LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Şut10.59 / 90
Kilit pas21.18 / 90
Başarılı dripling21.18 / 90
Kazanılan ikili84.71 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.590.90
Kilit pas
1.181.80
Başarılı dripling
1.181.80
Kazanılan ikili
4.714.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
3
253
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan13%46
Müdahale6
Faul33 kazanılan
İlk 113
2025/26
24
1.444
0
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas26
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan71%47
Müdahale31
Faul2811 kazanılan
İlk 11159 yedek
G+A / 900.06
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 1137 yedek girdi
FORMA60
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-13%30
- 4-2-3-13%30
- 3-5-22%20
- 3-4-31%10
- 4-3-2-11%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ28 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | InterH | 0-1 | 92 | 1 | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | ParmaA | 0-1 | 61 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2026 | ArezzoH | 1-0 | 100 | 1 | 7.2 | ||
| 08.05.2026 | PescaraA | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | VeneziaH | 2-2 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | CatanzaroA | 4-2 | 23↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | SudtirolH | 6-1 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | MantovaH | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.04.2026 | CarrareseA | 3-1 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | Juve StabiaA | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 17.03.2026 | EmpoliH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 13.03.2026 | ModenaA | 3-0 | 62 | 2 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | MonzaH | 4-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2026 | PadovaA | 2-2 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | ReggianaH | 0-1 | 80 | 2 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | CesenaA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | FrosinoneH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.02.2026 | BariA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | Virtus EntellaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 31.01.2026 | SampdoriaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | AvellinoH | 1-0 | 65↑ | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | PalermoA | 1-0 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 10.01.2026 | SassuoloH | 2-0 | 7↑ | – | – | ||
| 06.01.2026 | LecceA | 0-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | AtalantaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2025 | GenoaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | RangersA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | BolognaA | 2-2 | –↑ | – | – |
ŞUT30
GOL1
xG1.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%3.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%40
- Açık oyun7%23
- Taç sonrası3%10
- Duran top3%10
- Korner3%10
- Kontra atak1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak26%87
- Sağ ayak4%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 2 %7
- 31-45' 3 %10
- 46-60' 6 %20
- 61-75' 7 %23
- 76-90+' 9 %30
PİYASA DEĞERİ€25.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 28 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1429 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.6Serie B 2025
PERFORMANS54.71429 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
78.1
Top kapan ön libero
76.9
Box-to-box orta saha
71.3
Derinden oyun kurucu
14.5
Top kapan ön libero
10.8
Numara 10
9.7
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%84
Dakika
%76
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%82
Dakika
%84
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
44.15
72
61
Kilit pas / 90
1.64
1.4
100
Performans skoru
54.7
76
72
Ortalama rating
6.87
7.2
95
Müdahale / 90
1.95
2
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tobias MohrStandard Liege · 30
%95
0gol
2asist
59scout
Jupiler Pro League
Jan-Niklas BesteSC Freiburg · 26
%78
2gol
2asist
64scout
€10.00M
Bundesliga
Gonzalo AbregoGodoy Cruz · 25
%76
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Ruben MüllerSC Paderborn 07 · 20
%75
0gol
2asist
75scout
€600K
2. Bundesliga
Marius WolfFC Augsburg · 30
%70
1gol
1asist
57scout
€2.50M
Bundesliga
Conrad WallemSt. Louis City · 25
%66
1gol
2asist
64scout
Major League Soccer
Álex CorrederaSporting Gijon · 30
%64
1gol
4asist
66scout
€800K
Segunda División
Tobías ReinhartReggiana · 25
%60
3gol
0asist
67scout
€1.00M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

