LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 1A
Asist10.06 / 90
Şut60.39 / 90
Kilit pas271.75 / 90
Başarılı dripling80.52 / 90
Kazanılan ikili674.34 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.75 %84
- Asist 0.06 %39
- Drible 0.52 %42
- Pas isabeti %77 %20
- Top kapma 2.79 %73
- İkili mücadele %50 %47
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1389 dakika oynadı.
2025/26
35
1.451
0
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas28
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan68%49
Müdahale31
Faul2511 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111619 yedek
G+A / 900.06
Kart21
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA7
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Virtus EntellaA | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 01.05.2026 | CesenaH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.04.2026 | FrosinoneA | 3-0 | 73 | 1 | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | PescaraH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 06.04.2026 | SpeziaH | 3-1 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | BariA | 0-3 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | SampdoriaH | 2-0 | 62 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | Juve StabiaA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | PalermoH | 0-1 | 66 | – | 7.2 | ||
| 04.03.2026 | CatanzaroH | 3-3 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | MantovaA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | MonzaH | 0-1 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | ModenaA | 2-0 | 56 | – | 6.9 | ||
| 10.02.2026 | PadovaA | 1-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | SudtirolH | 0-0 | 81 | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | VeneziaA | 2-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 23.01.2026 | EmpoliH | 3-0 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | AvellinoA | 1-2 | 63 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | BariH | 1-0 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | MantovaH | 0-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | MonzaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Virtus EntellaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | PalermoA | 5-0 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | ReggianaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | SudtirolA | 1-1 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | FrosinoneH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2025 | CesenaA | 2-1 | 71 | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | VeneziaH | 3-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | PescaraA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Juve StabiaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | ModenaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | EmpoliA | 2-2 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | PadovaH | 0-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | SpeziaA | 0-2 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | UdineseA | 2-0 | 62 | – | 6.5 |
ŞUT7
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%43
- Açık oyun2%29
- Korner2%29
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak4%57
- Sağ ayak2%29
- Kafa1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 3 %43
PİYASA DEĞERİ€150K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-07
Siena
→
Carrarese
free transfer
Siena
→
Carrarese
free transfer
2022-07-21
Lucchese
→
Siena
free transfer
Lucchese
→
Siena
free transfer
2021-08-30
Arezzo
→
Lucchese
free transfer
Arezzo
→
Lucchese
free transfer
2013-07-23
Inter U19
→
Modena
-
Inter U19
→
Modena
-
2012-07-01
Inter Youth
→
Inter U19
-
Inter Youth
→
Inter U19
-
2008-08-20
Spezia Youth
→
Inter Youth
?
Spezia Youth
→
Inter Youth
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1389 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.2Serie B 2025
PERFORMANS52.81389 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
75.7
Top kapan ön libero
75.3
İleri sekiz
70.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%81
Dakika
%75
Değer / getiri
%96
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%80
Dakika
%83
Değer / getiri
%96
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Kilit pas / 90
1.75
1.4
100
Pas hacmi / 90
38.16
72
53
Performans skoru
52.8
76
70
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Müdahale / 90
2.01
2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tobias MohrStandard Liege · 30
%95
0gol
2asist
59scout
Jupiler Pro League
Nicklas RøjkjærFC Nordsjaelland · 27
%89
2gol
4asist
68scout
Superliga
Niccolo SquizzatoPescara · 23
%79
0gol
1asist
72scout
€900K
Serie B
Carlos DotorMalaga · 24
%77
1gol
4asist
66scout
Segunda División
Quentin MerlinRennes · 23
%77
1gol
5asist
70scout
€10.00M
Ligue 1
Jordan HolsgroveEstoril · 26
%70
1gol
7asist
75scout
€50K
Primeira Liga
Marius WolfFC Augsburg · 30
%69
1gol
1asist
57scout
€2.50M
Bundesliga
Gabriel MeninoAtletico-MG · 25
%60
1gol
1asist
59scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Carpi
Avellino
Ternana
Pro Vercelli