LİGLiga MX
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.24 / 90
Şut20.48 / 90
Kilit pas20.48 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili143.33 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 0.71 %8
- Pas arası 1.43 %69
- Blok 0.24 %30
- İkili mücadele %58 %61
- Pas isabeti %90 %88
- Faul (az iyi) 0.24 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 378 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
MLS All-Star2024 · World
🏆
Liga MX2020/2021 Clausura · Mexico
🏆
Concacaf Champions Cup2016/2017 · Nc-America
🏆
Liga MX2015/2016 Clausura · Mexico
🥈
Campeones Cup2021 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Copa por México2020 · Mexico · 2nd Place
🥈
Supercopa MX2019 · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa MX2017/2018 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2015/2016 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
6
378
0
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan14%58
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.24
Kaptan5maçta
2025/26
30
2.319
2
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan80%59
Müdahale18
Faul2112 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11282 yedek
G+A / 900.08
Kart2
Kaptan27maçta
2024/25
22
1.693
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan41%53
Müdahale13
Faul71 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11193 yedek
G+A / 900.05
Kart1
Kaptan18maçta
2023/24
36
3.275
2
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan120%61
Müdahale46
Faul2113 kazanılan
İlk 1136
G+A / 900.05
Kart4
Kaptan36maçta
2022/23
35
3.078
1
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas9
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan159%64
Müdahale58
Faul1813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1135
G+A / 900.06
Kart7
Kaptan22maçta
2021/22
28
1.803
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan74%56
Müdahale24
Faul146 kazanılan
İlk 11208 yedek
Kart5
TOPLAM GOL3
İLK 11526 yedek girdi
KART3
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-115%34
- 3-4-39%20
- 4-1-4-16%14
- 4-2-3-16%14
- 3-1-4-24%9
- 3-4-1-24%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Tigres UANLA | 1-1 | 8 | 0 | 6.3 | ||
| 29.08.2026 | Cruz AzulHC | 1-3 | 8 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | U.N.A.M. - PumasAC | 1-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2026 | LeonHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.08.2026 | TolucaAC | 3-1 | 97 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 17.07.2026 | Atlante FCHC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | Guadalajara ChivasHC | 0-0 | 93 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | Tigres UANLHC | 1-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Club QueretaroAC | 3-1 | 93 | – | 5.9 | ||
| 04.04.2026 | MazatlánHC | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 21.03.2026 | Club TijuanaH | 3-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | U.N.A.M. - PumasHC | 0-1 | 17 | – | 6.7 | ||
| 04.03.2026 | PachucaAC | 2-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | LeonAC | 2-1 | 78 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | TolucaHC | 0-3 | 57 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | FC JuarezAC | 1-2 | 86 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | Atletico San LuisHC | 4-1 | 83 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 31.01.2026 | Club AmericaAC | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | AtlasHC | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2026 | MonterreyHC | 0-2 | 95 | – | 7.5 | ||
| 11.01.2026 | Santos LagunaAC | 1-3 | 99 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | MazatlánA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Santos LagunaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | Cruz AzulHC | 1-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Tigres UANLAC | 5-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.09.2025 | AtlasAC | 3-2 | 21 | – | 6.2 | ||
| 24.09.2025 | Guadalajara ChivasAC | 3-1 | 97 | 1 | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | PueblaHC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | FC JuarezHC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.09.2025 | Club TijuanaAC | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | MonterreyAC | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.08.2025 | LeonHC | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.08.2025 | U.N.A.M. - PumasAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.07.2025 | Club AmericaHC | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.07.2025 | Club QueretaroHC | 3-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | TolucaAC | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.05.2025 | Tigres UANLAC | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2025 | Tigres UANLHC | 0-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | PueblaAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.04.2025 | FC JuarezAC | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | PachucaHC | 3-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2025 | Club TijuanaA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Club QueretaroHC | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 15.03.2025 | LeonH | 2-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 02.03.2025 | Tigres UANLHC | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | MazatlánHC | 3-1 | 35 | – | 6.7 | ||
| 19.02.2025 | AtlasAC | 0-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Club AmericaAC | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | Santos LagunaHC | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | MonterreyAC | 1-0 | 97 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2025 | Cruz AzulHC | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | Atletico San LuisAC | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | Guadalajara ChivasHC | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | AtlasH | 0-0 | 9↑ | 1 | 6.5 | ||
| 07.11.2024 | Atletico San LuisH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2024 | MonterreyHC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.07.2024 | PueblaHC | 4-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.07.2024 | Tigres UANLAC | 1-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 06.05.2024 | PachucaAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2024 | Club QueretaroHC | 1-1 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT7
GOL2
xG1.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top4%57
- Korner3%43
Vücut bölgesine göre
- Kafa6%86
- Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 3 %43
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 180 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-01
Chivas
→
Necaxa
?
Chivas
→
Necaxa
?
2022-12-31
Necaxa
→
Chivas
End of loan
Necaxa
→
Chivas
End of loan
2022-01-21
Chivas
→
Necaxa
loan transfer
Chivas
→
Necaxa
loan transfer
2021-12-31
CD Cruz Azul
→
Chivas
End of loan
CD Cruz Azul
→
Chivas
End of loan
2021-02-01
Chivas
→
CD Cruz Azul
loan transfer
Chivas
→
CD Cruz Azul
loan transfer
2020-01-01
Necaxa
→
Chivas
€3.60m
Necaxa
→
Chivas
€3.60m
2019-01-01
Pachuca
→
Necaxa
€1.80m
Pachuca
→
Necaxa
€1.80m
2017-07-01
CF Pachuca U20
→
Pachuca
-
CF Pachuca U20
→
Pachuca
-
2016-07-01
Pachuca II
→
CF Pachuca U20
-
Pachuca II
→
CF Pachuca U20
-
2016-01-01
CF Pachuca U20
→
Pachuca II
-
CF Pachuca U20
→
Pachuca II
-
2014-07-01
CF Pachuca U17
→
CF Pachuca U20
-
CF Pachuca U17
→
CF Pachuca U20
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2319 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.3Liga MX 2025
PERFORMANS60.92319 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%72
Dakika
%84
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%66
Dakika
%91
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Christian KabaseleUdinese · 34
%95
3gol
0asist
59scout
Serie A
Jerome OpokuIstanbul Basaksehir · 27
%84
0gol
1asist
68scout
€5.00M
Süper Lig
Guy-Marcelin KilamaHatayspor · 26
%79
1gol
0asist
59scout
1. Lig
Hakan CinemreHatayspor · 31
%74
1gol
0asist
58scout
1. Lig
Fredrik Tobias BerglieKFUM Oslo · 29
%72
0gol
0asist
61scout
Eliteserien
Yakup KırtayErzurumspor FK · 22
%67
0gol
1asist
70scout
1. Lig
Alessio RomagnoliLazio · 30
%62
0gol
0asist
63scout
€7.00M
Serie A
Trevoh ChalobahChelsea · 26
%60
3gol
0asist
66scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

