Jeremie Frimpong
Netherlands · Defender

Jeremie Frimpong

YAŞ26
BOY180
KİLO66
DOĞUM YERİRotterdam
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 1A
Asist00.00 / 90
Kilit pas60.40 / 90
Başarılı dripling50.34 / 90
Kazanılan ikili372.49 / 90
Rating6.42
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 102 defanslar
Müdahale — %7 (0.78) Pas arası — %52 (1.07) Blok — %3 (0.08) İkili mücadele — %2 (%44) Pas isabeti — %18 (%79) Faul (az iyi) — %59 (0.95) 24 ORT. % 7 52 3 2 18 59
  • Müdahale 0.78 %7
  • Pas arası 1.07 %52
  • Blok 0.08 %3
  • İkili mücadele %44 %2
  • Pas isabeti %79 %18
  • Faul (az iyi) 0.95 %59
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2179 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
2021 0 2023 3 2024 4 2025 1
GolAsist
2025/26 31 2.179 0 1 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKasımpaşa 19 1.338 0 0 6.42
Süper LigKasimpasa 12 841 0 1 6.57
Şut2%50 isabet
Kilit pas13
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan52%44
Müdahale19
Faul2314 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11256 yedek
G+A / 900.04
Kart1
2024/25 30 2.549 1 3 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaMoreirense 30 2.549 1 3 6.64
Şut6%50 isabet
Kilit pas20
Drible10%36 başarı
İkili kazanılan82%47
Müdahale30
Faul2519 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11291 yedek
G+A / 900.14
Kart6
2023/24 31 2.013 1 2 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaMoreirense 31 2.013 1 2 6.92
Şut2%100 isabet
Kilit pas21
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan83%54
Müdahale35
Faul1813 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112110 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2021/22 13 587 0 0 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaMoreirense 13 587 0 0 6.84
Kilit pas7
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan32%62
Müdahale11
Faul67 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1176 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 11547 yedek girdi
KART9
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 44 4-1-4-1 — 9 4-3-3 — 2 4-4-2 — 2 5-3-2 — 2 3-4-3 — 1 60 maç
  • 4-2-3-144%73
  • 4-1-4-19%15
  • 4-3-32%3
  • 4-4-22%3
  • 5-3-22%3
  • 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 GalatasarayH 1-0
09.05.2026 GenclerbirligiA 3-2 88 5.9
03.05.2026 KocaelisporH 1-1 1
24.04.2026 Istanbul BasaksehirA 4-0 83 5.7
19.04.2026 AlanyasporH 1-0 87 6.9
12.04.2026 GoztepeA 3-3 84 5.9
08.03.2026 KonyasporA 1-1 77 6.0
28.02.2026 RizesporH 0-3 87 6.3
23.02.2026 FenerbahceA 1-1 45 6.6
16.02.2026 Fatih KaragümrükH 3-2 88 6.2
09.02.2026 Gazişehir GaziantepA 2-1
30.01.2026 SamsunsporH 0-1 84 6.6
23.01.2026 TrabzonsporA 2-1 90 6.3
18.01.2026 AntalyasporH 0-0 90 7.3
21.12.2025 GalatasarayA 3-0 94 5.9
12.12.2025 GenclerbirligiH 0-0 90 7.3
07.12.2025 KocaelisporA 0-0 90 6.9
29.11.2025 Istanbul BasaksehirH 1-3 90 6.2
23.11.2025 AlanyasporA 1-2 70 6.7
08.11.2025 GoztepeH 0-2 64 6.3
02.11.2025 KayserisporA 3-2 90 5.9
26.10.2025 BesiktasH 1-1 90 1 7.2
20.10.2025 EyüpsporA 2-0 85 6.3
05.10.2025 KonyasporH 1-1 90 1 6.5
28.09.2025 RizesporA 1-2 90 6.2
21.09.2025 FenerbahceH 1-1 90 7.5
17.09.2025 SamsunsporA 0-0 90 6.7
13.09.2025 Fatih KaragümrükA 0-1 90 1 7.2
30.08.2025 Gazişehir GaziantepH 2-3 62 5.9
18.08.2025 TrabzonsporH 0-1
09.08.2025 AntalyasporA 2-1
11.05.2025 EstorilH 2-2 90 6.2
02.05.2025 FC PortoA 3-1 90 1 6.3
27.04.2025 NacionalH 1-1 90 1 6.3
18.04.2025 Sporting CPA 3-1 78 1 7.0
13.04.2025 Rio AveH 0-2 90 1 6.5
06.04.2025 GIL VicenteA 0-1 90 1 1 7.3
30.03.2025 GuimaraesH 2-2 90 6.0
16.03.2025 BoavistaH 1-0 28 6.7
23.02.2025 FamalicaoA 2-0 16 6.3
15.02.2025 Casa PiaH 3-2 90 6.3
08.02.2025 BenficaA 3-2 90 6.6
03.02.2025 SC BragaH 1-2 90 6.5
19.01.2025 FarenseH 0-0 90 7.0
04.01.2025 AVSH 1-1 87 6.6
28.12.2024 EstorilA 2-2 90 1 6.9
21.12.2024 FC PortoH 0-3 90 6.3
14.12.2024 NacionalA 1-0 90 6.6
05.12.2024 Sporting CPH 2-1 90 1 6.3
30.11.2024 Rio AveA 3-2 90 6.3
08.11.2024 GIL VicenteH 3-2 90 1 1 7.2
03.11.2024 GuimaraesA 1-0 90 6.3
26.10.2024 BoavistaA 0-2 90 7.6
05.10.2024 Santa ClaraH 1-0 90 7.0
28.09.2024 EstrelaA 2-1 90 6.5
21.09.2024 FamalicaoH 0-0 90 6.9
14.09.2024 Casa PiaA 3-1 90 6.7
30.08.2024 BenficaH 1-1 90 6.6
25.08.2024 SC BragaA 3-1 90 6.3
18.08.2024 AroucaH 3-1 90 7.2
ŞUT4
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
6' · xG 0.019 79' · xG 0.048 71' · xG 0.041 19' · xG 0.004
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%75) Korner — 1 (%25) 4 şut
  • Asist sonrası3%75
  • Korner1%25
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 3 (%75) Sağ ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Sol ayak3%75
  • Sağ ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
AKSİYON HARİTASI942 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11 11 12 12 13 14 14 15 15 15 15 16 16 16 17 17 17 17 18 18 19 22 22 22 23 23 23 23 25 27 29
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 11 11 12 14 14 14 14 15 16 16 17 19 20 21 21 22 23 25 27
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 7 8 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %31 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR942
Pas 618 Pas — 618 (%68) Uzakla… 70 Uzaklaştırma — 70 (%8) Top… 56 Top kazanma — 56 (%6) Top… 38 Top teması — 38 (%4) Hava… 31 Hava topu — 31 (%3) Faul — 29 (%3) Pas arası — 23 (%3) Müdahale — 14 (%2) Korner kazandırma — 14 (%2) İkili mücadele — 11 (%1)
  • Pas618%68
  • Uzaklaştırma70%8
  • Top kazanma56%6
  • Top teması38%4
  • Hava topu31%3
  • Faul29%3
  • Pas arası23%3
  • Müdahale14%2
  • Korner kazandırma14%2
  • İkili mücadele11%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 105 maç
Kasımpaşa 31maç 2025
Moreirense 74maç 2021–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-07 Moreirense Kasimpasa
2021-07-13 Benfica B Moreirense ?
2019-02-15 Benfica U23 Benfica B -
2018-07-01 Benfica U19 Benfica U23 -
2016-07-01 Benfica U17 Benfica U19 -
2015-07-25 Sparta R. U17 Benfica U17 ?
2014-07-01 Sparta Youth Sparta R. U17 -
2013-07-01 Laakkwartier Y. Sparta Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
04.2026 Arka adale sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2179 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.1Süper Lig 2025
PERFORMANS41.52179 dk
KARARVeri yetersiz58/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 68.0
Ayağı iyi stoper 65.9
Agresif stoper 65.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru %44
Performans %25
Dakika %87
Değer / getiri %37
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %28
Dakika %89
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.48 7.2 90
İkili mücadele kazanma 43.7 68 64
Pas hacmi / 90 29.78 45 66
Pas arası / 90 1.07 1.8 59
Müdahale / 90 0.78 2.4 32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam