Álvaro Montero
Portugal · Defender

Álvaro Montero

YAŞ25
BOY186
KİLO83
DOĞUM YERİSeia
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Gol11.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.00 / 90
Kazanılan ikili11.00 / 90
Rating7.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 1.000.03
Asist 0.000.03
Şut 1.000.31
Kazanılan ikili 1.004.14
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
49. Super League 12025 · Aris Thessalonikis · 1 maç 1gol49.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Portugal
🏆 Júniores U19None · Portugal
🏆 Super Cup2019 · Portugal
🏆 Júniores U192017/2018 · Portugal
🥈 Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 UEFA Youth LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 Júniores U19None · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈 UEFA Youth League2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈 Júniores U192018/2019 · Portugal · 2nd Place
🥈 UEFA Youth League2016/2017 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2021 0 2022 0 2023 1 2024 2 2025 1
GolAsist
2025/26 1 90 1 0 7.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Super League 1Aris Thessalonikis 1 90 1 0 7.60
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%33
Faul11 kazanılan
İlk 111
G+A / 901.0
2024/25 31 2.630 1 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 31 2.630 1 1 6.73
Şut9%33 isabet
Kilit pas1
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan121%53
Müdahale24
Faul4717 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131
G+A / 900.07
Kart9
Kaptan27maçta
2023/24 22 1.789 0 1 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 22 1.789 0 1 6.76
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan57%42
Müdahale13
Faul286 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11202 yedek
G+A / 900.05
Kart61
2022/23 19 1.409 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 19 1.409 0 0 6.92
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan69%57
Müdahale14
Faul2311 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11163 yedek
Kart6
2021/22 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBenfica 1 0 0 0
TOPLAM GOL2
İLK 11472 yedek girdi
KART12
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 11 4-3-3 — 11 3-4-2-1 — 9 4-2-3-1 — 6 3-5-2 — 2 4-4-1-1 — 2 41 maç
  • 3-4-311%27
  • 4-3-311%27
  • 3-4-2-19%22
  • 4-2-3-16%15
  • 3-5-22%5
  • 4-4-1-12%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 L. MoronL. Moron 1 J. HolsgroveJ. Holsgrove Montero 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.08.2025 Volos NFCH 2-0 90 1 1 7.6
11.05.2025 MoreirenseAC 2-2 45 6.7
03.05.2025 BenficaHC 1-2 82 6.3
29.04.2025 Casa PiaAC 1-3 70 6.3
19.04.2025 SC BragaHC 0-2 90 1 6.3
12.04.2025 FamalicaoAC 3-0 65 6.9
04.04.2025 AVSAC 0-3 90 7.2
30.03.2025 FC PortoHC 1-2 90 6.3
16.03.2025 AroucaAC 1-1 65 6.9
08.03.2025 FarenseHC 2-2 90 6.5
03.03.2025 Sporting CPAC 3-1 81 5.9
22.02.2025 Rio AveHC 2-1 85 7.2
15.02.2025 NacionalAC 2-2 90 6.3
09.02.2025 BoavistaHC 2-1 67 6.6
01.02.2025 GIL VicenteAC 1-2 90 1 7.2
26.01.2025 GuimaraesHC 1-0 90 1 7.0
05.01.2025 EstrelaAC 2-4 90 6.6
28.12.2024 MoreirenseHC 2-2 90 6.6
23.12.2024 BenficaAC 3-0 90 1 6.2
15.12.2024 Casa PiaHC 0-2 90 6.9
06.12.2024 SC BragaAC 2-2 90 6.6
01.12.2024 FamalicaoHC 2-1 90 1 6.3
03.11.2024 FC PortoAC 4-0 90 1 6.3
26.10.2024 AroucaHC 4-1 90 1 1 7.5
06.10.2024 FarenseAC 1-0 90 7.2
27.09.2024 Sporting CPHC 0-3 90 6.3
21.09.2024 Rio AveAC 2-2 90 1 7.3
15.09.2024 NacionalHC 1-0 90 6.9
31.08.2024 BoavistaA 0-0 90 1 7.7
25.08.2024 GIL VicenteH 0-0 90 1 7.3
18.08.2024 GuimaraesA 1-0 90 7.0
11.08.2024 Santa ClaraH 1-4 90 6.3
18.05.2024 MoreirenseA 2-1 90 1 6.9
11.05.2024 Sporting CPH 0-1 79 6.9
05.05.2024 FarenseA 3-2 90 6.2
28.04.2024 FamalicaoH 1-0 90 1 7.3
21.04.2024 ChavesA 2-2 90 6.5
13.04.2024 SC BragaH 0-1 90 6.9
08.04.2024 Casa PiaA 0-0
15.03.2024 PortimonenseH 1-0 90 7.0
10.03.2024 BenficaA 3-1
05.01.2024 Sporting CPA 5-1 90 1 6.2
30.12.2023 FarenseH 4-0 90 7.5
17.12.2023 FamalicaoA 1-1 90 6.3
10.12.2023 ChavesH 4-0 90 1 7.7
03.12.2023 SC BragaA 3-1 90 6.7
10.11.2023 Casa PiaH 4-0 90 6.9
03.11.2023 FC PortoA 0-1 90 6.9
28.10.2023 PortimonenseA 1-0 90 1 6.9
07.10.2023 BenficaH 0-1 90 7.0
01.10.2023 GuimaraesA 3-2 90 1 6.3
23.09.2023 VizelaH 2-2 90 6.3
17.09.2023 GIL VicenteA 5-3 90 6.3
03.09.2023 BoavistaH 1-2 90 1 6.6
18.02.2023 Pacos FerreiraH 1-3 90 1 6.5
13.02.2023 Rio AveA 2-0 90 1 6.9
09.02.2023 BoavistaH 2-1 70 2 7.0
04.02.2023 GuimaraesH 0-1 90 7.3
29.01.2023 FamalicaoA 1-0 68 1 6.6
22.01.2023 MaritimoA 1-0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 74 maç
Aris Thessalonikis 1maç 2025
Estoril 72maç 2022–2024
Benfica 1maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-03 Benfica Estoril
2021-01-01 Belenenses Benfica B
2020-10-05 Benfica Belenenses
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Primeira Liga2023 · Estoril 1kırmızı · 20 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 90 dk

Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.0Super League 1 2025
PERFORMANS24.390 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 86 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %47
Dakika %64
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %21
Performans %20
Dakika %29
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam