Bas Kuipers
Netherlands · Defender

Bas Kuipers

YAŞ31
BOY180
KİLO74
DOĞUM YERİAmsterdam
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.22 / 90
Şut10.22 / 90
Kilit pas30.65 / 90
Başarılı dripling10.22 / 90
Kazanılan ikili173.69 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 67 defanslar
Müdahale — %38 (1.30) Pas arası — %45 (0.87) Blok — %20 (0.22) İkili mücadele — %85 (%65) Pas isabeti — %39 (%84) Faul (az iyi) — %36 (1.08) 44 ORT. % 38 45 20 85 39 36
  • Müdahale 1.30 %38
  • Pas arası 0.87 %45
  • Blok 0.22 %20
  • İkili mücadele %65 %85
  • Pas isabeti %84 %39
  • Faul (az iyi) 1.08 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 415 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Eredivisie2026 · Sparta Rotterdam · 4 maç 2asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
2021 3 2022 3 2023 9 2024 6 2025 3 2026 1
GolAsist
2026/27 5 415 0 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieSparta Rotterdam 5 415 0 1 6.70
Şut1
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan17%65
Müdahale6
Faul55 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.22
Kaptan1maçta
2025/26 34 1.479 1 2 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaArouca 17 1.349 1 2 6.49
EredivisieTwente 17 130 0 0 6.53
Şut10%40 isabet
Kilit pas10
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan45%54
Müdahale13
Faul816 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111618 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2024/25 48 2.235 3 3 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieTwente 36 1.850 3 3 6.87
UEFA Europa LeagueTwente 10 324 0 0 6.62
UEFA Champions LeagueTwente 2 61 0 0 5.90
Şut14%21 isabet
Kilit pas31
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan74%52
Müdahale26
Faul1721 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112523 yedek
G+A / 900.24
Kart21
2023/24 35 3.162 5 4 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 35 3.162 5 4 7.21
Şut33%67 isabet
Kilit pas51
Drible16%41 başarı
İkili kazanılan126%51
Müdahale50
Faul2936 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1135
G+A / 900.26
Kart6
Kaptan35maçta
2022/23 14 1.241 3 0 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 14 1.241 3 0 7.06
Şut14%64 isabet
Kilit pas15
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan43%46
Müdahale14
Faul118 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1114
G+A / 900.22
Kaptan14maçta
2021/22 30 2.520 0 3 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 30 2.520 0 3 6.77
Şut8%38 isabet
Kilit pas27
Drible20%48 başarı
İkili kazanılan115%51
Müdahale37
Faul1925 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11282 yedek
G+A / 900.11
Kart5
Kaptan28maçta
TOPLAM GOL4
İLK 114641 yedek girdi
KART8
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 80 4-3-3 — 5 3-4-3 — 1 4-1-4-1 — 1 87 maç
  • 4-2-3-180%92
  • 4-3-35%6
  • 3-4-31%1
  • 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 PEC ZwolleH 2-2 88 0 6.3
29.08.2026 ExcelsiorA 2-1 80 0 6.5
22.08.2026 UtrechtH 3-3 60 1 7.2
14.08.2026 TelstarAC 1-3 95 1 6.3
09.08.2026 FeyenoordH 0-1 92 7.2
16.05.2026 TondelaH 3-1 89 6.2
11.05.2026 GIL VicenteA 1-3 87 1 1 7.2
02.05.2026 Santa ClaraH 2-2 64 6.3
24.04.2026 AlvercaA 2-1 84 1 1 6.5
19.04.2026 EstrelaH 1-0 87 6.6
12.04.2026 SC BragaA 1-0 65 6.2
06.04.2026 EstorilH 3-2 97 6.7
21.03.2026 MoreirenseA 0-1 86 1 6.3
14.03.2026 BenficaH 1-2 91 6.7
06.03.2026 FamalicaoA 1-0 85 1 6.3
27.02.2026 FC PortoA 3-1 98 1 6.2
21.02.2026 NacionalH 3-0 89 1 6.3
14.02.2026 Casa PiaA 3-2 84 6.2
07.02.2026 GuimaraesH 3-2 82 6.0
31.01.2026 Rio AveA 0-3 91 1 1 7.2
17.01.2026 AVSA 0-1 45 6.7
03.01.2026 TondelaA 3-1 25 6.7
21.12.2025 FeyenoordA 1-1
14.12.2025 GO Ahead EaglesH 2-0 13 1 6.6
07.12.2025 UtrechtA 1-1
30.11.2025 AZ AlkmaarH 1-0
22.11.2025 FC VolendamA 1-1
07.11.2025 TelstarH 0-0
02.11.2025 GroningenA 1-1
26.10.2025 AjaxH 2-3 30 7.0
18.10.2025 NEC NijmegenA 3-3 19 6.3
05.10.2025 HeraclesH 2-1 1
26.09.2025 Fortuna SittardH 3-2 17 6.2
19.09.2025 Sparta RotterdamA 1-5
13.09.2025 NAC BredaH 2-2
30.08.2025 ExcelsiorA 1-0 30 1 6.6
24.08.2025 HeerenveenA 1-2 20 1 6.5
17.08.2025 PSV EindhovenH 0-2
10.08.2025 PEC ZwolleA 1-0
25.05.2025 AZ AlkmaarA 3-2 74 6.7
22.05.2025 NEC NijmegenH 3-2 45 2 6.9
18.05.2025 AjaxA 2-0 82 6.3
14.05.2025 AZ AlkmaarH 2-3 75 6.3
11.05.2025 UtrechtH 2-0 90 7.2
04.05.2025 Sparta RotterdamA 0-2 79 1 6.9
24.04.2025 PSV EindhovenH 1-3 90 6.7
13.04.2025 PEC ZwolleA 1-1 77 7.2
05.04.2025 Fortuna SittardH 1-1 90 7.0
30.03.2025 HeraclesA 2-1 63 6.6
16.03.2025 FeyenoordH 2-6 80 1 6.2
09.03.2025 Almere City FCH 1-0 90 1 7.2
01.03.2025 GroningenA 1-1 69 6.7
23.02.2025 NEC NijmegenH 2-0 90 2 2 9.0
20.02.2025 Bodo/GlimtA 5-2 120 6.7
16.02.2025 WaalwijkH 2-0 59 7.2
13.02.2025 Bodo/GlimtH 2-1 90 6.5
09.02.2025 HeerenveenA 3-3 35 5.7
02.02.2025 GO Ahead EaglesA 2-2 62 1 7.5
30.01.2025 BesiktasH 1-0 9 6.6
23.01.2025 Malmo FFA 2-3
ŞUT14
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.453 · GOL 12' · xG 0.064 90' · xG 0.038 90' · xG 0.05 70' · xG 0.074 83' · xG 0.224 52' · xG 0.028 45' · xG 0.02 42' · xG 0.352 8' · xG 0.058 4' · xG 0.016 74' · xG 0.024 58' · xG 0.035 66' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%86) Taç sonrası — 1 (%7) Açık oyun — 1 (%7) 14 şut
  • Asist sonrası12%86
  • Taç sonrası1%7
  • Açık oyun1%7
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 11 (%79) Kafa — 2 (%14) Sağ ayak — 1 (%7) 14 şut
  • Sol ayak11%79
  • Kafa2%14
  • Sağ ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 3 %21
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %14
  • 46-60' 2 %14
  • 61-75' 4 %29
  • 76-90+' 3 %21
PİYASA DEĞERİ€800K-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ15
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 166 maç
Sparta Rotterdam 5maç 2026
Twente 65maç 2024–2025
Arouca 17maç 2025
GO Ahead Eagles 79maç 2021–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 FC Arouca FC Twente Enschede Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-30 Twente Sparta Rotterdam
2026-06-29 Arouca Twente
2024-07-01 Go Ahead Eagles FC Twente €900k
2024-06-24 GO Ahead Eagles Twente
2020-07-06 NEC Nijmegen Go Ahead Eagles free transfer
2019-08-07 FC Viitorul NEC Nijmegen free transfer
2019-01-11 ADO Den Haag Viitorul Constanta
2017-07-06 Excelsior ADO Den Haag
2015-07-01 Ajax U21 Excelsior free transfer
2015-07-01 Ajax Excelsior
2015-06-30 Excelsior Ajax U21 End of loan
2014-08-04 Ajax U21 Excelsior loan transfer
2014-08-04 Ajax Excelsior
2013-07-01 Ajax U19 Ajax U21 -
2012-07-01 Ajax U18 Ajax U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
03.2023 Elbow InjuryŞüpheli 2 maç
02.2023 Elbow InjuryKadroda yok 7 maç
01.2023 SakatlıkKadroda yok 1 maç
12.2021 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
11.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Eredivisie2024 · Twente 1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1349 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS38.91349 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 63.0
Agresif stoper 62.3
Defansif bek 62.2
Ayağı iyi stoper 59.7
Defansif bek 59.0
Klasik stoper 58.7
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru %33
Performans %20
Dakika %64
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %26
Dakika %78
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.49 7.2 90
İkili mücadele kazanma 50 68 74
Pas hacmi / 90 27.55 45 61
Pas arası / 90 0.67 1.8 37
Blok / 90 0.33 1.8 18
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam