Benjamin Whiteman
England · Midfielder

Benjamin Whiteman

YAŞ29
BOY185
KİLO68
KULÜPWrexham
DOĞUM YERİRochdale
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.36 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.36 / 90
Kazanılan ikili113.91 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 105 orta sahalar
Kilit pas — %0 (0.00) Asist — %0 (0.00) Drible — %37 (0.36) Pas isabeti — %55 (%83) Top kapma — %68 (2.85) İkili mücadele — %58 (%50) 36 ORT. % 0 0 37 55 68 58
  • Kilit pas 0.00 %0
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.36 %37
  • Pas isabeti %83 %55
  • Top kapma 2.85 %68
  • İkili mücadele %50 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 253 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. League Cup2021 · Preston · 3 maç 2asist4.
7. FA Cup2020 · Doncaster · 2 maç 3gol7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
2020 1 2021 8 2022 5 2023 5 2024 2 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 4 253 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWrexham 4 253 0 0 6.70
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%50
Müdahale5
Faul41 kazanılan
İlk 1131 yedek
2025/26 44 3.828 2 5 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPreston 43 3.791 2 5 7.13
League CupPreston 1 37 0 0 7.00
Şut26%42 isabet
Kilit pas70
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan149%52
Müdahale79
Faul4810 kazanılan
İlk 11431 yedek
G+A / 900.16
Kart10
Kaptan43maçta
2024/25 36 2.492 0 2 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPreston 36 2.492 0 2 6.87
Şut15%33 isabet
Kilit pas30
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan93%57
Müdahale52
Faul359 kazanılan
İlk 11279 yedek
G+A / 900.07
Kart12
Kaptan27maçta
2023/24 31 2.332 3 2 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPreston 31 2.332 3 2 7.00
Şut13%62 isabet
Kilit pas22
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan79%56
Müdahale39
Faul1512 kazanılan
İlk 11256 yedek
G+A / 900.19
Kart6
Kaptan5maçta
2022/23 36 2.977 3 2 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPreston 36 2.977 3 2 7.04
Şut23%57 isabet
Kilit pas30
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan130%54
Müdahale73
Faul439 kazanılan
Penaltı1
İlk 11351 yedek
G+A / 900.15
Kart51
Kaptan3maçta
2021/22 45 3.655 4 4 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPreston 45 3.655 4 4 7.17
Şut35%43 isabet
Kilit pas60
Drible4%22 başarı
İkili kazanılan145%50
Müdahale90
Faul5311 kazanılan
İlk 11423 yedek
G+A / 900.2
Kart13
2020/21 23 1.718 1 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPreston 23 1.718 1 0 6.94
Şut14%50 isabet
Kilit pas15
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan69%55
Müdahale33
Faul217 kazanılan
İlk 11203 yedek
G+A / 900.05
Kart3
TOPLAM GOL52 penaltı
İLK 117310 yedek girdi
KART23
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %40
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 27 3-1-4-2 — 16 3-4-1-2 — 8 5-3-2 — 8 3-4-2-1 — 7 4-2-3-1 — 5 71 maç
  • 3-5-227%38
  • 3-1-4-216%23
  • 3-4-1-28%11
  • 5-3-28%11
  • 3-4-2-17%10
  • 4-2-3-15%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 SwanseaA 0-0 90 0 6.9
28.08.2026 BirminghamH 1-2 86 6.6
22.08.2026 WatfordH 1-1 48 6.7
17.08.2026 CardiffA 1-1 29 1 6.6
02.05.2026 SouthamptonHC 1-3 87 1 7.3
18.04.2026 West BromHC 0-2 13 6.9
11.04.2026 CharltonAC 1-2 86 1 7.3
06.04.2026 QPRHC 1-1 86 1 7.5
03.04.2026 LeicesterAC 2-2 98 1 1 7.9
20.03.2026 Stoke CityHC 3-1 84 1 6.7
14.03.2026 NorwichAC 2-0 81 1 6.7
11.03.2026 CoventryAC 3-0 90 1 6.5
06.03.2026 Oxford UnitedHC 1-3 95 1 7.6
28.02.2026 MillwallHC 0-2 91 6.6
24.02.2026 SwanseaAC 1-1 90 6.6
20.02.2026 BlackburnAC 1-0 89 6.9
14.02.2026 WatfordHC 2-2 96 1 7.5
07.02.2026 PortsmouthHC 1-0 95 7.0
31.01.2026 IpswichAC 1-1 96 1 6.3
24.01.2026 MiddlesbroughAC 4-0 58 6.5
20.01.2026 Hull CityHC 0-3 74 1 6.5
17.01.2026 DerbyHC 0-1 97 7.3
04.01.2026 Bristol CityAC 0-2 97 1 7.2
01.01.2026 Sheffield WednesdayHC 3-0 90 1 1 7.3
29.12.2025 WrexhamAC 2-1 90 7.0
26.12.2025 Stoke CityAC 0-0 90 2 7.6
20.12.2025 NorwichHC 1-1 90 1 6.3
13.12.2025 Oxford UnitedAC 1-2 96 7.9
09.12.2025 CoventryHC 1-1 90 7.0
06.12.2025 WrexhamHC 1-1 90 8.2
29.11.2025 Sheffield WednesdayAC 2-3 90 1 1 7.9
21.11.2025 BlackburnHC 1-2 90 7.2
08.11.2025 MillwallAC 1-1 90 6.7
05.11.2025 SwanseaHC 2-1 95 6.9
01.11.2025 SouthamptonAC 0-2 90 6.9
24.10.2025 Sheffield UtdHC 3-2 90 1 6.3
21.10.2025 BirminghamHC 0-1 90 1 7.9
18.10.2025 West BromAC 2-1 100 2 7.5
04.10.2025 CharltonHC 2-0 90 1 7.3
30.09.2025 Hull CityAC 2-2 90 1 7.5
27.09.2025 Bristol CityHC 0-0 90 1 7.7
20.09.2025 DerbyAC 0-1 90 1 6.9
13.09.2025 MiddlesbroughHC 2-2 90 1 8.5
30.08.2025 PortsmouthAC 1-0 97 7.0
23.08.2025 IpswichHC 1-0 90 6.6
16.08.2025 LeicesterHC 2-1 90 1 7.3
12.08.2025 BarrowA 0-1 37 2 7.0
09.08.2025 QPRAC 1-1 90 1 6.6
03.05.2025 Bristol CityAC 2-2 90 1 1 6.9
26.04.2025 PlymouthHC 1-2 90 7.3
21.04.2025 Hull CityAC 2-1 90 7.3
18.04.2025 QPRHC 1-2 90 7.3
12.04.2025 LeedsAC 2-1 90 1 6.6
08.04.2025 CardiffHC 2-2 90 1 7.0
05.04.2025 Stoke CityHC 1-1 90 1 6.7
02.04.2025 DerbyA 2-0 32 6.9
15.03.2025 PortsmouthH 2-1 45 6.9
11.03.2025 SunderlandA 1-1 15 6.6
08.03.2025 Sheffield UtdA 1-0 17 6.9
04.01.2025 Oxford UnitedHC 1-1 90 1 7.9
ŞUT41
GOL3
xG1.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%7.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
19' · xG 0.237 45' · xG 0.02 · GOL 44' · xG 0.098 57' · xG 0.038 10' · xG 0.041 37' · xG 0.083 68' · xG 0.029 41' · xG 0.052 33' · xG 0.016 62' · xG 0.045 50' · xG 0.025 64' · xG 0.05 60' · xG 0.018 7' · xG 0.04 84' · xG 0.033 11' · xG 0.029 90' · xG 0.048 53' · xG 0.027 89' · xG 0.023 60' · xG 0.015 82' · xG 0.034 10' · xG 0.042 · GOL 79' · xG 0.064 8' · xG 0.04 59' · xG 0.015 36' · xG 0.036 64' · xG 0.021 20' · xG 0.024 13' · xG 0.009 45' · xG 0.056 43' · xG 0.035 17' · xG 0.022 5' · xG 0.019 29' · xG 0.027 75' · xG 0.074 51' · xG 0.049 80' · xG 0.079 41' · xG 0.0 · GOL 80' · xG 0.017 48' · xG 0.074 80' · xG 0.135
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%29) Korner — 9 (%22) Açık oyun — 9 (%22) Serbest vuruş — 5 (%12) Duran top — 3 (%7) Taç sonrası — 2 (%5) Diğer — 1 (%2) 41 şut
  • Asist sonrası12%29
  • Korner9%22
  • Açık oyun9%22
  • Serbest vuruş5%12
  • Duran top3%7
  • Taç sonrası2%5
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 30 (%73) Sol ayak — 6 (%15) Kafa — 5 (%12) 41 şut
  • Sağ ayak30%73
  • Sol ayak6%15
  • Kafa5%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
1-15' — 7 16-30' — 4 31-45' — 9 46-60' — 8 61-75' — 5 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 31-45'
  • 1-15' 7 %17
  • 16-30' 4 %10
  • 31-45' 9 %22
  • 46-60' 8 %20
  • 61-75' 5 %12
  • 76-90+' 8 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 219 maç
Wrexham 4maç 2026
Preston 215maç 2020–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-04 Preston Wrexham
2021-01-14 Doncaster Preston €1.67m
2018-01-11 Sheff Utd Doncaster ?
2018-01-11 Sheffield Utd Doncaster
2018-01-10 Doncaster Sheff Utd End of loan
2018-01-06 Doncaster Sheffield Utd
2017-07-01 Sheff Utd Doncaster loan transfer
2017-06-21 Sheffield Utd Doncaster
2017-05-31 Mansfield Town Sheff Utd End of loan
2017-01-01 Sheff Utd Mansfield Town loan transfer
2017-01-01 Sheffield Utd Mansfield Town
2015-07-01 Sheff Utd U18 Sheff Utd -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Wrexham AFC %50 2026-08-10
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Championship2024 · Preston 12sarı · 35 maç
🟥 Championship2022 · Preston 1kırmızı · 36 maç
🟨 Championship2021 · Preston 14sarı · 44 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3791 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.6Championship 2025
PERFORMANS53.53791 dk
KARARİzlemeye değer62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 83.9
Top kapan ön libero 81.1
Box-to-box orta saha 76.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %81
Dakika %99
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %81
Dakika %100
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Pas hacmi / 90 45.32 72 63
Kilit pas / 90 1.61 1.4 100
Performans skoru 53.5 76 70
Ortalama rating 7.13 7.2 99
Müdahale / 90 1.88 2 94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam