Nicklas Røjkjær
Denmark · Midfielder

Nicklas Røjkjær

YAŞ27
BOY179
KİLO68
DOĞUM YERİSilkeborg
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON4G · 2A
Gol10.24 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.19 / 90
Kilit pas92.14 / 90
Başarılı dripling40.95 / 90
Kazanılan ikili235.46 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 57 orta sahalar
Kilit pas — %89 (2.14) Asist — %0 (0.00) Drible — %71 (0.95) Pas isabeti — %86 (%89) Top kapma — %59 (3.32) İkili mücadele — %41 (%47) 58 ORT. % 89 0 71 86 59 41
  • Kilit pas 2.14 %89
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.95 %71
  • Pas isabeti %89 %86
  • Top kapma 3.32 %59
  • İkili mücadele %47 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 379 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8. UEFA Europa Conference League2026 · FC Nordsjaelland · 6 maç 3gol8. 2asist10.
15. Superliga2025 · FC Nordsjaelland · 22 maç 4asist15.
20. Superliga2026 · FC Nordsjaelland · 2 maç 1gol20.
20. Allsvenskan2025 · Mjallby AIF · 14 maç 5gol25. 4asist20.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 DBU PokalenNone · Denmark
🏆 SuperligaNone · Denmark
🏆 Superliga2016/2017 · Denmark
🏆 DBU Pokalen2016/2017 · Denmark
🥈 1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2020/2021 · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2018/2019 · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2015/2016 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 15 G+A
2024 4 2025 15 2026 6
GolAsist
2026/27 12 700 4 2 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Nordsjaelland 6 379 1 0 6.74
UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland 6 321 3 2 7.27
Şut11%64 isabet
Kilit pas17
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan33%46
Müdahale15
Faul710 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1184 yedek
G+A / 900.77
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26 36 3.162 7 8 7.31
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Nordsjaelland 22 1.954 2 4 7.13
AllsvenskanMjallby AIF 14 1.208 5 4 7.61
Şut41%68 isabet
Kilit pas73
Drible18%46 başarı
İkili kazanılan137%48
Müdahale63
Faul2239 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1136
G+A / 900.43
Kart2
2024/25 28 2.419 3 1 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanMjallby AIF 28 2.419 3 1 7.11
Şut23%48 isabet
Kilit pas55
Drible23%42 başarı
İkili kazanılan95%43
Müdahale34
Faul1533 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11271 yedek
G+A / 900.15
Kart2
TOPLAM GOL141 penaltı
İLK 11705 yedek girdi
KART5
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 1 16-30' — 5 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 1 %7
  • 16-30' 5 %36
  • 31-45' 4 %29
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 2 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 33 4-3-3 — 20 3-5-2 — 7 5-3-2 — 4 3-4-2-1 — 2 5-4-1 — 2 68 maç
  • 3-4-333%49
  • 4-3-320%29
  • 3-5-27%10
  • 5-3-24%6
  • 3-4-2-12%3
  • 5-4-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 FC CopenhagenA 2-0 64 0 5.8
30.08.2026 BrondbyH 3-1 13 6.3
27.08.2026 FC ST. GallenA 2-3 66 1 6.5
23.08.2026 SonderjyskeA 0-3 40 1 6.9
20.08.2026 FC ST. GallenH 1-0 71 1 1 7.3
16.08.2026 SilkeborgH 1-0 84 2 6.9
13.08.2026 Valur ReykjavikHC 5-0 60 1 7.7
06.08.2026 Valur ReykjavikA 0-2 23 1 2 6.9
02.08.2026 Randers FCH 1-0 93 1 7.2
30.07.2026 GaisH 6-0 82 1 1 2 8.7
26.07.2026 AC HorsensA 1-1 85 1 1 7.3
23.07.2026 GaisA 1-0 19 6.5
01.03.2026 ViborgA 2-1 90 3 7.2
20.02.2026 VejleH 3-3 90 1 1 2 7.6
14.02.2026 FC CopenhagenA 1-2 90 7.5
08.02.2026 SonderjyskeH 2-1 76 6.7
07.12.2025 SilkeborgH 5-0 90 1 8.5
30.11.2025 FC MidtjyllandA 6-0 90 6.0
23.11.2025 FC FredericiaH 5-0 90 7.6
09.11.2025 BrondbyA 2-0 90 7.0
02.11.2025 OdenseH 2-4 90 1 2 7.7
24.10.2025 AarhusA 1-0 90 2 7.2
19.10.2025 Randers FCH 1-0 90 1 1 7.7
05.10.2025 VejleA 0-3 90 7.2
28.09.2025 AarhusH 1-2 90 1 1 7.9
22.09.2025 Randers FCA 3-0 90 1 6.5
14.09.2025 FC MidtjyllandH 1-0 90 4 8.5
31.08.2025 OdenseA 1-2 90 6.5
25.08.2025 ViborgH 1-0 90 1 6.9
15.08.2025 FC CopenhagenH 1-3 82 6.2
10.08.2025 SilkeborgA 4-2 90 1 6.3
03.08.2025 SonderjyskeA 3-2 87 6.3
27.07.2025 BrondbyH 0-1 90 6.3
20.07.2025 FC FredericiaA 2-3 89 1 7.5
05.07.2025 Osters IFA 0-1 90 1 1 8.2
30.06.2025 Malmo FFH 1-1 90 1 7.9
01.06.2025 IFK VarnamoH 2-0 90 1 7.5
26.05.2025 IFK NorrkopingA 1-1 90 1 3 7.3
22.05.2025 Hammarby FFA 1-2 90 1 7.2
19.05.2025 IF BrommapojkarnaH 1-0 86 1 2 7.5
15.05.2025 Djurgardens IFA 1-3 89 3 7.9
11.05.2025 AIK StockholmA 2-1 90 6.9
04.05.2025 IFK GoteborgH 1-0 89 1 2 7.5
23.04.2025 HalmstadA 1-3 45 1 1 6.9
18.04.2025 Hammarby FFH 3-1 89 1 2 8.0
12.04.2025 BK HackenA 0-3 90 1 2 7.9
06.04.2025 GaisH 1-1 90 1 1 7.9
30.03.2025 IF ElfsborgA 2-2 90 1 2 7.9
10.11.2024 IFK GoteborgH 1-0 90 1 7.7
03.11.2024 SiriusA 1-1 90 7.2
26.10.2024 GaisH 1-1 90 2 6.9
20.10.2024 Kalmar FFA 0-3 90 1 7.7
05.10.2024 Vasteras SK FKH 2-1 90 7.5
29.09.2024 Malmo FFA 2-0 90 1 6.9
25.09.2024 IFK VarnamoH 1-1 45 7.5
21.09.2024 IF BrommapojkarnaA 0-0 90 2 7.3
15.09.2024 Djurgardens IFA 1-1 54 1 1 6.9
18.08.2024 IF ElfsborgH 1-1 68 1 6.6
11.08.2024 AIK StockholmA 1-0 90 7.0
28.07.2024 Hammarby FFA 3-0 90 1 6.6
ŞUT42
GOL5
xG4.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%11.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
51' · xG 0.0 90' · xG 0.081 90' · xG 0.05 55' · xG 0.052 35' · xG 0.466 · GOL 90' · xG 0.031 69' · xG 0.09 45' · xG 0.069 5' · xG 0.386 33' · xG 0.033 16' · xG 0.208 · GOL 13' · xG 0.036 35' · xG 0.132 29' · xG 0.045 45' · xG 0.052 90' · xG 0.106 90' · xG 0.091 57' · xG 0.142 24' · xG 0.057 47' · xG 0.33 59' · xG 0.027 82' · xG 0.046 48' · xG 0.219 39' · xG 0.035 35' · xG 0.4 75' · xG 0.136 43' · xG 0.024 2' · xG 0.084 11' · xG 0.142 53' · xG 0.04 27' · xG 0.031 50' · xG 0.031 30' · xG 0.111 54' · xG 0.051 51' · xG 0.033 24' · xG 0.0 78' · xG 0.0 · GOL 71' · xG 0.0 81' · xG 0.0 · GOL 5' · xG 0.0 33' · xG 0.459 · GOL 29' · xG 0.035
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 25 (%60) Serbest vuruş — 9 (%21) Açık oyun — 6 (%14) Penaltı — 1 (%2) Korner — 1 (%2) 42 şut
  • Asist sonrası25%60
  • Serbest vuruş9%21
  • Açık oyun6%14
  • Penaltı1%2
  • Korner1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 32 (%76) Sol ayak — 8 (%19) Kafa — 2 (%5) 42 şut
  • Sağ ayak32%76
  • Sol ayak8%19
  • Kafa2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
1-15' — 5 16-30' — 7 31-45' — 9 46-60' — 10 61-75' — 3 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 46-60'
  • 1-15' 5 %12
  • 16-30' 7 %17
  • 31-45' 9 %21
  • 46-60' 10 %24
  • 61-75' 3 %7
  • 76-90+' 8 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 76 maç
FC Nordsjaelland 34maç 2025–2026
Mjallby AIF 42maç 2024–2025
Silkeborg 2015–2021
Esbjerg 2019
Viborg 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-06 Mjallby AIF FC Nordsjaelland
2024-02-01 FC Fredericia Mjällby AIF ?
2022-07-01 Silkeborg IF FC Fredericia ?
2020-10-04 Esbjerg fB Silkeborg IF ?
2019-07-01 Viborg Esbjerg
2018-01-27 København U19 Viborg
2018-01-27 Copenhagen U19 Viborg FF ?
2016-07-01 Silkeborg U19 Copenhagen U19 €161k
2015-07-01 Silkeborg Yth. Silkeborg U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1954 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.2Superliga 2025
PERFORMANS65.81954 dk
KARARİzlemeye değer69/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 89.3
Box-to-box orta saha 85.1
İleri sekiz 82.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %91
Dakika %87
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %93
Dakika %89
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 61.72 72 86
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 65.8 76 87
Kilit pas / 90 1.7 1.4 100
Ortalama rating 7.13 7.2 99
Müdahale / 90 1.84 2 92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam