LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili12.00 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
2.004.38
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Primeira Liga2025 · Estoril · 33 maç
7asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Taça da Liga2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈
Premier League Cup2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.838
1
7
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%29 isabet
Kilit pas52
Drible13%38 başarı
İkili kazanılan138%52
Müdahale56
Faul3344 kazanılan
İlk 11321 yedek
G+A / 900.25
Kart7
Kaptan1maçta
2024/25
28
2.392
1
4
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas46
Drible25%56 başarı
İkili kazanılan139%54
Müdahale43
Faul3547 kazanılan
İlk 11262 yedek
G+A / 900.19
Kart6
2023/24
15
1.177
2
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas12
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan57%50
Müdahale30
Faul1715 kazanılan
İlk 1115
G+A / 900.31
Kart61
2022/23
15
956
2
2
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas6
Drible15%60 başarı
İkili kazanılan52%50
Müdahale20
Faul2014 kazanılan
İlk 11105 yedek
G+A / 900.38
Kart6
2020/21
11
141
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%50
Müdahale6
Faul33 kazanılan
TOPLAM GOL1
İLK 11579 yedek girdi
KART13
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-326%43
- 3-4-2-114%23
- 4-3-311%18
- 4-4-25%8
- 4-1-3-23%5
- 4-2-3-12%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | BenficaA | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 16.05.2026 | BenficaH | 1-3 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | AlvercaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | SC BragaA | 1-1 | 88 | 3 | 7.0 | ||
| 26.04.2026 | FamalicaoH | 0-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2026 | MoreirenseA | 1-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | FC PortoH | 1-3 | 77 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | AroucaA | 3-2 | 97 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Rio AveH | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 15.03.2026 | NacionalA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | Casa PiaHC | 0-0 | 87 | 2 | 7.3 | ||
| 27.02.2026 | Sporting CPA | 3-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 22.02.2026 | GIL VicenteH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 15.02.2026 | AVSA | 3-0 | 92 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | TondelaH | 2-2 | 89 | – | 7.6 | ||
| 31.01.2026 | Santa ClaraA | 2-4 | 95 | – | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | GuimaraesH | 4-2 | 92 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.01.2026 | EstrelaA | 0-5 | 78 | 1 | – | 7.7 | |
| 03.01.2026 | BenficaA | 3-1 | 94 | – | 7.2 | ||
| 27.12.2025 | AlvercaH | 4-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.12.2025 | SC BragaH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 14.12.2025 | FamalicaoA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | FC PortoA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 07.11.2025 | AroucaH | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 9.0 |
| 01.11.2025 | Rio AveA | 0-4 | 67 | 2 | 1 | 8.9 | |
| 26.10.2025 | NacionalH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.10.2025 | Casa PiaA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Sporting CPH | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | GIL VicenteA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | AVSH | 3-1 | 72 | – | 6.7 | ||
| 06.09.2025 | Santa ClaraH | 0-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 31.08.2025 | TondelaA | 2-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 16.08.2025 | GuimaraesA | 3-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 11.08.2025 | EstrelaH | 1-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | EstrelaH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | MoreirenseA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.04.2025 | Casa PiaA | 1-3 | 89 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | SC BragaH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | FamalicaoA | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.04.2025 | AVSA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | FC PortoH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | AroucaA | 1-1 | 98 | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | FarenseH | 2-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 03.03.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | Rio AveH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | NacionalA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 09.02.2025 | BoavistaH | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | GIL VicenteA | 1-2 | 80 | 2 | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | GuimaraesH | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 18.01.2025 | Santa ClaraA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.01.2025 | EstrelaA | 2-4 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 28.12.2024 | MoreirenseH | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.12.2024 | BenficaA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | Casa PiaH | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 06.12.2024 | SC BragaA | 2-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 01.12.2024 | FamalicaoH | 2-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 09.11.2024 | AVSH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | FC PortoA | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | AroucaH | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 06.10.2024 | FarenseA | 1-0 | 73 | – | 6.6 |
ŞUT36
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%2.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%33
- Serbest vuruş11%31
- Korner5%14
- Açık oyun3%8
- Duran top3%8
- Taç sonrası2%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak32%89
- Sağ ayak4%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
- 1-15' 4 %11
- 16-30' 6 %17
- 31-45' 11 %31
- 46-60' 5 %14
- 61-75' 3 %8
- 76-90+' 7 %19
PİYASA DEĞERİ€50K
DİSİPLİN11kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 103 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-06-30
Kosice
→
MSK Zilina B
End of loan
Kosice
→
MSK Zilina B
End of loan
2022-02-13
MSK Zilina B
→
Kosice
loan transfer
MSK Zilina B
→
Kosice
loan transfer
2021-06-30
FC ViOn
→
MSK Zilina B
End of loan
FC ViOn
→
MSK Zilina B
End of loan
2020-08-04
MSK Zilina B
→
FC ViOn
loan transfer
MSK Zilina B
→
FC ViOn
loan transfer
2017-07-01
MSK Zilina U19
→
MSK Zilina B
-
MSK Zilina U19
→
MSK Zilina B
-
2016-07-01
MSK Zilina Yth
→
MSK Zilina U19
-
MSK Zilina Yth
→
MSK Zilina U19
-
2014-07-22
Puchov Yth.
→
MSK Zilina Yth
?
Puchov Yth.
→
MSK Zilina Yth
?
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Primeira Liga2023 · Estoril
1kırmızı · 15 maç
🟨
Primeira Liga2022 · Pacos Ferreira
10sarı · 24 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2838 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS68.82838 dk
KARARTransfer edilebilir79/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
95.0
Box-to-box orta saha
84.6
Top kapan ön libero
83.0
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%97
Dakika
%99
Değer / getiri
%100
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%94
Dakika
%98
Değer / getiri
%99
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
72.02
72
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
68.8
76
90
Kilit pas / 90
1.65
1.4
100
Ortalama rating
7.15
7.2
99
Müdahale / 90
1.78
2
89
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicklas RøjkjærFC Nordsjaelland · 27
%95
2gol
4asist
68scout
Superliga
Quentin MerlinRennes · 23
%93
1gol
5asist
70scout
€10.00M
Ligue 1
Gabriel MeninoAtletico-MG · 25
%84
1gol
1asist
59scout
Serie A
Pietro BeruattoSpezia · 27
%75
2gol
4asist
69scout
€1.00M
Serie B
Tommy DoyleBirmingham · 24
%69
0gol
3asist
66scout
Championship
Jon Ander OlasagastiLevante · 25
%61
1gol
4asist
66scout
La Liga
Ben WhitemanPreston · 29
%60
2gol
5asist
59scout
Championship
Dylan ChambostColumbus Crew · 28
%60
2gol
5asist
62scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




