LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili135.20 / 90
Rating6.49
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
- Müdahale 2.00 %79
- Pas arası 1.60 %82
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %87 %99
- Pas isabeti %80 %34
- Faul (az iyi) 0.80 %39
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 225 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
225
0
0
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan13%87
Müdahale5
Faul24 kazanılan
İlk 115
2025/26
46
3.724
2
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%35 isabet
Kilit pas11
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan275%65
Müdahale47
Faul2632 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11424 yedek
G+A / 900.1
Kart91
2024/25
39
3.064
1
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%15 isabet
Kilit pas11
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan193%64
Müdahale51
Faul2836 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11354 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2023/24
43
3.604
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas7
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan230%57
Müdahale47
Faul4130 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11403 yedek
Kart6
2022/23
44
3.704
2
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%75 isabet
Kilit pas9
Drible14%88 başarı
İkili kazanılan254%66
Müdahale44
Faul2728 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11431 yedek
G+A / 900.05
Kart10
2021/22
20
1.444
0
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan107%61
Müdahale19
Faul1317 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11155 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2020/21
42
2.465
1
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas6
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan200%68
Müdahale21
Faul1317 kazanılan
İlk 112715 yedek
G+A / 900.07
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 11808 yedek girdi
KART14
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-228%38
- 3-1-4-216%22
- 3-4-1-211%15
- 4-2-3-18%11
- 5-3-26%8
- 3-4-2-15%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BlackburnH | 2-1 | 90 | 0 | 6.8 | ||
| 01.09.2026 | Bristol CityH | 1-3 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | CharltonA | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | WolvesH | 1-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | BoltonA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | SouthamptonH | 1-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | Sheffield UtdA | 2-3 | 87 | – | 6.2 | ||
| 22.04.2026 | BirminghamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | West BromH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | CharltonA | 1-2 | 86 | 1 | 7.0 | ||
| 06.04.2026 | QPRH | 1-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | LeicesterA | 2-2 | 98 | – | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | Stoke CityH | 3-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | NorwichA | 2-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 11.03.2026 | CoventryA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | Oxford UnitedH | 1-3 | 95 | 1 | 6.5 | ||
| 28.02.2026 | MillwallH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2026 | SwanseaA | 1-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 20.02.2026 | BlackburnA | 1-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | WatfordH | 2-2 | 96 | 1 | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | PortsmouthH | 1-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | MiddlesbroughA | 4-0 | 50 | 1 | 5.2 | ||
| 20.01.2026 | Hull CityH | 0-3 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | DerbyH | 0-1 | 97 | 2 | 7.5 | ||
| 04.01.2026 | Bristol CityA | 0-2 | 97 | 1 | 7.3 | ||
| 01.01.2026 | Sheffield WednesdayH | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.12.2025 | WrexhamA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.12.2025 | Stoke CityA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | NorwichH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | Oxford UnitedA | 1-2 | 96 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 09.12.2025 | CoventryH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | WrexhamH | 1-1 | 90 | 4 | 8.5 | ||
| 29.11.2025 | Sheffield WednesdayA | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 25.11.2025 | WatfordA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.11.2025 | BlackburnH | 1-2 | 70 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | MillwallA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.11.2025 | SwanseaH | 2-1 | 95 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | SouthamptonA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | Sheffield UtdH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2025 | BirminghamH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | West BromA | 2-1 | 100 | 2 | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | CharltonH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2025 | Hull CityA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Bristol CityH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | DerbyA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | MiddlesbroughH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 9.2 |
| 30.08.2025 | PortsmouthA | 1-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | IpswichH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | LeicesterH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.08.2025 | BarrowA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | QPRA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | Bristol CityA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2025 | PlymouthH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.04.2025 | Hull CityA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | QPRH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | LeedsA | 2-1 | 64 | – | 6.3 | ||
| 08.04.2025 | CardiffH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Stoke CityH | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 02.04.2025 | DerbyA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | PortsmouthH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT28
GOL2
xG2.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner17%61
- Duran top5%18
- Taç sonrası3%11
- Asist sonrası3%11
Vücut bölgesine göre
- Kafa22%79
- Sağ ayak4%14
- Sol ayak2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
- 1-15' 4 %14
- 16-30' 3 %11
- 31-45' 6 %21
- 46-60' 2 %7
- 61-75' 3 %11
- 76-90+' 10 %36
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 239 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-05-31
Sheff Wed
→
Preston
End of loan
Sheff Wed
→
Preston
End of loan
2022-01-19
Preston
→
Sheff Wed
loan transfer
Preston
→
Sheff Wed
loan transfer
2018-07-01
Exeter City
→
Preston
€850k
Exeter City
→
Preston
€850k
2017-10-26
Dorchester
→
Exeter City
End of loan
Dorchester
→
Exeter City
End of loan
2017-07-06
Exeter City
→
Dorchester
loan transfer
Exeter City
→
Dorchester
loan transfer
2017-04-01
Tiverton
→
Exeter City
End of loan
Tiverton
→
Exeter City
End of loan
2017-03-01
Exeter City
→
Tiverton
loan transfer
Exeter City
→
Tiverton
loan transfer
2016-07-01
Exeter U18
→
Exeter City
-
Exeter U18
→
Exeter City
-
2016-04-01
Bideford AFC
→
Exeter U18
End of loan
Bideford AFC
→
Exeter U18
End of loan
2016-03-01
Exeter U18
→
Bideford AFC
loan transfer
Exeter U18
→
Bideford AFC
loan transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3724 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.5Championship 2025
PERFORMANS65.33724 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
82.6
Defansif bek
82.3
Ayağı iyi stoper
81.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%80
Dakika
%95
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%76
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.83
7.2
95
İkili mücadele kazanma
65.01
68
96
Pas hacmi / 90
36.52
45
81
Pas arası / 90
1.64
1.8
91
Blok / 90
0.58
1.8
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Japhet TangangaSheffield Utd · 26
%95
1gol
0asist
71scout
Championship
Julian ChabotVfB Stuttgart · 27
%80
0gol
0asist
69scout
€15.00M
Bundesliga
Tyler BindonSheffield Utd · 20
%76
1gol
0asist
79scout
Championship
Sergio BarciaLas Palmas · 25
%74
1gol
1asist
80scout
€400K
Segunda División
Aïssa MandiLille · 34
%72
1gol
0asist
69scout
€50K
Ligue 1
Pedro GanchasSilkeborg · 25
%70
2gol
1asist
74scout
Superliga
Rosen BozhinovAntwerp · 20
%68
1gol
0asist
80scout
Jupiler Pro League
Jorge PulidoHuesca · 34
%60
3gol
2asist
68scout
€500K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum