LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut11.08 / 90
Kazanılan ikili44.34 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.14
Şut
1.080.35
Kazanılan ikili
4.341.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Concacaf Gold CupNone · N/C America
🏆
First Division ANone · Belgium
🏆
CupNone · Belgium
🏆
Super CupNone · Belgium
🏆
Super Cup2023 · Belgium
🏆
First Division A2022/2023 · Belgium
🏆
Cup2022/2023 · Belgium
🏆
Concacaf Gold Cup2021 · N/C America
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
9
83
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan4%57
Müdahale4
Faul1
İlk 1118 yedek
2025/26
25
1.296
0
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas10
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan23%43
Müdahale8
İlk 111312 yedek
G+A / 900.14
2024/25
30
2.297
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas17
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan59%54
Müdahale33
Faul29 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11255 yedek
G+A / 900.04
2023/24
7
333
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas5
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan20%62
Müdahale7
Faul16 kazanılan
İlk 1143 yedek
G+A / 900.27
2022/23
17
1.444
1
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas10
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan49%56
Müdahale28
Faul512 kazanılan
İlk 1117
G+A / 900.12
Kart1
2021/22
39
2.876
1
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas20
Drible18%38 başarı
İkili kazanılan117%50
Müdahale48
Faul1529 kazanılan
İlk 11327 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2020/21
19
1.638
1
3
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas12
Drible20%57 başarı
İkili kazanılan56%58
Müdahale24
Faul79 kazanılan
İlk 11181 yedek
G+A / 900.22
TOPLAM GOL3
İLK 113818 yedek girdi
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%79
- 4-4-27%13
- 3-1-4-21%2
- 3-4-2-11%2
- 3-4-31%2
- 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | San Jose EarthquakesH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | Los Angeles FCA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | AustinA | 2-0 | 55 | 1 | 5.9 | ||
| 23.04.2026 | San DiegoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Orlando City SCA | 0-1 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | Colorado RapidsA | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | FC DallasA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Real Salt LakeA | 1-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | Minnesota United FCH | 1-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | FC DallasA | 3-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | Houston DynamoH | 2-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Sporting Kansas CityA | 4-2 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | Los Angeles GalaxyA | 3-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Atlanta United FCH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | Minnesota United FCA | 1-2 | 96 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 26.07.2025 | Philadelphia UnionA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.07.2025 | Seattle SoundersA | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.07.2025 | Vancouver WhitecapsH | 3-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.06.2025 | New England RevolutionA | 3-3 | 74 | – | 6.7 | ||
| 26.06.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 15.06.2025 | Orlando City SCH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.06.2025 | AustinH | 0-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 29.05.2025 | Portland TimbersA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | St. Louis CityH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Real Salt LakeH | 1-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 15.05.2025 | San DiegoA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | San Jose EarthquakesH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | DC UnitedA | 2-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | Houston DynamoA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | San DiegoH | 3-2 | 75 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | Los Angeles GalaxyH | 1-4 | 94 | 1 | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | Los Angeles GalaxyA | 5-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | AustinA | 3-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 06.10.2024 | Seattle SoundersH | 0-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | Los Angeles GalaxyH | 1-3 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 21.07.2024 | Real Salt LakeH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 18.07.2024 | Los Angeles GalaxyA | 3-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 14.07.2024 | New York Red BullsH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.07.2024 | St. Louis CityH | 4-1 | 95 | 2 | 6.6 | ||
| 05.07.2024 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.06.2024 | Los Angeles FCA | 3-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 23.06.2024 | CF MontrealH | 4-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 20.06.2024 | St. Louis CityA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | Vancouver WhitecapsA | 2-1 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 30.05.2024 | Houston DynamoA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.05.2024 | Minnesota United FCH | 3-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.05.2024 | Real Salt LakeA | 5-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.05.2024 | Vancouver WhitecapsH | 1-0 | 90 | 1 | 8.5 | ||
| 12.05.2024 | San Jose EarthquakesH | 2-3 | 81 | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | New York City FCA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2024 | FC CincinnatiA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | FC DallasH | 2-1 | 64 | – | 7.2 | ||
| 14.04.2024 | San Jose EarthquakesA | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2024 | Inter MiamiA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | Los Angeles FCH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.03.2024 | Houston DynamoH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 |
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 146 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2023
DarbeKadroda yok
2 maç
10.2023
DarbeŞüpheli
1 maç
09.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 1296 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.8Major League Soccer 2025
PERFORMANS43.01296 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
59.8
Defansif bek
57.8
Klasik stoper
54.7
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%17
Dakika
%58
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%29
Dakika
%77
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
4.34
3
100
Performans skoru
79
74
100
Ortalama rating
6.4
7.1
90
İkili mücadele kazanma
57.14
62
92
Blok / 90
2.17
1.2
100
Pas arası / 90
1.08
2.2
49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Godfried FrimpongKasımpaşa · 26
%95
0gol
1asist
56scout
Süper Lig
Enzo EbosseTorino · 26
%86
0gol
1asist
62scout
Serie A
David Møller WolfeWolves · 23
%82
0gol
1asist
54scout
Premier League
Antonio CandelaSpezia · 25
%76
0gol
0asist
59scout
€900K
Serie B
Phillipp MweneFSV Mainz 05 · 31
%75
1gol
2asist
53scout
€1.50M
Bundesliga
Iván BalliuRayo Vallecano · 33
%64
0gol
0asist
45scout
€1.20M
UEFA Europa Conference League
Bas KuipersArouca · 31
%60
1gol
2asist
54scout
€800K
Primeira Liga
Philippe SandlerNEC Nijmegen · 28
%60
1gol
3asist
57scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

