Albania · Defender
Iván Balliu
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili94.03 / 90
Rating6.13
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 75 defanslar
- Müdahale 1.79 %55
- Pas arası 0.90 %39
- Blok 0.90 %93
- İkili mücadele %47 %19
- Pas isabeti %70 %4
- Faul (az iyi) 0.90 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 201 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Ligue 22018/2019 · France
🏆
La Liga2012/2013 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
4
201
0
0
6.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan9%47
Müdahale4
Faul22 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
2025/26
50
1.230
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas7
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan47%52
Müdahale21
Faul199 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111436 yedek
Kart2
Kaptan2maçta
2024/25
40
1.379
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas7
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan53%46
Müdahale19
Faul1917 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111327 yedek
Kart3
2023/24
37
2.857
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas24
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan109%50
Müdahale44
Faul4130 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11325 yedek
G+A / 900.03
Kart4
2022/23
37
3.237
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas32
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan128%54
Müdahale54
Faul4234 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1137
Kart6
2021/22
35
3.148
1
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas44
Drible22%41 başarı
İkili kazanılan148%52
Müdahale45
Faul4258 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1135
G+A / 900.09
Kart101
TOPLAM GOL3
İLK 1114680 yedek girdi
KART26
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1138%63
- 4-4-240%18
- 4-3-333%15
- 4-1-4-15%2
- 4-4-1-13%1
- 3-4-2-11%0
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Racing SantanderH | 3-2 | 11 | 0 | 6.2 | ||
| 31.08.2026 | BarcelonaA | 5-2 | 92 | – | 5.9 | ||
| 20.08.2026 | AlavesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | SevillaA | 2-1 | 98 | – | 6.3 | ||
| 27.05.2026 | Crystal PalaceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | AlavesA | 1-2 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | VillarrealH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2026 | ValenciaA | 1-1 | 73 | – | 6.6 | ||
| 11.05.2026 | GironaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2026 | StrasbourgA | 0-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | GetafeAC | 0-2 | 93 | – | 6.6 | ||
| 30.04.2026 | StrasbourgH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Real SociedadH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | EspanyolH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2026 | AEK Athens FCA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | MallorcaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2026 | AEK Athens FCH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | ElcheH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | BarcelonaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | SamsunsporH | 0-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2026 | LevanteH | 1-1 | 76 | – | 7.0 | ||
| 12.03.2026 | SamsunsporA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | SevillaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | OviedoH | 3-0 | 6↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Athletic ClubH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Real BetisA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Atletico MadridH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Real MadridA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | MallorcaH | 2-1 | 52↑ | – | 7.2 | ||
| 21.12.2025 | ElcheA | 4-0 | 33 | 1 | 5.6 | ||
| 18.12.2025 | DritaHC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.12.2025 | Real BetisH | 0-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | JagielloniaA | 1-2 | 60 | – | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | EspanyolA | 1-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 01.12.2025 | ValenciaH | 1-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | Slovan BratislavaA | 2-1 | 32 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | OviedoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | EnglandH | 0-2 | 64↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Real MadridH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | Lech PoznanH | 3-2 | 55 | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | VillarrealA | 4-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | AlavesH | 1-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | BK HackenA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | LevanteA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Real SociedadA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | ShkendijaH | 2-0 | 94 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | SevillaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | Atletico MadridA | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | Celta VigoH | 1-1 | 22↑ | – | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | OsasunaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | BarcelonaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2025 | NemanH | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.08.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2025 | NemanA | 0-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2025 | GironaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | MallorcaH | 0-0 | 59 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | Celta VigoA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.05.2025 | Real BetisH | 2-2 | 67 | – | 6.7 | ||
| 09.05.2025 | Las PalmasA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 02.05.2025 | GetafeH | 1-0 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT3
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%67
- Açık oyun1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%67
- Sol ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %67
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI1405 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1405
- Pas954%70
- Top kazanma103%8
- Müdahale52%4
- Top teması50%4
- Çalım47%3
- Hava topu41%3
- Faul40%3
- Pas arası35%3
- Uzaklaştırma31%2
- İkili mücadele11%1
PİYASA DEĞERİ€1.20M-14.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ6
DİSİPLİN13kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 203 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-08-12
FC Metz
→
UD Almería
free transfer
FC Metz
→
UD Almería
free transfer
2015-07-17
Arouca
→
FC Metz
free transfer
Arouca
→
FC Metz
free transfer
2013-07-21
Barcelona B
→
Arouca
free transfer
Barcelona B
→
Arouca
free transfer
2011-07-01
Barça U19
→
Barcelona B
-
Barça U19
→
Barcelona B
-
2009-07-01
Barça U18
→
Barça U19
-
Barça U18
→
Barça U19
-
2008-07-01
Barça Youth
→
Barça U18
-
Barça Youth
→
Barça U18
-
2004-07-01
Girona FC Youth
→
Barça Youth
free transfer
Girona FC Youth
→
Barça Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2021 · Rayo Vallecano
10sarı · 35 maç
🟨
Copa del Rey2021 · Rayo Vallecano
2sarı · 5 maç
🟥
La Liga2021 · Rayo Vallecano
1kırmızı · 35 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 622 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.2UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS47.5622 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
67.8
Agresif stoper
66.3
Ayağı iyi stoper
65.2
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%38
Dakika
%89
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%33
Performans
%35
Dakika
%62
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
67.3
74
91
Pas hacmi / 90
38.78
42
92
Müdahale / 90
2.22
3
74
İkili mücadele kazanma
58
58
100
Pas arası / 90
1.33
1.9
70
Dakika güvenliği
21.1
80
26
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Steven MoreiraColumbus Crew · 31
%95
1gol
2asist
52scout
Major League Soccer
Joel SchingtienneVenezia · 23
%92
1gol
2asist
68scout
€3.50M
Serie B
Luis AdvínculaBoca Juniors · 35
%83
1gol
1asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Fabiano SouzaCeara · 25
%82
0gol
1asist
60scout
Serie A
Dimitri FoulquierValencia · 32
%70
0gol
0asist
55scout
€1.00M
La Liga
Oğuzhan YılmazSarıyer · 19
%67
0gol
1asist
56scout
1. Lig
Alex SandroFlamengo · 34
%67
0gol
0asist
56scout
Serie A
Johan RappIFK Varnamo · 24
%60
0gol
2asist
66scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



