LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut71.38 / 90
Kilit pas101.98 / 90
Başarılı dripling30.59 / 90
Kazanılan ikili244.75 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 96 orta sahalar
- Kilit pas 1.98 %73
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.59 %38
- Pas isabeti %80 %27
- Top kapma 2.37 %48
- İkili mücadele %52 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 455 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Leagues CupNone · N/C America
🏆
MLSNone · USA
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
Leagues Cup2025 · N/C America
🏆
Concacaf Champions Cup2022 · N/C America
🏆
MLS2019 · USA
🥈
MLSNone · USA · 2nd Place
🥈
Concacaf U17None · N/C America · 2nd Place
🥈
MLS2020 · USA · 2nd Place
🥈
Concacaf U172019 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
7
455
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas10
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan24%52
Müdahale10
Faul49 kazanılan
İlk 117
Kart1
2025/26
56
2.105
0
5
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas45
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan108%57
Müdahale36
Faul1849 kazanılan
İlk 112234 yedek
G+A / 900.21
Kart4
2024/25
36
309
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas13
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan26%60
Müdahale5
Faul614 kazanılan
İlk 11234 yedek
Kart2
2023/24
30
679
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas11
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan44%51
Müdahale7
Faul1125 kazanılan
İlk 11624 yedek
Kart1
2022/23
27
979
0
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas10
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan67%55
Müdahale25
Faul2225 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111215 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2021/22
34
908
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas10
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan43%45
Müdahale11
Faul2219 kazanılan
İlk 11826 yedek
Kart4
2020/21
3
56
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Faul1
İlk 1112 yedek
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 112970 yedek girdi
KART8
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-156%61
- 4-4-211%12
- 3-4-310%11
- 3-4-2-18%9
- 4-1-4-14%4
- 3-1-4-23%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Tigres UANLA | 1-1 | 7 | 0 | 6.3 | ||
| 29.08.2026 | Cruz AzulH | 1-3 | 8 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 85 | 2 | 7.3 | ||
| 18.08.2026 | LeonH | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.08.2026 | TolucaA | 3-1 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 26.07.2026 | MonterreyH | 2-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 17.07.2026 | Atlante FCH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2026 | Cruz AzulA | 4-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | Guadalajara ChivasH | 0-0 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | Tigres UANLH | 1-1 | 96 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.04.2026 | Club QueretaroA | 3-1 | 53 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | MazatlánH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 21.03.2026 | Club TijuanaH | 3-0 | 82 | – | 7.6 | ||
| 14.03.2026 | PueblaA | 0-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 0-1 | 92 | – | 7.0 | ||
| 04.03.2026 | PachucaA | 2-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | LeonA | 2-1 | 93 | 1 | – | 7.7 | |
| 22.02.2026 | TolucaH | 0-3 | 87 | – | 7.5 | ||
| 15.02.2026 | FC JuarezA | 1-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Atletico San LuisH | 4-1 | 84 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 31.01.2026 | Club AmericaA | 2-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | AtlasH | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2026 | MonterreyH | 0-2 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | Santos LagunaA | 1-3 | 99 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Minnesota United FCA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | Minnesota United FCH | 4-2 | 14↑ | – | 7.0 | ||
| 28.10.2025 | Minnesota United FCA | 0-0 | 3↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | New York City FCA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 12.10.2025 | Real Salt LakeH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | Portland TimbersH | 1-0 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Vancouver WhitecapsH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | AustinA | 2-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 16.09.2025 | Inter MiamiA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | Sporting Kansas CityH | 5-2 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 17.08.2025 | Minnesota United FCA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-4 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Atlanta United FCA | 2-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 20.07.2025 | San Jose EarthquakesH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2025 | Colorado RapidsH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.07.2025 | Columbus CrewH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.06.2025 | AustinH | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 23.06.2025 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 19.06.2025 | Atletico MadridH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2025 | BotafogoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.06.2025 | Vancouver WhitecapsA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | Minnesota United FCH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | FC DallasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Portland TimbersA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Los Angeles FCA | 4-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | Houston DynamoA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | St. Louis CityH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | Colorado RapidsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Nashville SCH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | FC DallasA | 0-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | San DiegoA | 3-0 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.03.2025 | Houston DynamoH | 0-0 | 60 | 3 | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | St. Louis CityA | 1-0 | 11↑ | 1 | 6.7 |
ŞUT17
GOL0
xG1.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%29
- Açık oyun4%24
- Serbest vuruş4%24
- Kontra atak2%12
- Korner2%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%88
- Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 5 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-12-31
Colorado
→
Seattle
End of loan
Colorado
→
Seattle
End of loan
2023-04-24
Seattle
→
Colorado
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€83k</i>
Seattle
→
Colorado
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€83k</i>
2020-11-30
Tacoma Defiance
→
Seattle
End of loan
Tacoma Defiance
→
Seattle
End of loan
2020-03-10
Seattle
→
Tacoma Defiance
loan transfer
Seattle
→
Tacoma Defiance
loan transfer
2019-11-30
Tacoma Defiance
→
Seattle
End of loan
Tacoma Defiance
→
Seattle
End of loan
2019-05-24
Seattle
→
Tacoma Defiance
loan transfer
Seattle
→
Tacoma Defiance
loan transfer
2019-04-09
Tacoma Defiance
→
Seattle
-
Tacoma Defiance
→
Seattle
-
2018-12-01
Seattle Academy
→
Tacoma Defiance
-
Seattle Academy
→
Tacoma Defiance
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1355 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.9Liga MX 2025
PERFORMANS58.31355 dk
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%84
Dakika
%74
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%86
Dakika
%83
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan Manuel SanabriaAtletico San Luis · 25
%95
2gol
5asist
69scout
Liga MX
Ben WhitemanPreston · 29
%92
2gol
5asist
59scout
Championship
Callum ElderDerby · 30
%91
1gol
5asist
60scout
Championship
Matt GrimesCoventry · 30
%89
2gol
2asist
59scout
Championship
Alex MowattWest Brom · 30
%78
1gol
4asist
59scout
Championship
Hugo SoteloCelta Vigo · 22
%78
0gol
2asist
73scout
€7.50M
La Liga
Jordan HolsgroveEstoril · 26
%62
1gol
7asist
75scout
€50K
Primeira Liga
Joel AllanssonHalmstad · 33
%60
0gol
2asist
55scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

