Tobias Mohr
Germany · Midfielder

Tobias Mohr

YAŞ30
BOY182
KİLO82
DOĞUM YERİAachen
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.08
Şut 0.000.48
Kilit pas 0.001.75
Başarılı dripling 0.000.68
Kazanılan ikili 0.003.89
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
11. DFB Pokal2022 · FC Schalke 04 · 2 maç 2asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Reg. Cup Mittelrhein2017/2018 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
2022 3 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 5 41 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 5 41 0 0 6.59
Faul2
İlk 1123 yedek
2025/26 40 2.265 0 2 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 40 2.265 0 2 6.85
Şut12%25 isabet
Kilit pas44
Drible17%53 başarı
İkili kazanılan98%51
Müdahale46
Faul1511 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112614 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2022/23 26 834 0 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Schalke 04 26 834 0 3 6.91
Şut8%12 isabet
Kilit pas20
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan26%46
Müdahale9
Faul54 kazanılan
İlk 11818 yedek
G+A / 900.32
TOPLAM GOL3
İLK 113637 yedek girdi
KART6
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 30 3-4-3 — 10 3-4-2-1 — 8 3-4-1-2 — 6 4-3-3 — 4 4-4-2 — 4 62 maç
  • 4-2-3-130%48
  • 3-4-310%16
  • 3-4-2-18%13
  • 3-4-1-26%10
  • 4-3-34%6
  • 4-4-24%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 AntwerpH 1-0 26 0 6.8
29.08.2026 OH LeuvenA 1-2 8 0 6.3
21.08.2026 RAAL La LouvièreH 2-0 2
16.08.2026 KV MechelenA 3-3 5
08.08.2026 Cercle BruggeH 2-2
23.05.2026 CharleroiH 0-2 14 6.5
19.05.2026 KVC WesterloA 1-2 24 6.2
16.05.2026 GenkH 0-0 21 6.7
08.05.2026 OH LeuvenH 2-1 15 6.7
03.05.2026 AntwerpA 0-5 17 6.3
25.04.2026 GenkA 1-1 76 6.2
21.04.2026 AntwerpH 1-2 21 1 6.6
18.04.2026 CharleroiA 1-2 4
11.04.2026 KVC WesterloH 1-2
04.04.2026 OH LeuvenA 1-3
22.03.2026 KVC WesterloH 0-0 2
15.03.2026 AntwerpA 1-1 3
08.03.2026 Zulte WaregemA 0-1 62 6.2
27.02.2026 RAAL La LouvièreH 1-1 81 8.0
22.02.2026 GenkA 0-3 78 1 1 6.9
14.02.2026 Union St. GilloiseH 1-1 92 6.7
08.02.2026 Club Brugge KVA 3-0 41 2 6.5
01.02.2026 AnderlechtH 2-0 16 6.3
23.01.2026 GentH 0-4 17 6.5
18.01.2026 CharleroiA 2-0 61 7.2
26.12.2025 St. TruidenH 1-2 65 6.6
20.12.2025 DenderA 0-1 90 1 8.0
12.12.2025 OH LeuvenH 0-1 45 7.5
06.12.2025 Cercle BruggeA 1-2 90 6.9
28.11.2025 KV MechelenA 0-1 78 7.3
21.11.2025 Zulte WaregemH 0-0 90 8.2
09.11.2025 St. TruidenA 1-0 79 6.3
31.10.2025 CharleroiH 3-1 45 6.7
25.10.2025 GentA 4-0 93 6.6
20.10.2025 AntwerpH 1-0 90 1 7.5
05.10.2025 AnderlechtA 1-0 80 6.6
27.09.2025 Club Brugge KVH 1-2 90 1 6.9
21.09.2025 KVC WesterloA 0-2 90 7.7
12.09.2025 KV MechelenH 1-1 90 1 6.3
31.08.2025 OH LeuvenA 1-0 68 1 6.7
23.08.2025 Cercle BruggeH 0-3 90 1 6.9
16.08.2025 Union St. GilloiseA 3-0 90 1 6.9
10.08.2025 GenkH 2-1 85 6.7
02.08.2025 DenderH 1-1 87 1 6.3
26.07.2025 RAAL La LouvièreA 0-2 85 1 7.7
27.05.2023 RB LeipzigA 4-2 34 6.5
20.05.2023 Eintracht FrankfurtH 2-2 13 1 7.7
29.04.2023 Werder BremenH 2-1
23.04.2023 SC FreiburgA 4-0
09.04.2023 1899 HoffenheimA 2-0
01.04.2023 Bayer LeverkusenH 0-3 8 6.5
18.03.2023 FC AugsburgA 1-1 27 7.2
11.03.2023 Borussia DortmundH 2-2 16 1 7.2
04.03.2023 Vfl BochumA 0-2 30 1 6.2
25.02.2023 VfB StuttgartH 2-1
24.01.2023 RB LeipzigH 1-6 10 6.3
21.01.2023 Eintracht FrankfurtA 3-0
12.11.2022 Bayern MunichH 0-2 66 6.6
09.11.2022 FSV Mainz 05H 1-0 90 1 7.6
05.11.2022 Werder BremenA 2-1 90 1 6.9
ŞUT25
GOL2
xG1.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%8.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
74' · xG 0.066 73' · xG 0.127 73' · xG 0.273 72' · xG 0.024 65' · xG 0.004 90' · xG 0.011 90' · xG 0.065 · GOL 28' · xG 0.011 90' · xG 0.121 · GOL 54' · xG 0.016 47' · xG 0.036 71' · xG 0.027 45' · xG 0.031 37' · xG 0.026 36' · xG 0.018 2' · xG 0.043 45' · xG 0.024 80' · xG 0.038 56' · xG 0.015 44' · xG 0.009 48' · xG 0.018 45' · xG 0.003 30' · xG 0.008 72' · xG 0.087 70' · xG 0.014
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%36) Açık oyun — 7 (%28) Duran top — 2 (%8) Korner — 2 (%8) Serbest vuruş — 2 (%8) Kontra atak — 2 (%8) Diğer — 1 (%4) 25 şut
  • Asist sonrası9%36
  • Açık oyun7%28
  • Duran top2%8
  • Korner2%8
  • Serbest vuruş2%8
  • Kontra atak2%8
  • Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 18 (%72) Sağ ayak — 6 (%24) Kafa — 1 (%4) 25 şut
  • Sol ayak18%72
  • Sağ ayak6%24
  • Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 6 46-60' — 4 61-75' — 8 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 61-75'
  • 1-15' 1 %4
  • 16-30' 2 %8
  • 31-45' 6 %24
  • 46-60' 4 %16
  • 61-75' 8 %32
  • 76-90+' 4 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 71 maç
Standard Liege 45maç 2025–2026
FC Schalke 04 26maç 2022
1. FC Heidenheim 2019–2021
Alemannia Aachen 2014–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 FC Schalke 04 Standard Liege
2022-07-01 Heidenheim FC Schalke 04 €1.10m
2022-07-01 1. FC Heidenheim FC Schalke 04 € 1M
2020-01-10 Greuther Fürth Heidenheim €1.00m
2018-07-01 Alem. Aachen Greuther Fürth free transfer
2014-07-01 Aachen U19 Alem. Aachen -
2012-07-01 Aachen U17 Aachen U19 -
2011-07-01 Aachen Yth. Aachen U17 -
2006-07-01 Bor. Brand Yth. Aachen Yth. free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2265 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS53.42265 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 79.5
Top kapan ön libero 78.9
İleri sekiz 74.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %80
Dakika %85
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %81
Dakika %93
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Kilit pas / 90 1.75 1.4 100
Pas hacmi / 90 36.2 72 50
Performans skoru 53.4 76 70
Ortalama rating 6.85 7.2 95
Müdahale / 90 1.83 2 92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam