Enzo Ebosse
Cameroon · Defender

Enzo Ebosse

YAŞ26
BOY185
KİLO74
KULÜPUdinese
DOĞUM YERİAmiens
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas11.11 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili33.33 / 90
Rating6.57
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.08
Kilit pas 1.110.56
Başarılı dripling 0.000.16
Kazanılan ikili 3.332.81
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Super Cup2024/2025 · Poland
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 2 81 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AUdinese 2 81 0 0 6.57
Kilit pas1
İkili kazanılan3%60
Müdahale2
Faul1
İlk 1111 yedek
2025/26 38 1.332 0 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ATorino 15 1.121 0 1 6.67
Serie AVerona 23 211 0 0 6.40
Şut1
Kilit pas7
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan37%44
Müdahale11
Faul209 kazanılan
İlk 111622 yedek
G+A / 900.07
Kart3
2024/25 23 610 0 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueJagiellonia 6 520 0 0 6.98
Serie AUdinese 17 90 0 0 6.90
Kilit pas2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan22%61
Müdahale11
Faul41 kazanılan
İlk 11617 yedek
Kart2
2023/24 1 7 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AUdinese 1 7 0 0
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
2022/23 25 1.024 0 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AUdinese 24 934 0 0 6.63
World CupCameroon 1 90 0 0 7.30
Şut2
Kilit pas1
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan44%59
Müdahale19
Faul94 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111015 yedek
Kart3
2021/22 31 1.908 0 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 31 1.908 0 0 6.66
Şut2
Kilit pas10
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan76%60
Müdahale25
Faul1420 kazanılan
İlk 112110 yedek
Kart1
2020/21 8 261 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 8 261 0 0 6.57
Kilit pas1
İkili kazanılan11%65
Müdahale5
Faul34 kazanılan
İlk 1144 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 115470 yedek girdi
KART12
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 69 3-4-1-2 — 18 3-1-4-2 — 6 3-5-1-1 — 6 5-3-2 — 6 3-4-2-1 — 5 110 maç
  • 3-5-269%63
  • 3-4-1-218%16
  • 3-1-4-26%5
  • 3-5-1-16%5
  • 5-3-26%5
  • 3-4-2-15%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 MonzaA 2-3 68 0 6.6
22.08.2026 ComoH 1-1 13 6.5
24.05.2026 JuventusH 2-2 86 7.0
17.05.2026 CagliariA 2-1 93 6.5
08.05.2026 SassuoloH 2-1 93 1 7.2
02.05.2026 UdineseA 2-0 85 6.5
26.04.2026 InterH 2-2 93 6.2
19.04.2026 CremoneseA 0-0 92 6.9
11.04.2026 VeronaH 2-1 84 6.6
05.04.2026 PisaA 0-1 87 7.2
21.03.2026 AC MilanA 3-2 89 6.3
13.03.2026 ParmaH 4-1 93 6.6
06.03.2026 NapoliA 2-1 87 6.2
01.03.2026 LazioH 2-0 94 7.3
22.02.2026 GenoaA 3-0 45 6.2
15.02.2026 BolognaH 1-2
07.02.2026 FiorentinaA 2-2
31.01.2026 CagliariA 4-0
26.01.2026 UdineseH 1-3 87 5.9
19.01.2026 CremoneseA 0-0 71 1 7.5
15.01.2026 BolognaH 2-3
11.01.2026 LazioH 0-1
07.01.2026 NapoliA 2-2
04.01.2026 TorinoH 0-3
28.12.2025 AC MilanA 3-0
14.12.2025 FiorentinaA 1-2
06.12.2025 AtalantaH 3-1
29.11.2025 GenoaA 2-1
23.11.2025 ParmaH 1-2
08.11.2025 LecceA 0-0
02.11.2025 InterH 1-2
29.10.2025 ComoA 3-1
26.10.2025 CagliariH 2-2
18.10.2025 PisaA 0-0
03.10.2025 SassuoloH 0-1
28.09.2025 AS RomaA 2-0
20.09.2025 JuventusH 1-1
15.09.2025 CremoneseH 0-0
31.08.2025 LazioA 4-0 45 5.3
25.08.2025 UdineseA 1-1 8 6.9
17.04.2025 Real BetisH 1-1 90 6.6
10.04.2025 Real BetisA 2-0 90 7.2
13.03.2025 Cercle BruggeA 2-0 90 6.9
06.03.2025 Cercle BruggeH 3-0 90 7.3
20.02.2025 TSC Backa TopolaH 3-1 90 7.6
13.02.2025 TSC Backa TopolaA 1-3 70 6.3
20.01.2025 ComoA 4-1
11.01.2025 AtalantaH 0-0
04.01.2025 VeronaA 0-0
29.12.2024 TorinoH 2-2
23.12.2024 FiorentinaA 1-2
01.12.2024 GenoaH 0-2 45 6.9
25.11.2024 EmpoliA 1-1
10.11.2024 AtalantaA 2-1
02.11.2024 JuventusH 0-2 45 6.9
30.10.2024 VeneziaA 3-2
25.10.2024 CagliariH 2-0
19.10.2024 AC MilanA 1-0
05.10.2024 LecceH 1-0
28.09.2024 InterH 2-3
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
12' · xG 0.049
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI2524 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 13 13 14 14 15 15 15 16 16 16 17 17 18 18 19 20 20 21 21 22 22 23 23 24 24 24 25 25 25 26 26 27 27 28 29 29 30 32 32 33 33 34 36 36 36 38 41 42 42 44 44 46 47 48 51 51 52 53 59 61 63 81 91 105
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 13 14 14 14 15 16 16 17 17 19 20 20 20 20 21 21 21 22 23 23 23 24 24 26 26 26 28 29 29 29 29 30 32 32 32 33 33 36 36 39 40 40 44 45 48 48 56 62 64 75 89
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 4 4 4 4 5 5 6 7 7 8 10 10 10 10 11 12 15 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 7 7 7 10 10 11 11 12 16 17 17 18 21 21 37
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2524
Pas 1910 Pas — 1910 (%77) Uzaklaştı… 131 Uzaklaştırma — 131 (%5) Hava topu — 91 (%4) Top teması — 78 (%3) Top kazanma — 71 (%3) Faul — 66 (%3) Kurtarış — 47 (%2) Müdahale — 34 (%1) Top kaptırma — 28 (%1) Korner kazandırma — 19 (%1)
  • Pas1910%77
  • Uzaklaştırma131%5
  • Hava topu91%4
  • Top teması78%3
  • Top kazanma71%3
  • Faul66%3
  • Kurtarış47%2
  • Müdahale34%1
  • Top kaptırma28%1
  • Korner kazandırma19%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 128 maç
Udinese 44maç 2022–2026
Verona 23maç 2025
Torino 15maç 2025
Jagiellonia 6maç 2024
Cameroon 1maç 2022
Angers 39maç 2020–2021
Le Mans 2019
Lens 2016–2018
Lens II 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Torino FC Udinese Calcio Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2025-07-15 Udinese Verona
2025-07-01 Jagiellonia Udinese
2025-01-29 Udinese Jagiellonia
2022-07-28 Angers Udinese
2020-07-16 Le Mans Angers € 500K
2019-07-01 Lens Le Mans
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2024 SakatlıkKadroda yok 21 maç
05.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 38 maç
02.2022 Milli takımKadroda yok 4 maç
08.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AC Monza %50 2026-08-18
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1121 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.5Serie A 2025
PERFORMANS55.51121 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 72.3
Klasik stoper 70.1
Defansif bek 68.3
Klasik stoper 37.3
Ayağı iyi stoper 36.3
Defansif bek 32.2
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %59
Dakika %54
Değer / getiri %36
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %51
Dakika %74
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 56.6 62 91
Dakika güvenliği 89.5 82 100
Performans skoru 55.5 76 73
İkili mücadele kazanma 46.67 64 73
Ortalama rating 6.67 7.2 93
Blok / 90 1.04 1.5 69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam