Tobías Reinhart
Argentina · Midfielder

Tobías Reinhart

YAŞ25
BOY176
KİLO70
KULÜPReggiana
DOĞUM YERİLomas de Zamora
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON3G · 0A
Gol30.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut190.69 / 90
Kilit pas431.56 / 90
Başarılı dripling180.65 / 90
Kazanılan ikili1023.70 / 90
Rating7.15
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %72 (1.56) Asist — %0 (0.00) Drible — %56 (0.65) Pas isabeti — %73 (%84) Top kapma — %77 (2.86) İkili mücadele — %80 (%54) 60 ORT. % 72 0 56 73 77 80
  • Kilit pas 1.56 %72
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.65 %56
  • Pas isabeti %84 %73
  • Top kapma 2.86 %77
  • İkili mücadele %54 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2482 dakika oynadı.
2025/26 34 2.561 3 0 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BReggiana 33 2.482 3 0 7.15
Coppa ItaliaReggiana 1 79 0 0 7.30
Şut19%42 isabet
Kilit pas43
Drible19%59 başarı
İkili kazanılan107%54
Müdahale50
Faul3524 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11304 yedek
G+A / 900.11
Kart11
TOPLAM GOL0
İLK 1111 yedek girdi
KART1
FORMA16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-5-1 — 1 5-4-1 — 1 2 maç
  • 4-5-11%50
  • 5-4-11%50
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 SampdoriaH 1-0 83 1 6.6
01.05.2026 ModenaA 2-1 16 6.6
25.04.2026 PalermoH 1-1 45 6.2
19.04.2026 PadovaA 1-0 90 1 7.2
12.04.2026 CarrareseH 2-0 90 6.9
06.04.2026 PescaraH 1-3 36 7.0
22.03.2026 Virtus EntellaA 3-0 84 2 6.3
17.03.2026 MonzaH 0-0 75 7.3
14.03.2026 BariA 4-1 67 6.9
07.03.2026 VeneziaA 2-0 17 7.3
03.03.2026 SudtirolH 0-4 71 7.0
28.02.2026 SpeziaA 0-1 90 1 6.7
22.02.2026 AvellinoH 1-1 90 6.9
15.02.2026 EmpoliA 1-1 58 6.9
10.02.2026 MantovaH 1-0 70 7.0
07.02.2026 CatanzaroA 2-0 90 1 7.0
24.01.2026 FrosinoneA 1-0 90 2 6.9
17.01.2026 CesenaH 1-2 90 2 7.3
10.01.2026 VeneziaH 1-3 90 1 7.2
27.12.2025 SampdoriaA 2-1 79 6.3
20.12.2025 PescaraA 2-1 90 7.0
13.12.2025 PadovaH 1-2 90 1 1 8.5
08.12.2025 MantovaA 0-1 82 1 1 8.3
29.11.2025 FrosinoneH 0-1 90 1 7.2
22.11.2025 CarrareseA 0-0 32 1 7.2
18.10.2025 BariH 3-1 90 8.2
04.10.2025 CesenaA 1-2 81 7.3
30.09.2025 SpeziaH 1-1 83 7.2
27.09.2025 SudtirolA 3-1 80 8.0
20.09.2025 CatanzaroH 2-2 90 1 7.2
13.09.2025 Juve StabiaA 0-0 78 6.3
29.08.2025 EmpoliH 3-1 87 1 1 8.9
23.08.2025 PalermoA 2-1 88 2 7.2
15.08.2025 EmpoliA 1-1 79 7.3
ŞUT29
GOL3
xG1.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
30' · xG 0.041 38' · xG 0.012 34' · xG 0.027 34' · xG 0.016 67' · xG 0.017 59' · xG 0.032 52' · xG 0.019 36' · xG 0.027 27' · xG 0.036 36' · xG 0.011 45' · xG 0.02 63' · xG 0.053 26' · xG 0.028 67' · xG 0.061 89' · xG 0.032 57' · xG 0.038 90' · xG 0.066 36' · xG 0.039 49' · xG 0.035 · GOL 34' · xG 0.028 53' · xG 0.07 · GOL 68' · xG 0.015 60' · xG 0.049 7' · xG 0.241 60' · xG 0.029 44' · xG 0.024 17' · xG 0.034 14' · xG 0.014 57' · xG 0.027 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%62) Taç sonrası — 3 (%10) Korner — 2 (%7) Serbest vuruş — 2 (%7) Açık oyun — 2 (%7) Duran top — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 29 şut
  • Asist sonrası18%62
  • Taç sonrası3%10
  • Korner2%7
  • Serbest vuruş2%7
  • Açık oyun2%7
  • Duran top1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 28 (%97) Sol ayak — 1 (%3) 29 şut
  • Sağ ayak28%97
  • Sol ayak1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
1-15' — 2 16-30' — 4 31-45' — 9 46-60' — 8 61-75' — 4 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 31-45'
  • 1-15' 2 %7
  • 16-30' 4 %14
  • 31-45' 9 %31
  • 46-60' 8 %28
  • 61-75' 4 %14
  • 76-90+' 2 %7
PİYASA DEĞERİ€1.00M
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 34 maç
Reggiana 34maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-02 CA Temperley Reggiana free transfer
2024-01-02 Temperley Reggiana
2020-09-01 Spezia Temperley
2020-08-31 Spezia Calcio CA Temperley End of loan
2019-11-01 Spezia U19 Spezia Calcio -
2019-08-21 Temperley Spezia
2019-08-17 CA Temperley Spezia U19 Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€30k</i>
2019-01-06 Temperley U20 CA Temperley -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Serie B2025 · Reggiana 10sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2482 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.3Serie B 2025
PERFORMANS47.42482 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 80.3
Derinden oyun kurucu 79.4
Box-to-box orta saha 76.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %72
Dakika %90
Değer / getiri %28
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %72
Dakika %95
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 7.15 7.1 100
Performans skoru 47.4 75 63
Müdahale / 90 1.74 3.2 54
İkili mücadele kazanma 53.97 58 93
Pas arası / 90 1.12 2.3 49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam