Christian Kabasele
Belgium · Defender

Christian Kabasele

YAŞ34
BOY187 cm
KİLO84 kg
KULÜPUdinese
DOĞUM YERİLubumbashi
LİGCoppa Italia
BU SEZON3G · 0A
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 106 defanslar
Müdahale — %8 (0.83) Pas arası — %85 (1.34) Blok — %83 (0.83) İkili mücadele — %83 (%61) Pas isabeti — %58 (%88) Faul (az iyi) — %38 (1.26) 59 ORT. % 8 85 83 83 58 38
  • Müdahale 0.83 %8
  • Pas arası 1.34 %85
  • Blok 0.83 %83
  • İkili mücadele %61 %83
  • Pas isabeti %88 %58
  • Faul (az iyi) 1.26 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2282 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 First League2011/2012 · Bulgaria
🏆 Cup2011/2012 · Bulgaria
🏆 Play-offs 1/22009/2010 · Belgium
🥈 Championship2020/2021 · England · 2nd Place
🥈 FA Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 Challenger Pro League2013/2014 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2020 1 2021 0 2022 1 2023 2 2024 2 2025 3
GolAsist
2025/26 38 2.282 3 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Coppa ItaliaUdinese 1 0 0 0
Serie AUdinese 37 2.282 3 0 6.78
Şut8%75 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan109%61
Müdahale21
Faul3225 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112810 yedek
G+A / 900.12
Kart41
2024/25 38 1.163 2 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AUdinese 38 1.163 2 0 7.03
Şut13%31 isabet
Kilit pas6
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan69%61
Müdahale17
Faul2016 kazanılan
İlk 111226 yedek
G+A / 900.15
Kaptan2maçta
2023/24 35 861 1 1 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AUdinese 35 861 1 1 6.89
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan45%57
Müdahale10
Faul159 kazanılan
İlk 111025 yedek
G+A / 900.21
Kart5
2022/23 38 1.872 1 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 38 1.872 1 0 6.97
Şut6%33 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan112%70
Müdahale25
Faul1917 kazanılan
İlk 112117 yedek
G+A / 900.05
Kart2
Kaptan6maçta
2021/22 31 1.190 0 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueWatford 31 1.190 0 0 6.65
Şut7
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan62%73
Müdahale11
Faul53 kazanılan
İlk 111219 yedek
2020/21 25 1.711 1 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 25 1.711 1 0 7.03
Şut6%17 isabet
Kilit pas2
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan102%62
Müdahale15
Faul1319 kazanılan
İlk 11196 yedek
G+A / 900.05
Kart2
TOPLAM GOL5
İLK 116583 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 59 3-5-1-1 — 21 3-4-2-1 — 17 4-3-3 — 16 4-4-2 — 14 4-1-4-1 — 8 135 maç
  • 3-5-259%44
  • 3-5-1-121%16
  • 3-4-2-117%13
  • 4-3-316%12
  • 4-4-214%10
  • 4-1-4-18%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 NapoliA 1-0 64 5.9
17.05.2026 CremoneseH 0-1 45 6.0
02.05.2026 TorinoH 2-0 77 7.3
27.04.2026 LazioA 3-3 82 6.3
18.04.2026 ParmaH 0-1 89 6.2
11.04.2026 AC MilanA 0-3 86 6.9
06.04.2026 ComoH 0-0 86 1 6.9
20.03.2026 GenoaA 0-2 87 1 7.5
14.03.2026 JuventusH 0-1 93 6.9
07.03.2026 AtalantaA 2-2 95 6.6
02.03.2026 FiorentinaH 3-0 88 1 1 8.2
23.02.2026 BolognaA 1-0 80 1 6.2
15.02.2026 SassuoloH 1-2
08.02.2026 LecceA 2-1 6
02.02.2026 AS RomaH 1-0 16 6.5
26.01.2026 VeronaA 1-3
17.01.2026 InterH 0-1 74 6.7
10.01.2026 PisaH 2-2 90 1 1 8.0
07.01.2026 TorinoA 1-2 95 6.3
03.01.2026 ComoA 1-0 75 6.5
27.12.2025 LazioH 1-1 87 6.5
21.12.2025 FiorentinaA 5-1 11 1 6.7
14.12.2025 NapoliH 1-0 90 1 7.6
08.12.2025 GenoaH 1-2 96 6.9
29.11.2025 ParmaA 0-2 90 6.9
22.11.2025 BolognaH 0-3 90 5.9
09.11.2025 AS RomaA 2-0 53 6.9
01.11.2025 AtalantaH 1-0 90 7.2
29.10.2025 JuventusA 3-1 100 6.2
25.10.2025 LecceH 3-2 90 6.2
20.10.2025 CremoneseA 1-1 90 6.7
05.10.2025 CagliariH 1-1 67 1 1 7.9
28.09.2025 SassuoloA 3-1
20.09.2025 AC MilanH 0-3
14.09.2025 PisaA 0-1
31.08.2025 InterA 1-2
25.08.2025 VeronaH 1-1
18.08.2025 CarrareseH 2-0
25.05.2025 FiorentinaH 2-3 90 1 1 7.9
18.05.2025 JuventusAC 2-0 76 7.2
11.05.2025 MonzaH 1-2
03.05.2025 CagliariA 1-2
28.04.2025 BolognaHC 0-0 81 7.3
23.04.2025 TorinoA 2-0
11.04.2025 AC MilanH 0-4
04.04.2025 GenoaA 1-0
30.03.2025 InterA 2-1
15.03.2025 VeronaH 0-1
10.03.2025 LazioA 1-1
01.03.2025 ParmaH 1-0
21.02.2025 LecceA 0-1
16.02.2025 EmpoliH 3-0
09.02.2025 NapoliA 1-1
01.02.2025 VeneziaH 3-2
26.01.2025 AS RomaH 1-2 83 1 6.7
20.01.2025 ComoA 4-1
11.01.2025 AtalantaH 0-0
04.01.2025 VeronaA 0-0
29.12.2024 TorinoH 2-2 90 6.7
23.12.2024 FiorentinaA 1-2 90 7.0
ŞUT11
GOL3
xG1.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%27.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
11' · xG 0.045 44' · xG 0.039 57' · xG 0.048 10' · xG 0.281 · GOL 28' · xG 0.032 19' · xG 0.471 · GOL 17' · xG 0.029 6' · xG 0.025 58' · xG 0.267 · GOL 4' · xG 0.048 7' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 5 (%45) Duran top — 3 (%27) Taç sonrası — 2 (%18) Asist sonrası — 1 (%9) 11 şut
  • Korner5%45
  • Duran top3%27
  • Taç sonrası2%18
  • Asist sonrası1%9
Vücut bölgesine göre
Kafa — 6 (%55) Sağ ayak — 5 (%45) 11 şut
  • Kafa6%55
  • Sağ ayak5%45
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 5 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 1-15'
  • 1-15' 5 %45
  • 16-30' 3 %27
  • 31-45' 1 %9
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI1688 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 16 16 16 17 17 17 18 18 18 18 19 19 19 20 20 22 22 22 23 23 24 24 24 24 25 26 27 27 28 29 30 31 31 33 34 37 39 40 43 43 50
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 12 12 12 13 13 13 14 14 14 15 15 15 16 16 17 17 18 18 20 20 21 22 22 22 24 24 25 25 25 26 27 31 35 36
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 7 8 8 10 10 10 11 12 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %35 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 7 7 8 8 8 8 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 13 14 16 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1688
Pas 997 Pas — 997 (%63) Uzaklaştı… 144 Uzaklaştırma — 144 (%9) Faul 92 Faul — 92 (%6) Hava… 78 Hava topu — 78 (%5) Top t… 67 Top teması — 67 (%4) Top kazanma — 64 (%4) Pas arası — 48 (%3) Kurtarış — 38 (%2) Müdahale — 38 (%2) Offsideprovoked — 25 (%2)
  • Pas997%63
  • Uzaklaştırma144%9
  • Faul92%6
  • Hava topu78%5
  • Top teması67%4
  • Top kazanma64%4
  • Pas arası48%3
  • Kurtarış38%2
  • Müdahale38%2
  • Offsideprovoked25%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2025 · 205 maç
Udinese 111maç 2023–2025
Watford 94maç 2020–2022
Belgium 2016–2018
Genk 2014–2015
AS Eupen 2008–2013
Ludogorets 2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-25 Watford Udinese €6.50m
2016-07-01 Genk Watford €6.95m
2014-07-01 AS Eupen Genk
2014-07-01 KAS Eupen Genk free transfer
2012-08-16 Ludogorets AS Eupen
2012-08-16 Ludogorets KAS Eupen ?
2011-08-23 AS Eupen Ludogorets
2011-08-01 KAS Eupen Ludogorets ?
2011-06-30 KV Mechelen KAS Eupen End of loan
2011-01-27 AS Eupen KV Mechelen
2011-01-01 KAS Eupen KV Mechelen loan transfer
2008-07-01 KAS Eupen U19 KAS Eupen -
2007-07-01 AS Eupen U17 KAS Eupen U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
09.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
01.2022 DarbeKadroda yok 2 maç
11.2021 Uyluk sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2282 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.0Serie A 2025
PERFORMANS59.72282 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 79.8
Defansif bek 78.7
Ayağı iyi stoper 77.5
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %69
Dakika %81
Değer / getiri %36
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %62
Dakika %90
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.78 7.2 94
İkili mücadele kazanma 61.24 68 90
Pas hacmi / 90 33.01 45 73
Pas arası / 90 1.34 1.8 74
Blok / 90 0.83 1.8 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam