LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.07 / 90
Kilit pas90.65 / 90
Başarılı dripling60.44 / 90
Kazanılan ikili554.00 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 1.53 %53
- Pas arası 0.80 %25
- Blok 0.29 %29
- İkili mücadele %45 %6
- Pas isabeti %87 %60
- Faul (az iyi) 1.74 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1239 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL U20Peru 2011 · South-America
🏆
Supercopa do Brasil2025 · Brazil
🏆
Carioca Série A2025 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2024 · Brazil
🏆
Coppa Italia2023/2024 · Italy
🏆
Super Cup2020/2021 · Italy
🏆
Coppa Italia2020/2021 · Italy
🏆
CONMEBOL Copa America2019 Brazil · South-America
🏆
Serie A2019/2020 · Italy
🏆
Super Cup2018/2019 · Italy
🏆
Serie A2018/2019 · Italy
🏆
Serie A2017/2018 · Italy
🏆
Coppa Italia2017/2018 · Italy
🏆
Coppa Italia2016/2017 · Italy
🏆
Serie A2016/2017 · Italy
🏆
Coppa Italia2015/2016 · Italy
🏆
Serie A2015/2016 · Italy
🏆
Super Cup2013/2014 · Portugal
🏆
Super Cup2012/2013 · Portugal
🏆
Primeira Liga2012/2013 · Portugal
🏆
FIFA U20 World Cup2011 Colombia · World
🏆
Primeira Liga2011/2012 · Portugal
🏆
Paulista A12011 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2011 · South-America
🏆
Paulista A12010 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2010 · Brazil
🏆
Paranaense 12009 · Brazil
🥈
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2021 · World · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2019/2020 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2016/2017 · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2014/2015 · Portugal · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2013 · World · 2nd Place
🥈
Olympics Men2012 London · World · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2012/2013 · Portugal · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2011/2012 · Europe · 2nd Place
🥈
Paranaense 12008 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.247
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas9
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan55%45
Müdahale21
Faul2414 kazanılan
İlk 11165 yedek
Kart3
2025/26
35
2.216
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas15
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan100%48
Müdahale28
Faul5923 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11269 yedek
Kart5
2024/25
9
515
0
1
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas11
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan34%53
Müdahale12
Faul146 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1154 yedek
G+A / 900.17
Kart1
2023/24
25
728
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan40%55
Müdahale13
Faul1812 kazanılan
İlk 11817 yedek
G+A / 900.12
Kart1
Kaptan3maçta
2022/23
46
2.518
0
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas17
Drible24%77 başarı
İkili kazanılan171%61
Müdahale55
Faul4240 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112917 yedek
G+A / 900.07
Kart61
Kaptan1maçta
2021/22
39
2.325
1
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%20 isabet
Kilit pas27
Drible17%50 başarı
İkili kazanılan143%53
Müdahale45
Faul3943 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112415 yedek
G+A / 900.08
Kart3
Kaptan1maçta
2020/21
32
2.349
2
2
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas28
Drible28%80 başarı
İkili kazanılan167%60
Müdahale47
Faul3638 kazanılan
İlk 11257 yedek
G+A / 900.15
Kart3
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL5
İLK 1110064 yedek girdi
KART19
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-156%36
- 4-4-235%23
- 3-5-234%22
- 4-3-314%9
- 3-5-1-110%6
- 3-4-2-15%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2026 | InternacionalA | 1-1 | 64 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | Sao PauloH | 1-1 | 48 | – | 6.7 | ||
| 23.07.2026 | Chapecoense-scA | 0-4 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 05.07.2026 | NorwayH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.06.2026 | JapanH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2026 | ScotlandA | 0-3 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 20.06.2026 | HaitiH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2026 | MoroccoH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 24.05.2026 | PalmeirasH | 0-3 | 101 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | Atletico ParanaenseA | 1-1 | 97 | – | 7.9 | ||
| 03.05.2026 | Vasco DA GamaH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | Atletico-MGA | 0-4 | 82 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | BahiaH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | FluminenseA | 1-2 | 98 | – | 5.9 | ||
| 22.03.2026 | CorinthiansA | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | RemoH | 3-0 | 66 | – | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | BotafogoA | 0-3 | 65 | – | 7.5 | ||
| 12.03.2026 | CruzeiroH | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.02.2026 | VitoriaA | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 04.02.2026 | InternacionalH | 1-1 | 101 | 1 | 7.2 | ||
| 29.01.2026 | Sao PauloA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.12.2025 | CearaH | 1-0 | 94 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2025 | Atletico-MGA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | RB BragantinoH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.11.2025 | FluminenseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | SantosH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | Sao PauloA | 2-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 19.10.2025 | PalmeirasH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.10.2025 | BotafogoA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.10.2025 | CruzeiroH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.09.2025 | CorinthiansA | 1-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | Vasco DA GamaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.08.2025 | VitoriaH | 8-0 | 24 | – | 6.6 | ||
| 21.08.2025 | InternacionalA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | InternacionalA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2025 | InternacionalH | 1-0 | 97 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | MirassolH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.08.2025 | CearaA | 1-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 12.07.2025 | Sao PauloH | 2-0 | 8 | – | 6.5 | ||
| 29.06.2025 | Bayern MünchenH | 2-4 | 82 | – | 5.9 | ||
| 25.06.2025 | Los Angeles FCA | 1-1 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 20.06.2025 | ChelseaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | Fortaleza ECH | 5-0 | 83 | – | 7.3 | ||
| 29.05.2025 | Deportivo Tachira FCH | 1-0 | 96 | – | 8.2 | ||
| 25.05.2025 | PalmeirasA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.05.2025 | BotafogoH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.05.2025 | LDU de QuitoH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | BahiaH | 1-0 | 103 | – | 7.3 | ||
| 08.05.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | CruzeiroA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | JuventudeH | 6-0 | 38 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | GremioA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.04.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-2 | 74 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | VitoriaA | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.04.2025 | Deportivo Tachira FCA | 0-1 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | InternacionalH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.12.2024 | VitoriaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | InternacionalH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 26.11.2024 | Fortaleza ECA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 20.11.2024 | CuiabaA | 1-2 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT2
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası1%50
- Açık oyun1%50
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak1%50
- Kafa1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 207 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2011-06-30
Santos
→
CD Maldonado
End of loan
Santos
→
CD Maldonado
End of loan
2010-03-01
CD Maldonado
→
Santos
loan transfer
CD Maldonado
→
Santos
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
03.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
11.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
10 maç
04.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2023
Teknik direktör kararıKadroda yok
2 maç
11.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2022
SakatlıkKadroda yok
3 maç
03.2022
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Coppa Italia2020 · Juventus
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1105 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.3Serie A 2026
PERFORMANS50.21105 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİStabil-0.2
ROL UYUMU2026
Klasik stoper
66.8
Ayağı iyi stoper
66.0
Defansif bek
65.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%37
Dakika
%79
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%29
Dakika
%84
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
87.3
85
100
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Pas hacmi / 90
44.96
45
100
İkili mücadele kazanma
48.15
68
71
Müdahale / 90
1.55
2.4
65
Pas arası / 90
0.65
1.8
36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.08. Dakika delta -14.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sergi PalenciaLos Angeles FC · 29
%95
1gol
0asist
43scout
Major League Soccer
Jon GallagherAustin · 29
%94
0gol
1asist
54scout
Major League Soccer
Matheus BahiaInternacional · 26
%83
0gol
0asist
51scout
Serie A
João Pedro ChermontCoritiba · 19
%70
0gol
0asist
54scout
Serie A
DeAndre YedlinReal Salt Lake · 32
%68
0gol
1asist
45scout
Major League Soccer
Victor LarssonKalmar FF · 25
%66
0gol
0asist
57scout
Allsvenskan
Adrián SpörleBelgrano Cordoba · 30
%63
0gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Eros MancusoEstudiantes L.P. · 26
%60
0gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




