M. Haukioja
Finland · Defender

M. Haukioja

YAŞ26
BOY188
KİLO85
KULÜPVPS
LİGVeikkausliiga
BU SEZON1G · 1A
Gol10.15 / 90
Asist10.15 / 90
Şut50.76 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili345.18 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 61 defanslar
Müdahale — %83 (0.61) Pas arası — %27 (1.07) Blok — %43 (0.30) İkili mücadele — %38 (%39) Pas isabeti — %55 (%86) Faul (az iyi) — %50 (0.76) 49 ORT. % 83 27 43 38 55 50
  • Müdahale 0.61 %83
  • Pas arası 1.07 %27
  • Blok 0.30 %43
  • İkili mücadele %39 %38
  • Pas isabeti %86 %55
  • Faul (az iyi) 0.76 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 591 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Veikkausliiga2020 · Finland · 2nd Place
🥈 Suomen Cup2020 · Finland · 2nd Place
2026/27 10 591 1 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaVPS 10 591 1 1 6.72
Şut5%60 isabet
İkili kazanılan34%39
Müdahale4
Faul52 kazanılan
İlk 1191 yedek
G+A / 900.3
Kart11
Kaptan2maçta
2025/26 8 720 1 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaVPS 8 720 1 0 6.66
Şut8%38 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan34%35
Faul33 kazanılan
Ofsayt1
İlk 118
G+A / 900.12
Kart2
TOPLAM GOL52 penaltı
İLK 11630 yedek girdi
KART5
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 21 3-4-3 — 12 3-5-2 — 11 3-1-4-2 — 4 3-4-2-1 — 4 5-3-2 — 2 54 maç
  • 3-4-1-221%39
  • 3-4-312%22
  • 3-5-211%20
  • 3-1-4-24%7
  • 3-4-2-14%7
  • 5-3-22%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 P. AhiabuP. Ahiabu 1 T. HytönenT. Hytönen Haukioja 2
MAÇ GEÇMİŞİ18 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.07.2026 KuPSA 3-1 86 2 6.3
10.07.2026 SJKH 1-0 45 1 5.9
04.07.2026 MariehamnH 4-0 4 0
27.06.2026 GnistanA 1-1 62 0 6.5
23.06.2026 AC OuluHC 5-1 90 1 1 1 8.2
13.06.2026 KuPSH 1-1 16 6.7
18.05.2026 LahtiAC 1-1 48 6.5
09.05.2026 GnistanH 1-1 82 1 7.0
18.04.2026 AC OuluA 1-0 68 6.3
04.04.2026 Inter TurkuA 0-0 90 7.0
18.10.2025 FF JaroH 1-3 90 1 6.3
04.10.2025 AC OuluA 2-0 90 1 6.5
26.09.2025 HakaH 1-0 90 6.6
15.08.2025 GnistanA 0-0 90 1 7.3
01.08.2025 MariehamnH 1-1 90 1 2 7.3
19.07.2025 KuPSH 1-1 90 6.5
05.07.2025 HJK helsinkiH 0-2 90 6.5
14.06.2025 MariehamnA 1-5 90 3 6.3
ŞUT8
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
69' · xG 0.065 29' · xG 0.053 58' · xG 0.464 13' · xG 0.76 3' · xG 0.116 63' · xG 0.29 · GOL 42' · xG 0.004 29' · xG 0.008
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 3 (%38) Taç sonrası — 2 (%25) Penaltı — 1 (%12) Serbest vuruş — 1 (%12) Açık oyun — 1 (%12) 8 şut
  • Korner3%38
  • Taç sonrası2%25
  • Penaltı1%12
  • Serbest vuruş1%12
  • Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 5 (%62) Kafa — 3 (%38) 8 şut
  • Sol ayak5%62
  • Kafa3%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %25
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 2 %25
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 18 maç
VPS 18maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-01 SJK VPS
2022-01-01 Inter Turku SJK
2020-01-16 VPS Inter Turku
2019-01-17 Ilves VPS
2018-12-31 JJK Ilves
2018-07-27 Ilves JJK
2018-01-01 FC jazz Ilves
2017-05-13 Ilves FC jazz
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Veikkausliiga2026 · VPS 1kırmızı · 13 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 720 dk

Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.0Veikkausliiga 2025
PERFORMANS38.6720 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 97 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %28
Dakika %77
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %33
Performans %26
Dakika %65
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam