LİGVeikkausliiga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.10 / 90
Kilit pas10.10 / 90
Başarılı dripling10.10 / 90
Kazanılan ikili343.40 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2025 · 58 defanslar
- Müdahale 0.20 %54
- Pas arası 1.30 %33
- Blok 0.60 %63
- İkili mücadele %39 %49
- Pas isabeti %82 %39
- Faul (az iyi) 0.40 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 900 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
NM CupenNone · Norway
🏆
League CupNone · Finland
🏆
VeikkausliigaNone · Finland
🏆
EliteserienNone · Norway
🏆
Super CupNone · Netherlands
🏆
League Cup2023 · Finland
🏆
Veikkausliiga2023 · Finland
🏆
Veikkausliiga2022 · Finland
🏆
NM Cupen2014 · Norway
🏆
Eliteserien2014 · Norway
🏆
NM Cupen2013 · Norway
🏆
Super Cup2009/2010 · Netherlands
🥈
EliteserienNone · Norway · 2nd Place
🥈
Svenska CupenNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Baltic CupNone · Europe · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2020/2021 · Sweden · 2nd Place
🥈
Eliteserien2017 · Norway · 2nd Place
🥈
Baltic Cup2012 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
10
900
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan34%39
Müdahale2
Faul43 kazanılan
İlk 1110
Kart2
2024/25
6
260
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan8%47
Müdahale1
Faul33 kazanılan
İlk 1133 yedek
Kart1
Kaptan3maçta
2023/24
6
270
0
0
6.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan12%55
Müdahale3
Faul32 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1142 yedek
Kaptan1maçta
2022/23
5
36
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
2021/22
29
2.037
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas6
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan67%54
Müdahale5
Faul159 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11245 yedek
G+A / 900.04
Kart2
2020/21
30
2.743
1
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan74%61
Müdahale14
Faul1114 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1130
G+A / 900.03
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 114711 yedek girdi
KART4
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 2 %67
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-217%37
- 3-4-310%22
- 4-3-38%17
- 4-2-3-15%11
- 3-4-2-13%7
- 4-1-4-13%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Turku PSH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | HakaA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | MariehamnH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | AC OuluA | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | MariehamnA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | KuPSH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.07.2025 | HakaA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.07.2025 | Inter TurkuH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.07.2025 | GnistanH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.06.2025 | GnistanA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.12.2024 | Real BetisA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | MoldeH | 2-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 28.11.2024 | PanathinaikosAC | 1-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 07.11.2024 | Olimpija LjubljanaHC | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.10.2024 | Dinamo MinskHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.10.2024 | FC LuganoA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2023 | PAOKAC | 4-2 | 90 | – | 5.6 | ||
| 30.11.2023 | AberdeenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | Eintracht FrankfurtH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2023 | Eintracht FrankfurtA | 6-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2023 | AberdeenA | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2023 | PAOKH | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.11.2022 | Real BetisA | 3-0 | 36↑ | – | 6.6 | ||
| 27.10.2022 | AS RomaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | LudogoretsH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | AS RomaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.09.2022 | Real BetisH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2021 | Djurgardens IFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2021 | Malmo FFA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2021 | Degerfors IFH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.10.2021 | Kalmar FFH | 1-4 | 45 | – | 5.9 | ||
| 27.10.2021 | Ostersunds FKA | 1-1 | 82 | 1 | 7.0 | ||
| 23.10.2021 | HalmstadH | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.10.2021 | IFK NorrkopingH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.10.2021 | Orebro SKA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.09.2021 | Hammarby FFH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2021 | Varbergs BoIS FCA | 1-1 | 56 | 1 | 6.5 | ||
| 18.09.2021 | Mjallby AIFH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2021 | IF ElfsborgA | 4-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.08.2021 | IFK GoteborgH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2021 | AIK StockholmA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2021 | Degerfors IFA | 3-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 08.08.2021 | Ostersunds FKH | 5-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.08.2021 | Djurgardens IFA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2021 | IF ElfsborgH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.07.2021 | IFK NorrkopingA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.07.2021 | Kalmar FFA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.07.2021 | AIK StockholmH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.05.2021 | Varbergs BoIS FCH | 3-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 17.05.2021 | Mjallby AIFA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.05.2021 | Orebro SKH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.05.2021 | IFK GoteborgA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.05.2021 | Hammarby FFA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2021 | SiriusH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2021 | Malmo FFH | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2021 | HalmstadA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.12.2020 | Kalmar FFA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2020 | Orebro SKH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2020 | IFK GoteborgA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2020 | Ostersunds FKH | 2-1 | 94 | 1 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2025 · 86 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Veikkausliiga2023 · HJK helsinki
2kırmızı · 19 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 900 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.1Veikkausliiga 2025
PERFORMANS46.1900 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 97 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%46
Dakika
%88
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%33
Dakika
%70
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ville TikkanenHJK helsinki · 26
%95
0gol
0asist
62scout
Veikkausliiga
Niklas FribergHaka · 29
%91
0gol
0asist
42scout
Veikkausliiga
Ayo ObileyeSJK · 31
%89
0gol
0asist
43scout
Veikkausliiga
Fethi ÖzerSarıyer · 29
%84
0gol
0asist
41scout
1. Lig
Luka KuittinenInter Turku · 22
%80
0gol
0asist
64scout
Veikkausliiga
Bart StraalmanInter Turku · 29
%79
1gol
0asist
57scout
Veikkausliiga
Julio CascanteAustin · 32
%70
0gol
0asist
50scout
Major League Soccer
Pau TorresAston Villa · 28
%60
0gol
0asist
47scout
€22.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





