
Tony LeoneMexico · 21 yaş
Orta Saha17
11MAÇ
0GOL
19KİLİT P
%52.8İKİLİ
821DK
5MAÇ
3GOL
4KİLİT P
%45.5İKİLİ
286DK
4MAÇ
5GOL
3KİLİT P
%51.0İKİLİ
285DK
4MAÇ
1GOL
8KİLİT P
%50.0İKİLİ
244DK
3MAÇ
1GOL
2KİLİT P
%44.4İKİLİ
224DK
3MAÇ
1GOL
5KİLİT P
%51.4İKİLİ
219DK
4MAÇ
0GOL
2KİLİT P
%52.4İKİLİ
213DK
3MAÇ
1GOL
%47.6İKİLİ
149DK
Érick AguirreMexico · 28 yaş
Omar Galvez · 19 yaş
Iker FimbresMexico · 20 yaş
4MAÇ
0GOL
0DK
Iker Jareth Fimbres OchoaMexico · 20 yaş
2MAÇ
0GOL
0DK
Cristian ReyesMexico · 19 yaş
A. Rojas · 19 yaş
Cesar GarzaMexico · 20 yaş
J. DomínguezMexico · 20 yaş
José Alejandro Urías FélixMexico · 19 yaş
Forvet5
4MAÇ
1GOL
6KİLİT P
%36.1İKİLİ
294DK
3MAÇ
3GOL
4KİLİT P
%31.2İKİLİ
245DK
2MAÇ
1GOL
3KİLİT P
%0.0İKİLİ
119DK
Uroš ĐurđevićMontenegro · 31 yaş
1MAÇ
0GOL
0DK
Aldo De Nigris · 17 yaş
1MAÇ
0GOL
0DK
İleri metrikler maç bazlı oyuncu istatistiklerinden gelir; işlenmiş dakikası olmayan oyuncularda yalnız temel bilgi görünür.
54.1%
TOPA SAHİP OLMA
lig ort. 50.0 +4.1
85.7%
PAS İSABETİ
448 pas/maç
lig ort. 82.3 +3.4
15.9
ŞUT / MAÇ
%37.8 isabet
lig ort. 13.8 +2.1
11.9%
ŞUT DÖNÜŞÜMÜ
şut başına gol
GOL DAKİKALARI 1 × 90+
AtılanYenen
DİZİLİŞLER 6/10 MAÇ
4-2-3-15 maç · %83.3
3-5-21 maç · %16.7
MAÇ PROFİLİ
ÜST 1.5%80.0
ÜST 2.5%50.0
ÜST 3.5%40.0
BTTS%60.0
CLEAN SHEET%30.0
GOL ATAMADI%20.0
🔒
ÜCRETSİZ ÜYELİK
Derin Takım Analizi
Şut haritası, xG, ısı haritası, hücum koridorları ve oyuncu liderleri ücretsiz üyelikle açılır.
Ücretsiz üye ol Zaten üye misin? Giriş yap€7.30M
HARCAMA
—
GELİR
€7.30M
NET KASA
16 / 23
GELEN / GİDEN
GELENLER 16
J. Casillas
Venados FC - · 2026-06-30
Venados FC - · 2026-06-30
GİDENLER 23
K. Cuneo
U.N.A.M. - Pumas - · 2026-06-30
U.N.A.M. - Pumas - · 2026-06-30
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Monterrey U21 


Monarcas


Forge ·






