Isaac Cossier
France · Defender

Isaac Cossier

YAŞ19
BOY186
KİLO78
KULÜPLille
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %78 (1.97) Pas arası — %91 (1.65) Blok — %21 (0.19) İkili mücadele — %60 (%58) Pas isabeti — %66 (%86) Faul (az iyi) — %22 (1.40) 56 ORT. % 78 91 21 60 66 22
  • Müdahale 1.97 %78
  • Pas arası 1.65 %91
  • Blok 0.19 %21
  • İkili mücadele %58 %60
  • Pas isabeti %86 %66
  • Faul (az iyi) 1.40 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1415 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 3 0 0 0
İlk 1112 yedek
2025/26 30 1.415 1 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 1 0 0 0
Ligue 2Le Mans 29 1.415 1 0 6.86
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan63%58
Müdahale31
Faul225 kazanılan
İlk 111515 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2024/25 9 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 3 0 0 0
UEFA Champions LeagueLille 6 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 11216 yedek girdi
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 3-1-4-2 — 1 3-4-2-1 — 1 3-5-2 — 1 4-3-3 — 1 4-4-2 — 1 16 maç
  • 4-2-3-111%69
  • 3-1-4-21%6
  • 3-4-2-11%6
  • 3-5-21%6
  • 4-3-31%6
  • 4-4-21%6
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 ToulouseA 0-1 0 0
28.08.2026 Paris Saint GermainH 2-2
23.08.2026 AngersA 0-2
09.05.2026 BastiaA 0-2
02.05.2026 ReimsH 1-1 1
25.04.2026 GrenobleA 1-1 31 6.7
11.04.2026 BoulogneA 0-0 90 7.9
06.04.2026 PAUH 4-0 69 1 6.9
20.03.2026 AmiensA 3-4 14 1 1 7.3
13.03.2026 NancyA 2-4 33 6.5
07.03.2026 AnnecyH 3-0 90 7.2
28.02.2026 RED Star FC 93A 0-0 57 6.9
23.02.2026 GuingampH 1-1 90 6.3
14.02.2026 MontpellierA 4-2 90 6.0
07.02.2026 LavalH 1-1 82 6.6
31.01.2026 Estac TroyesA 0-2 45 6.9
26.01.2026 DunkerqueH 1-0 90 6.9
16.01.2026 RodezA 1-1 90 6.5
03.01.2026 Saint EtienneH 0-0 90 7.7
12.12.2025 AnnecyA 1-2 12 6.9
05.12.2025 AmiensH 1-0
21.11.2025 PAUA 1-2 90 6.6
08.11.2025 RED Star FC 93H 0-0
31.10.2025 NancyH 1-0 31 6.9
28.10.2025 LavalA 1-1 8 6.6
24.10.2025 BoulogneH 1-0 90 1 7.5
18.10.2025 Saint EtienneA 2-3
03.10.2025 Estac TroyesH 2-2
26.09.2025 Clermont FootA 1-1 90 6.6
23.09.2025 GrenobleH 1-0 66 1 6.9
19.09.2025 DunkerqueA 2-2 45 6.3
12.09.2025 RodezH 0-1 21 7.2
17.08.2025 Stade Brestois 29A 3-3
12.03.2025 Borussia DortmundH 1-2
04.03.2025 Borussia DortmundA 1-1
22.02.2025 MonacoH 2-1
01.02.2025 Saint EtienneH 4-1
29.01.2025 FeyenoordH 6-1
25.01.2025 StrasbourgA 2-1
21.01.2025 LiverpoolA 2-1
11.12.2024 Sturm GrazH 3-2
02.10.2024 Real MadridH 1-0
ŞUT6
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
25' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 56' · xG 0.0 24' · xG 0.0 12' · xG 0.0 79' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 2 (%33) Korner — 2 (%33) Taç sonrası — 1 (%17) Duran top — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası2%33
  • Korner2%33
  • Taç sonrası1%17
  • Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 4 (%67) Kafa — 2 (%33) 6 şut
  • Sol ayak4%67
  • Kafa2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %33
PİYASA DEĞERİ€50K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 42 maç
Lille 13maç 2024–2026
Le Mans 29maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Le Mans FC LOSC Lille Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Le Mans Lille
2025-12-11 Without Club Ilvamaddalena -
2025-09-01 ACR Messina Without Club -
2025-08-23 Albalonga ACR Messina free transfer
2024-07-01 Ostiamare Albalonga free transfer
2023-08-23 Colleferro Ostiamare free transfer
2017-07-01 AS Rom Youth Colleferro free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1415 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU84.4Ligue 2 2025
PERFORMANS68.81415 dk
KARARTransfer edilebilir83/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 84.0
Ayağı iyi stoper 83.7
Klasik stoper 81.4
Ayağı iyi stoper 0
Klasik stoper 0
Agresif stoper 0
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %87
Dakika %56
Değer / getiri %100
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %84
Dakika %79
Değer / getiri %100
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 68.8 74 93
Pas hacmi / 90 49.8 42 100
İkili mücadele kazanma 58.33 58 100
Müdahale / 90 1.97 3 66
Pas arası / 90 1.65 1.9 87
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam