Devante Cole
Belgium · Defender

Devante Cole

YAŞ27
BOY187
KİLO77
DOĞUM YERİMortsel
LİGHNL
BU SEZON0G · 0A
Şut16.00 / 90
Kazanılan ikili212.00 / 90
Rating6.90
KUPALAR
🏆 Challenger Pro LeagueNone · Belgium
🏆 CupNone · Belgium
🏆 Challenger Pro League2018/2019 · Belgium
🏆 Cup2018/2019 · Belgium
🥈 Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2022/2023 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2019 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2021 1 2022 1 2023 0 2024 3 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 1 15 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split 1 15 0 0 6.90
Şut1
İkili kazanılan2%100
2025/26 30 2.148 2 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieTwente 4 0 0 0
EredivisieHeracles 26 2.148 2 0 6.65
Şut13%31 isabet
Kilit pas5
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan96%60
Müdahale22
Faul1715 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11246 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2024/25 47 1.565 3 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieTwente 35 1.163 2 0 6.83
UEFA Europa LeagueTwente 10 236 0 0 6.75
UEFA Champions LeagueTwente 2 166 1 0 6.55
Şut9%44 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan70%49
Müdahale20
Faul139 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111631 yedek
G+A / 900.17
Kart21
2023/24 36 600 0 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieTwente 32 530 0 0 6.61
UEFA Europa Conference LeagueTwente 2 45 0 0 5.60
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 2 25 0 0 6.75
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan29%54
Müdahale7
Faul62 kazanılan
İlk 11333 yedek
Kart1
2022/23 24 1.621 0 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 24 1.621 0 1 6.67
Şut1
Kilit pas7
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan92%59
Müdahale40
Faul217 kazanılan
İlk 11195 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2021/22 20 1.346 0 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 20 1.346 0 1 6.70
Şut2%50 isabet
Kilit pas10
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan66%50
Müdahale27
Faul229 kazanılan
İlk 11146 yedek
G+A / 900.07
Kart2
TOPLAM GOL5
İLK 114440 yedek girdi
KART10
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %40
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 68 4-3-3 — 7 4-4-2 — 7 3-4-2-1 — 1 4-1-4-1 — 1 84 maç
  • 4-2-3-168%81
  • 4-3-37%8
  • 4-4-27%8
  • 3-4-2-11%1
  • 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 Raków CzęstochowaA 2-3 15 1 6.9
17.05.2026 GroningenH 1-2
03.05.2026 PEC ZwolleA 1-0 82 6.3
26.04.2026 FC VolendamH 0-2 82 1 6.9
11.04.2026 AjaxH 0-3 87 1 6.2
05.04.2026 HeerenveenA 4-1 90 6.2
20.03.2026 ExcelsiorH 1-1 91 8.0
15.03.2026 AZ AlkmaarA 4-0 84 6.9
06.03.2026 UtrechtH 0-0 88 7.6
28.02.2026 PSV EindhovenH 1-3 95 1 5.9
01.02.2026 Fortuna SittardH 2-1 88 1 1 7.2
25.01.2026 FeyenoordA 4-2 87 6.3
18.01.2026 TwenteH 0-2 90 1 6.9
11.01.2026 Sparta RotterdamA 2-0 95 6.3
20.12.2025 HeerenveenH 0-3 96 6.6
13.12.2025 PSV EindhovenA 4-3 90 5.9
06.12.2025 TelstarH 1-1 90 7.2
29.11.2025 Fortuna SittardA 1-1 90 1 6.3
22.11.2025 GO Ahead EaglesH 4-2 90 1 6.6
08.11.2025 ExcelsiorA 1-2 90 6.5
02.11.2025 PEC ZwolleH 8-2 90 1 3 7.3
25.10.2025 FC VolendamA 3-0 90 1 6.7
19.10.2025 FeyenoordH 0-7 93 5.6
05.10.2025 TwenteA 2-1 90 6.3
27.09.2025 Sparta RotterdamH 3-0 90 7.2
20.09.2025 NAC BredaA 2-1 90 2 6.7
14.09.2025 AZ AlkmaarH 1-2
30.08.2025 ExcelsiorA 1-0
24.08.2025 HeerenveenA 1-2
17.08.2025 PSV EindhovenH 0-2
10.08.2025 PEC ZwolleA 1-0
22.05.2025 NEC NijmegenH 3-2 41 5.5
18.05.2025 AjaxA 2-0 45 6.2
14.05.2025 AZ AlkmaarH 2-3 90 2 6.6
11.05.2025 UtrechtH 2-0 90 1 6.9
04.05.2025 Sparta RotterdamA 0-2 90 7.2
24.04.2025 PSV EindhovenH 1-3 90 6.3
13.04.2025 PEC ZwolleA 1-1 90 1 1 7.2
05.04.2025 Fortuna SittardH 1-1
30.03.2025 HeraclesA 2-1 13 6.2
16.03.2025 FeyenoordH 2-6 9 6.2
09.03.2025 Almere City FCH 1-0
01.03.2025 GroningenA 1-1
23.02.2025 NEC NijmegenH 2-0
20.02.2025 Bodo/GlimtA 5-2
16.02.2025 WaalwijkH 2-0
13.02.2025 Bodo/GlimtH 2-1
09.02.2025 HeerenveenA 3-3 1
02.02.2025 GO Ahead EaglesA 2-2
30.01.2025 BesiktasH 1-0 3
23.01.2025 Malmo FFA 2-3 8 6.6
19.01.2025 NAC BredaA 2-1 71 7.5
12.01.2025 Willem IIH 6-2 90 7.5
21.12.2024 AZ AlkmaarA 1-0 90 7.7
15.12.2024 GroningenH 2-0 90 7.5
12.12.2024 Olympiakos PiraeusA 0-0 90 7.2
06.12.2024 PSV EindhovenA 6-1
01.12.2024 GO Ahead EaglesH 3-2 10 6.3
28.11.2024 Union St. GilloiseH 0-1 45 6.3
23.11.2024 Fortuna SittardA 1-2
ŞUT17
GOL2
xG2.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
53' · xG 0.108 8' · xG 0.056 48' · xG 0.014 44' · xG 0.818 · GOL 19' · xG 0.074 90' · xG 0.074 53' · xG 0.042 28' · xG 0.073 85' · xG 0.067 54' · xG 0.052 67' · xG 0.305 · GOL 63' · xG 0.189 13' · xG 0.161 45' · xG 0.2 83' · xG 0.132 87' · xG 0.087 72' · xG 0.238
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 11 (%65) Duran top — 5 (%29) Asist sonrası — 1 (%6) 17 şut
  • Korner11%65
  • Duran top5%29
  • Asist sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
Kafa — 11 (%65) Sağ ayak — 6 (%35) 17 şut
  • Kafa11%65
  • Sağ ayak6%35
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 2 %12
  • 46-60' 4 %24
  • 61-75' 3 %18
  • 76-90+' 4 %24
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 158 maç
HNK Hajduk Split 1maç 2026
Twente 85maç 2023–2025
Heracles 26maç 2025
KV Mechelen 46maç 2021–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Twente HNK Hajduk Split
2026-06-30 Heracles Almelo FC Twente Enschede Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Heracles Twente
2025-09-02 Twente Heracles
2024-07-01 KV Mechelen FC Twente €600k
2024-06-30 FC Twente KV Mechelen End of loan
2024-06-24 KV Mechelen Twente
2023-08-15 KV Mechelen Twente
2021-07-01 Helmond Sport KV Mechelen
2021-06-30 Helmond Sport KV Mechelen End of loan
2020-08-15 KV Mechelen Helmond Sport loan transfer
2020-06-30 KSK Heist KV Mechelen End of loan
2020-01-06 KV Mechelen KSK Heist loan transfer
2020-01-06 KV Mechelen Heist
2019-01-01 KV Mechelen U21 KV Mechelen -
2018-07-01 KV Mechelen U19 KV Mechelen U21 -
2015-07-01 KV Mechelen U17 KV Mechelen U19 -
2014-07-01 KV Mechelen Yth KV Mechelen U17 -
2013-07-01 Beerschot Yth KV Mechelen Yth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
02.2026 HastalıkŞüpheli 2 maç
02.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
05.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
08.2021 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2148 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.7Eredivisie 2025
PERFORMANS65.52148 dk
KARARİzlemeye değer74/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 84.6
Ayağı iyi stoper 84.5
Defansif bek 84.4
Ayağı iyi stoper 0
Klasik stoper 0
Agresif stoper 0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %74
Dakika %82
Değer / getiri %95
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %77
Dakika %89
Değer / getiri %97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.65 7.2 92
Pas hacmi / 90 47.85 45 100
İkili mücadele kazanma 59.63 68 88
Pas arası / 90 1.34 1.8 74
Blok / 90 1.05 1.8 58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam