Ferro
Portugal · Defender

Ferro

YAŞ28
BOY191
KİLO78
KULÜPEstoril
DOĞUM YERİOliveira de Azeméis
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.27 / 90
Kazanılan ikili184.78 / 90
Rating7.10
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 62 defanslar
Müdahale — %90 (2.39) Pas arası — %98 (2.39) Blok — %67 (0.53) İkili mücadele — %93 (%72) Pas isabeti — %54 (%87) Faul (az iyi) — %93 (0.27) 82 ORT. % 90 98 67 93 54 93
  • Müdahale 2.39 %90
  • Pas arası 2.39 %98
  • Blok 0.53 %67
  • İkili mücadele %72 %93
  • Pas isabeti %87 %54
  • Faul (az iyi) 0.27 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 339 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Cup2022/2023 · Croatia
🏆 Cup2021/2022 · Croatia
🏆 Super Cup2019/2020 · Portugal
🏆 International Champions Cup2019 · World
🏆 Primeira Liga2018/2019 · Portugal
🥈 Super Cup2023/2024 · Croatia · 2nd Place
🥈 HNL2022/2023 · Croatia · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈 HNL2021/2022 · Croatia · 2nd Place
🥈 Super Cup2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2019/2020 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2024 0 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 4 339 0 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 4 339 0 0 7.10
Kilit pas1
İkili kazanılan18%72
Müdahale9
Faul11 kazanılan
İlk 114
2025/26 31 1.637 2 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 31 1.637 2 0 6.83
Şut5%60 isabet
Kilit pas5
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan98%59
Müdahale38
Faul175 kazanılan
İlk 111714 yedek
G+A / 900.11
Kart4
2024/25 25 1.412 0 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstrela 25 1.412 0 0 6.82
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan88%67
Müdahale47
Faul167 kazanılan
İlk 11169 yedek
Kart6
2022/23 14 556 0 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieVitesse 14 556 0 0 6.42
Şut3%67 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan23%46
Müdahale15
Faul6
İlk 1168 yedek
Kart1
2021/22 8 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 3 0 0 0
UEFA Champions LeagueBenfica 5 0 0 0
2020/21 31 379 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 8 197 0 0 6.73
La LigaValencia 17 181 0 0 6.25
UEFA Europa LeagueBenfica 6 1 0 0
Kilit pas1
İkili kazanılan4%20
Müdahale2
Faul4
İlk 11427 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL2
İLK 113737 yedek girdi
KART11
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 27 4-4-2 — 16 3-4-2-1 — 9 4-3-3 — 7 4-2-3-1 — 6 5-4-1 — 3 68 maç
  • 3-4-327%40
  • 4-4-216%24
  • 3-4-2-19%13
  • 4-3-37%10
  • 4-2-3-16%9
  • 5-4-13%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 PizziPizzi 1 J. HolsgroveJ. Holsgrove Ferro 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 BenficaA 2-1 90 7.5
22.08.2026 Rio AveH 0-2 85 7.0
16.08.2026 NacionalA 2-0 82 7.2
07.08.2026 FamalicaoH 1-1 82 6.7
16.05.2026 BenficaH 1-3 45 6.2
10.05.2026 AlvercaA 1-1 45 6.9
03.05.2026 SC BragaA 1-1 54 6.7
26.04.2026 FamalicaoH 0-1 88 6.3
20.04.2026 MoreirenseA 1-0 84 7.2
12.04.2026 FC PortoH 1-3
22.03.2026 Rio AveH 1-2 96 1 1 7.7
15.03.2026 NacionalA 0-1 90 1 7.9
07.03.2026 Casa PiaH 0-0 87 7.5
27.02.2026 Sporting CPA 3-0 89 7.2
22.02.2026 GIL VicenteH 3-1 90 6.3
15.02.2026 AVSA 3-0 92 6.5
07.02.2026 TondelaH 2-2 83 1 1 7.9
31.01.2026 Santa ClaraA 2-4 34 6.3
24.01.2026 GuimaraesH 4-2 1
19.01.2026 EstrelaA 0-5 24 6.9
03.01.2026 BenficaA 3-1
27.12.2025 AlvercaH 4-1
19.12.2025 SC BragaH 1-0 28 1 6.6
14.12.2025 FamalicaoA 4-0 27 6.2
07.12.2025 MoreirenseH 3-3 26 6.5
30.11.2025 FC PortoA 1-0 24 6.3
07.11.2025 AroucaH 4-3 45 1 6.5
01.11.2025 Rio AveA 0-4 31 7.2
26.10.2025 NacionalH 1-1
03.10.2025 Casa PiaA 2-2 90 6.9
27.09.2025 Sporting CPH 0-1 90 6.9
21.09.2025 GIL VicenteA 2-0 81 7.5
13.09.2025 AVSH 3-1 90 6.7
06.09.2025 Santa ClaraH 0-1 73 6.5
31.08.2025 TondelaA 2-2 30 6.3
17.05.2025 EstorilA 4-0 37 6.9
11.05.2025 AVSH 0-1
05.05.2025 Rio AveA 2-0
26.04.2025 FC PortoH 2-0 9 6.6
19.04.2025 AroucaA 1-0 90 6.6
13.04.2025 FarenseH 0-1
29.03.2025 Sporting CPH 0-3 90 6.9
16.03.2025 GuimaraesA 2-0 90 6.2
07.03.2025 GIL VicenteH 1-1 68 1 7.3
02.03.2025 MoreirenseA 1-1 90 2 7.0
23.02.2025 Santa ClaraH 0-0 80 6.9
14.02.2025 BoavistaA 0-1 90 7.2
09.02.2025 Casa PiaA 1-0 90 6.9
02.02.2025 BenficaH 2-3 90 6.5
25.01.2025 FamalicaoA 0-0
19.01.2025 SC BragaH 0-1
05.01.2025 EstorilH 2-4
09.12.2024 AroucaH 2-1 63 6.9
29.11.2024 FarenseA 1-0 75 7.5
10.11.2024 NacionalH 2-0 90 1 7.0
01.11.2024 Sporting CPA 5-1 90 6.0
27.10.2024 GuimaraesH 2-2 90 6.7
24.08.2024 BenficaA 1-0 90 7.0
19.08.2024 FamalicaoH 0-3 90 6.6
11.08.2024 SC BragaA 1-1
ŞUT7
GOL2
xG0.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
24' · xG 0.018 16' · xG 0.103 · GOL 29' · xG 0.186 · GOL 90' · xG 0.04 64' · xG 0.127 55' · xG 0.137 42' · xG 0.026
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%57) Duran top — 2 (%29) Açık oyun — 1 (%14) 7 şut
  • Korner4%57
  • Duran top2%29
  • Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%57) Kafa — 3 (%43) 7 şut
  • Sağ ayak4%57
  • Kafa3%43
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %43
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 113 maç
Estoril 35maç 2025–2026
Estrela 25maç 2024
HNK Hajduk Split 2021–2023
Vitesse 14maç 2022
Benfica 22maç 2020–2021
Portugal U21 2019–2021
Valencia 17maç 2020
Portugal 2020
Benfica B 2015–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-31 Estrela Estoril
2025-07-30 Estrela Estoril
2025-07-29 Estrela Estoril
2024-07-08 HNK Hajduk Split Estrela
2023-02-15 Benfica HNK Hajduk Split
2023-02-13 Vitesse Benfica
2022-07-15 Benfica Vitesse
2022-07-01 HNK Hajduk Split Benfica
2022-01-31 Benfica HNK Hajduk Split
2021-07-01 Valencia Benfica
2021-01-31 Benfica Valencia
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1637 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS77.11637 dk
KARARİzlemeye değer69/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 90.2
Ayağı iyi stoper 88.3
Agresif stoper 87.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %96
Dakika %73
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %95
Dakika %82
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 77.1 74 100
Pas hacmi / 90 49.54 42 100
Pas arası / 90 1.92 1.9 100
İkili mücadele kazanma 59.04 58 100
Müdahale / 90 2.09 3 70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam