LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.17 / 90
Kilit pas10.17 / 90
Başarılı dripling20.33 / 90
Kazanılan ikili284.66 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 2.16 %71
- Pas arası 0.67 %28
- Blok 1.16 %93
- İkili mücadele %54 %45
- Pas isabeti %80 %23
- Faul (az iyi) 1.50 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 541 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa Argentina2024 · Argentina
🏆
Copa Santa Fe2019 · Argentina
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
6
541
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan28%54
Müdahale13
Faul94 kazanılan
İlk 116
Kart3
2025/26
53
3.926
1
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas10
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan215%56
Müdahale85
Faul3531 kazanılan
Ofsayt2
İlk 114310 yedek
G+A / 900.05
Kart12
Kaptan6maçta
2024/25
20
1.560
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas4
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan101%58
Müdahale42
Faul1114 kazanılan
İlk 11182 yedek
Kart42
TOPLAM GOL1
İLK 116612 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%37
- 4-4-218%26
- 3-4-37%10
- 4-3-37%10
- 4-1-4-16%9
- 5-4-15%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | AtlasA | 1-3 | 94 | – | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | TolucaH | 1-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 16.08.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 0-0 | 81 | – | 7.0 | ||
| 01.08.2026 | Tigres UANLH | 3-2 | 95 | – | 5.9 | ||
| 27.07.2026 | CF PachucaA | 1-2 | 86 | – | 7.3 | ||
| 19.07.2026 | Club AmericaH | 0-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | PueblaA | 1-2 | 89 | – | 7.3 | ||
| 22.04.2026 | Cruz AzulH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | MazatlánA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | NecaxaH | 3-1 | 93 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | TolucaH | 1-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | AtlasA | 0-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Tigres UANLA | 0-0 | 87 | – | 7.3 | ||
| 07.03.2026 | Club AmericaH | 1-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 05.03.2026 | MonterreyA | 4-0 | 91 | – | 5.9 | ||
| 28.02.2026 | Santos LagunaH | 2-2 | 92 | – | 5.3 | ||
| 14.02.2026 | Atletico San LuisA | 3-0 | 88 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | LeonH | 2-0 | 83 | – | 7.3 | ||
| 01.02.2026 | PachucaH | 0-0 | 94 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 15.01.2026 | Club TijuanaH | 1-2 | 96 | – | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.11.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | 96 | 1 | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | San LorenzoH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.11.2025 | BanfieldH | 1-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 11.11.2025 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.11.2025 | Racing ClubH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.10.2025 | HuracanA | 0-1 | 52 | – | 7.2 | ||
| 10.10.2025 | Union Santa FeH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | Argentinos JRSAC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | TigreH | 0-1 | 81 | – | 7.6 | ||
| 22.09.2025 | Boca JuniorsA | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.09.2025 | Deportivo RiestraA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 94 | – | 7.6 | ||
| 17.08.2025 | Barracas CentralH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 09.08.2025 | Newells Old BoysA | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 28.07.2025 | Defensa Y JusticiaHC | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.07.2025 | Atletico TucumanA | 1-1 | 96 | – | 6.7 | ||
| 11.07.2025 | AldosiviA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.05.2025 | LDU de QuitoAC | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.05.2025 | Deportivo Tachira FCAC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.05.2025 | FlamengoHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.05.2025 | BanfieldA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2025 | Independ. RivadaviaHC | 1-2 | 98 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2025 | Deportivo Tachira FCH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.04.2025 | Racing ClubA | 1-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2025 | HuracanH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.04.2025 | FlamengoA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | Union Santa FeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2025 | LDU de QuitoH | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 29.03.2025 | Argentinos JRSH | 1-1 | 60 | – | 7.0 | ||
| 17.03.2025 | TigreA | 1-2 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | Boca JuniorsH | 0-3 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | Estudiantes L.P.A | 3-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | Belgrano CordobaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2025 | Barracas CentralA | 3-3 | 60 | 1 | 6.6 | ||
| 07.02.2025 | Newells Old BoysH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2025 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2025 | Atletico TucumanH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2024 | Atletico TucumanA | 2-0 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%43
- Asist sonrası2%29
- Taç sonrası1%14
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%57
- Sol ayak2%29
- Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 2 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga Profesional Argentina2024 · Central Cordoba de Santiago
2kırmızı · 19 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1941 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.9Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS79.91941 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 395 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%99
Dakika
%83
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%97
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
FerroEstoril · 28
%95
2gol
0asist
70scout
Primeira Liga
Elias BakatukandaFC BW Linz · 21
%87
0gol
0asist
89scout
€300K
Bundesliga
Fallou FallFredrikstad · 21
%84
1gol
0asist
74scout
Eliteserien
Jonathan GraditLens · 33
%77
0gol
0asist
64scout
€3.00M
Ligue 1
Xavi SintesCordoba · 24
%70
0gol
0asist
82scout
€300K
Segunda División
Sadibou SanéMetz · 21
%69
2gol
1asist
84scout
Ligue 1
LyancoAtletico-MG · 28
%60
0gol
0asist
72scout
Serie A
Isaac CossierLe Mans · 19
%60
1gol
0asist
84scout
€50K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
