Pedro Ganchas
Portugal · Defender

Pedro Ganchas

YAŞ26
BOY190
KİLO84
KULÜPSilkeborg
DOĞUM YERİLisboa
LİGSuperliga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.04
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 DBU PokalenNone · Denmark · 2nd Place
🥈 DBU Pokalen2024/2025 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2021 0 2022 0 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 3 16 0 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaSilkeborg 3 16 0 0 6.65
2025/26 33 2.845 2 1 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaSilkeborg 29 2.545 2 1 6.88
UEFA Europa Conference LeagueSilkeborg 4 300 0 0 7.17
Şut12%50 isabet
Kilit pas7
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan143%62
Müdahale37
Faul3228 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11321 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2022/23 11 244 0 0 6.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPacos Ferreira 11 244 0 0 6.37
Şut1
İkili kazanılan12%67
Müdahale2
Faul34 kazanılan
İlk 1129 yedek
2021/22 11 142 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPacos Ferreira 11 142 0 0 6.70
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%83
Faul1
İlk 1129 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 11628 yedek girdi
KART6
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %67
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-2-1 — 46 4-3-3 — 20 3-4-2-1 — 2 68 maç
  • 4-3-2-146%68
  • 4-3-320%29
  • 3-4-2-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 FC MidtjyllandH 1-1
24.08.2026 BrondbyA 3-1 8 6.7
10.08.2026 OdenseH 1-0 8 6.6
17.05.2026 FC FredericiaA 4-1 90 1 7.2
10.05.2026 FC CopenhagenH 0-4 90 6.3
03.05.2026 OdenseA 2-3 90 6.9
26.04.2026 Randers FCH 2-0 90 1 7.7
22.04.2026 VejleA 1-2 90 6.3
19.04.2026 FC FredericiaH 2-2 90 1 6.7
12.04.2026 OdenseH 3-1 90 1 1 7.2
22.03.2026 Randers FCA 0-3 90 7.9
16.03.2026 VejleH 1-1 90 1 8.0
01.03.2026 FC FredericiaA 2-1 90 1 7.5
22.02.2026 FC MidtjyllandH 0-4 90 1 5.6
16.02.2026 SonderjyskeA 2-1 90 6.3
08.02.2026 ViborgH 0-1 90 6.9
07.12.2025 FC NordsjaellandA 5-0 90 1 5.9
30.11.2025 Randers FCH 0-0 90 7.0
21.11.2025 AarhusH 0-2 90 1 7.2
07.11.2025 OdenseA 1-1 90 7.0
02.11.2025 BrondbyH 0-2 90 1 6.0
26.10.2025 VejleA 1-2 90 1 1 9.3
17.10.2025 FC CopenhagenH 3-1 90 6.3
05.10.2025 AarhusA 3-1 90 6.2
28.09.2025 VejleH 1-1 90 7.0
21.09.2025 FC CopenhagenA 3-3 90 5.6
14.09.2025 OdenseH 2-1 90 1 7.2
31.08.2025 SonderjyskeH 0-2 90 6.6
14.08.2025 JagielloniaA 2-2
10.08.2025 FC NordsjaellandH 4-2 45 6.6
07.08.2025 JagielloniaH 0-1 90 7.0
03.08.2025 Randers FCA 1-0 90 7.3
31.07.2025 KA AkureyriA 2-3 120 7.2
27.07.2025 FC FredericiaH 0-2 90 1 7.2
23.07.2025 KA AkureyriH 1-1 90 7.3
20.07.2025 BrondbyA 3-0 70 6.7
18.02.2023 EstorilA 1-3
31.01.2023 GIL VicenteH 2-1
26.01.2023 BenficaH 0-2
21.01.2023 SC BragaH 1-2
29.12.2022 Sporting CPA 3-0
13.11.2022 VizelaH 0-2
05.11.2022 FC PortoA 4-0 64 6.2
28.10.2022 MaritimoH 0-1
22.10.2022 FamalicaoA 2-1
15.08.2022 PortimonenseH 0-3 90 6.3
08.08.2022 GIL VicenteA 1-0 90 1 6.6
13.05.2022 BenficaH 0-2 65 6.7
08.05.2022 Santa ClaraA 2-0 77 1 6.7
02.05.2022 TondelaH 1-1
23.04.2022 GIL VicenteA 1-1
15.04.2022 GuimaraesA 4-0
09.04.2022 MaritimoH 2-0
03.04.2022 Sporting CPA 2-0
12.03.2022 AroucaA 0-1
06.03.2022 FC PortoH 2-4
25.02.2022 BelenensesA 0-2
19.02.2022 VizelaH 2-1
ŞUT13
GOL2
xG1.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
16' · xG 0.061 30' · xG 0.1 90' · xG 0.088 67' · xG 0.618 · GOL 90' · xG 0.03 89' · xG 0.129 24' · xG 0.043 71' · xG 0.121 59' · xG 0.196 38' · xG 0.239 32' · xG 0.09 · GOL 16' · xG 0.027 77' · xG 0.039
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 9 (%69) Asist sonrası — 4 (%31) 13 şut
  • Korner9%69
  • Asist sonrası4%31
Vücut bölgesine göre
Kafa — 9 (%69) Sol ayak — 3 (%23) Diğer — 1 (%8) 13 şut
  • Kafa9%69
  • Sol ayak3%23
  • Diğer1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 0 16-30' — 4 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 4 %31
  • 31-45' 2 %15
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 4 %31
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 58 maç
Silkeborg 36maç 2025–2026
Pacos Ferreira 22maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-02 Paços Ferreira Silkeborg IF €400k
2022-01-31 Benfica B Paços Ferreira ?
2020-07-01 Benfica U23 Benfica B -
2019-07-01 Benfica U19 Benfica U23 -
2018-06-30 Sacavenense Benfica U19 End of loan
2018-01-07 Benfica U19 Sacavenense loan transfer
2017-07-06 Sacavenense U19 Benfica U19 ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2545 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.9Superliga 2025
PERFORMANS72.12545 dk
KARARİzlemeye değer72/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 90.7
Defansif bek 86.5
Klasik stoper 85.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %83
Dakika %90
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %90
Dakika %94
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 62.56 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 72.1 76 95
İkili mücadele kazanma 61.35 64 96
Pas arası / 90 1.7 1.8 94
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam