LİGLiga MX
BU SEZON4G · 0A
Gol30.16 / 90
Asist00.00 / 90
Şut191.00 / 90
Kilit pas60.32 / 90
Başarılı dripling10.05 / 90
Kazanılan ikili904.73 / 90
Rating7.23
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2025 · 87 defanslar
- Müdahale 1.16 %23
- Pas arası 1.31 %73
- Blok 0.68 %79
- İkili mücadele %62 %85
- Pas isabeti %91 %97
- Faul (az iyi) 1.37 %21
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1713 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Trophée des Champions2022/2023 · France
🏆
Ligue 12022/2023 · France
🏆
Ligue 12021/2022 · France
🏆
La Liga2019/2020 · Spain
🏆
Super Cup2019/2020 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🏆
FIFA Intercontinental Cup2017 UAE · World
🏆
UEFA Champions League2017/2018 · Europe
🏆
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe
🏆
Super Cup2017/2018 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2016 Japan · World
🏆
UEFA Super Cup2016/2017 · Europe
🏆
UEFA Champions League2016/2017 · Europe
🏆
La Liga2016/2017 · Spain
🏆
UEFA Champions League2015/2016 · Europe
🏆
FIFA Intercontinental Cup2014 Morocco · World
🏆
UEFA Super Cup2014/2015 · Europe
🏆
UEFA Champions League2013/2014 · Europe
🏆
Copa del Rey2013/2014 · Spain
🏆
International Champions Cup2013 · World
🏆
UEFA European Championship2012 Poland/Ukraine · Europe
🏆
Super Cup2012/2013 · Spain
🏆
La Liga2011/2012 · Spain
🏆
FIFA World Cup2010 South Africa · World
🏆
Copa del Rey2010/2011 · Spain
🏆
UEFA European Championship2008 Austria/Switzer · Europe
🏆
UEFA European Championship Qualifiers2008 Austria/Switzer · Europe
🏆
Super Cup2008/2009 · Spain
🏆
La Liga2007/2008 · Spain
🏆
La Liga2006/2007 · Spain
🥈
Trophée des Champions2021/2022 · France · 2nd Place
🥈
La Liga2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
La Liga2015/2016 · Spain · 2nd Place
🥈
Audi Cup2015 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
FIFA Confederations Cup2013 Brazil · World · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2012/2013 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2012/2013 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2011/2012 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2010/2011 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2009/2010 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2008/2009 · Spain · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2008 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2007/2008 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2005/2006 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
23
2.073
4
0
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%45 isabet
Kilit pas6
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan109%61
Müdahale28
Faul3028 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı31 kaçan
İlk 1123
G+A / 900.17
Kart8
Kaptan23maçta
2024/25
8
706
3
0
7.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan31%62
Müdahale11
Faul106 kazanılan
Penaltı1
İlk 118
G+A / 900.38
Kart21
Kaptan8maçta
2023/24
36
2.968
5
1
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%45 isabet
Kilit pas7
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan179%62
Müdahale47
Faul3328 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı1
İlk 11333 yedek
G+A / 900.18
Kart91
Kaptan6maçta
2022/23
41
3.429
2
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%41 isabet
Kilit pas4
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan150%56
Müdahale43
Faul4027 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11392 yedek
G+A / 900.08
Kart51
2021/22
15
806
2
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas1
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan34%57
Müdahale12
Faul114 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1187 yedek
G+A / 900.22
Kart31
2020/21
21
1.700
4
1
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas5
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan76%59
Müdahale17
Faul239 kazanılan
Penaltı3
İlk 11201 yedek
G+A / 900.26
Kart4
Kaptan20maçta
TOPLAM GOL175 penaltı
İLK 1110112 yedek girdi
KART29
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 3 %18
- 31-45' 1 %6
- 46-60' 5 %29
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 3 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%25
- 3-4-2-114%16
- 3-5-214%16
- 4-3-314%16
- 5-3-214%16
- 3-4-38%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | TolucaAC | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.12.2025 | TolucaHC | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | Club AmericaAC | 2-1 | 100 | – | 7.3 | ||
| 27.11.2025 | Club AmericaHC | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.11.2025 | Guadalajara ChivasAC | 4-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | Tigres UANLHC | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | Cruz AzulAC | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | FC JuarezHC | 4-2 | 77 | 1 | 7.6 | ||
| 19.10.2025 | U.N.A.M. - PumasHC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 28.09.2025 | Santos LagunaHC | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 25.09.2025 | TolucaAC | 6-2 | 90 | 2 | 5.3 | ||
| 21.09.2025 | Club AmericaHC | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | PueblaAC | 2-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | NecaxaHC | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 18.08.2025 | MazatlánHC | 3-2 | 96 | 1 | 7.5 | ||
| 12.08.2025 | LeonAC | 1-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 27.07.2025 | AtlasHC | 3-1 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 19.07.2025 | Atletico San LuisAC | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 13.07.2025 | PachucaAC | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 02.07.2025 | Borussia DortmundAC | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.06.2025 | UrawaAC | 0-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 22.06.2025 | River PlateAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.06.2025 | InterHC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 21.04.2025 | LeonAC | 0-2 | 75 | – | 7.3 | ||
| 17.04.2025 | Club AmericaHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | Tigres UANLAC | 2-1 | 101 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 06.04.2025 | Guadalajara ChivasHC | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.03.2025 | U.N.A.M. - PumasAC | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | Cruz AzulAC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 03.03.2025 | Santos LagunaHC | 4-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 23.02.2025 | Atletico San LuisHC | 3-1 | 80 | 4 | 7.7 | ||
| 26.05.2024 | BarcelonaHC | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.05.2024 | Athletic ClubA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.05.2024 | CadizH | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 11.05.2024 | VillarrealA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.05.2024 | Granada CFH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.04.2024 | Real BetisA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.04.2024 | MallorcaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.04.2024 | Las PalmasAC | 0-2 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 30.03.2024 | GetafeAC | 0-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 17.03.2024 | Celta VigoH | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.03.2024 | AlmeriaA | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.03.2024 | Real SociedadH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 25.02.2024 | Real MadridAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2024 | ValenciaA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.02.2024 | Atletico MadridH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 28.01.2024 | OsasunaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.01.2024 | GironaA | 5-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.01.2024 | AlavesH | 2-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.01.2024 | Athletic ClubHC | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 23.12.2023 | Atletico MadridA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.12.2023 | Granada CFAC | 0-3 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 16.12.2023 | GetafeH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.12.2023 | LensA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 09.12.2023 | MallorcaA | 1-0 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 29.11.2023 | PSV EindhovenH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 26.11.2023 | Real SociedadA | 2-1 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 12.11.2023 | Real BetisH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | CadizA | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.10.2023 | ArsenalH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2005–2025 · 144 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
11.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
17 maç
04.2023
Baldır sakatlığıKadroda yok
11 maç
02.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2021
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
11.2021
Bacak sakatlığıKadroda yok
14 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
La Liga2023 · Sevilla
1kırmızı · 28 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1713 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.4Liga MX 2025
PERFORMANS66.51713 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%88
Dakika
%72
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%80
Dakika
%83
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Danilho DoekhiUnion Berlin · 27
%95
6gol
0asist
66scout
€13.00M
Bundesliga
Nathaniel PhillipsWest Brom · 28
%65
3gol
0asist
66scout
Championship
Jorge PulidoHuesca · 34
%63
3gol
2asist
68scout
€500K
Segunda División
Magnus JensenSonderjyske · 29
%62
4gol
0asist
65scout
Superliga
Maximilian GroßerArminia Bielefeld · 24
%62
2gol
0asist
77scout
€700K
2. Bundesliga
Aitor ParedesAthletic Club · 25
%60
2gol
0asist
67scout
€15.00M
La Liga
Amir RrahmaniNapoli · 31
%60
2gol
1asist
59scout
€12.00M
Serie A
Robin KochEintracht Frankfurt · 29
%60
3gol
1asist
68scout
€10.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



