Spain · Defender
Raúl Tavares Pulido
LİGSegunda División
BU SEZON3G · 2A
Gol30.08 / 90
Asist20.06 / 90
Şut190.54 / 90
Kilit pas120.34 / 90
Başarılı dripling50.14 / 90
Kazanılan ikili1634.59 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 1.21 %20
- Pas arası 1.46 %82
- Blok 0.82 %83
- İkili mücadele %62 %88
- Pas isabeti %82 %40
- Faul (az iyi) 0.96 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3195 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Segunda División2019/2020 · Spain
🏆
Copa del Rey2012/2013 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2012/2013 · Europe
🥈
Segunda División2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2010 France · Europe · 2nd Place
2025/26
37
3.195
3
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas12
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan163%62
Müdahale43
Faul3427 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11361 yedek
G+A / 900.14
Kart101
Kaptan36maçta
2020/21
36
2.887
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas5
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan132%55
Müdahale39
Faul3526 kazanılan
İlk 11324 yedek
G+A / 900.03
Kart61
Kaptan32maçta
TOPLAM GOL1
İLK 11172 yedek girdi
KART9
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-28%53
- 3-1-4-22%13
- 3-4-32%13
- 3-4-1-21%7
- 3-4-2-11%7
- 4-3-31%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | CastellónHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 18.05.2026 | LeganesAC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2026 | Real Sociedad IIHC | 1-2 | 90 | – | 5.6 | ||
| 26.04.2026 | ZaragozaHC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2026 | Deportivo La CorunaHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | Las PalmasAC | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.04.2026 | Cultural LeonesaHC | 1-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 28.03.2026 | Granada CFAC | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 5.9 | |
| 20.03.2026 | AlmeriaHC | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | MalagaAC | 5-3 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 07.03.2026 | AlbaceteHC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | ValladolidAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | MirandesHC | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.02.2026 | AD Ceuta FCHC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | Sporting GijonAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | CadizHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.01.2026 | FC AndorraAC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.01.2026 | CordobaHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | CastellónAC | 4-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | Racing SantanderHC | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 8.0 | |
| 12.12.2025 | Cultural LeonesaAC | 0-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 06.12.2025 | ValladolidHC | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 29.11.2025 | AlmeriaAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | Sporting GijonHC | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.11.2025 | ZaragozaAC | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | FC AndorraHC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.11.2025 | AlbaceteAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.10.2025 | Las PalmasHC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.10.2025 | CadizAC | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | BurgosHC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Granada CFHC | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | Deportivo La CorunaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | MalagaHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.09.2025 | AD Ceuta FCAC | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2025 | EibarHC | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | MirandesAC | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | LeganesHC | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 22.05.2021 | ValenciaHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.05.2021 | Real BetisAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2021 | Athletic ClubHC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.05.2021 | Real SociedadHC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2021 | GetafeHC | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.04.2021 | Atletico MadridAC | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.04.2021 | AlavesAC | 1-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 09.04.2021 | ElcheHC | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.04.2021 | LevanteAC | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.03.2021 | OsasunaHC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2021 | BarcelonaAC | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.03.2021 | Celta VigoHC | 3-4 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 27.02.2021 | EibarAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.02.2021 | Granada CFHC | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.02.2021 | SevillaAC | 1-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2021 | Real MadridHC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2021 | ValladolidAC | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2021 | VillarrealHC | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.01.2021 | GetafeAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2021 | Real BetisH | 0-2 | 38↑ | – | 6.5 | ||
| 03.01.2021 | BarcelonaHC | 0-1 | 72 | – | 7.0 | ||
| 30.12.2020 | Celta VigoAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.12.2020 | Athletic ClubAC | 2-0 | 86 | – | 6.2 |
ŞUT24
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner12%50
- Duran top7%29
- Açık oyun3%12
- Taç sonrası1%4
- Asist sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa17%71
- Sağ ayak5%21
- Sol ayak1%4
- Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 4 %17
- 46-60' 4 %17
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 8 %33
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 73 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-07
Sint-Truiden
→
SD Huesca
?
Sint-Truiden
→
SD Huesca
?
2016-07-01
Albacete
→
Sint-Truiden
free transfer
Albacete
→
Sint-Truiden
free transfer
2014-11-06
Without Club
→
Albacete
-
Without Club
→
Albacete
-
2014-07-01
RM Castilla
→
Without Club
-
RM Castilla
→
Without Club
-
2009-07-01
Atl. Madrid C
→
Atl. Madrileño
-
Atl. Madrid C
→
Atl. Madrileño
-
2008-07-01
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrid C
-
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrid C
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
La Liga2020 · Huesca
1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3195 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.5Segunda División 2025
PERFORMANS65.53195 dk
KARARVeri yetersiz62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
84.3
Klasik stoper
83.7
Ayağı iyi stoper
82.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%76
Dakika
%92
Değer / getiri
%32
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%77
Dakika
%99
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
65.5
74
88
Pas hacmi / 90
37.77
42
90
İkili mücadele kazanma
61.74
58
100
Pas arası / 90
1.46
1.9
77
Müdahale / 90
1.21
3
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robin KochEintracht Frankfurt · 29
%95
3gol
1asist
68scout
€10.00M
Bundesliga
Rosen BozhinovAntwerp · 20
%85
1gol
0asist
80scout
Jupiler Pro League
Pedro GanchasSilkeborg · 25
%80
2gol
1asist
74scout
Superliga
Japhet TangangaSheffield Utd · 26
%79
1gol
0asist
71scout
Championship
Jan Paul van HeckeBrighton · 25
%74
3gol
2asist
65scout
€35.00M
Premier League
Yarek GasiorowskiPSV Eindhoven · 20
%64
3gol
2asist
78scout
Eredivisie
Ibrahima BaFamalicao · 20
%63
1gol
1asist
81scout
€3.00M
Primeira Liga
Jordan StoreyPreston · 28
%60
2gol
2asist
64scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


