LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.05 / 90
Kilit pas10.52 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili52.62 / 90
Rating6.16
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.524.66
Kazanılan ikili
2.621.55
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2023/2024 · Italy
🏆
Super Cup2020/2021 · Italy
🏆
Coppa Italia2020/2021 · Italy
🏆
Coppa Italia Serie C2019/2020 · Italy
🏆
Super Cup2018/2019 · Italy
🥈
Serie B2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2021 · World · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2018 England · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
4
230
0
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
İkili kazanılan6%50
Müdahale5
Faul31 kazanılan
İlk 114
Kart1
2025/26
50
3.122
2
3
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%41 isabet
Kilit pas71
Drible17%55 başarı
İkili kazanılan127%55
Müdahale55
Faul2854 kazanılan
İlk 113713 yedek
G+A / 900.14
Kart6
2024/25
52
2.182
2
3
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas38
Drible29%58 başarı
İkili kazanılan103%48
Müdahale43
Faul3627 kazanılan
İlk 112230 yedek
G+A / 900.21
Kart5
2023/24
10
439
0
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas11
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan14%52
Müdahale5
Faul35 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1146 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2022/23
48
1.998
3
4
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%73 isabet
Kilit pas23
Drible13%62 başarı
İkili kazanılan89%48
Müdahale40
Faul2334 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112226 yedek
G+A / 900.32
Kart4
2020/21
19
20
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan5%71
Faul12 kazanılan
TOPLAM GOL8
İLK 118587 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-240%26
- 4-2-3-134%23
- 4-3-330%20
- 3-5-1-126%17
- 4-4-214%9
- 3-4-2-17%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | TorinoH | 1-2 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 29.08.2026 | FrosinoneH | 0-3 | 25 | 1 | 5.4 | ||
| 24.08.2026 | AS RomaA | 4-0 | 62 | – | 6.2 | ||
| 14.08.2026 | BeneventoH | 4-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 22.05.2026 | AtalantaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | JuventusA | 0-2 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | GenoaH | 0-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2026 | AS RomaA | 4-0 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | SassuoloH | 0-0 | 86 | 1 | 8.2 | ||
| 20.04.2026 | LecceA | 1-1 | 80 | – | 8.0 | ||
| 16.04.2026 | Crystal PalaceH | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 09.04.2026 | Crystal PalaceA | 3-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | VeronaA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 22.03.2026 | InterH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 19.03.2026 | Raków CzęstochowaA | 1-2 | 91 | 2 | 8.2 | ||
| 16.03.2026 | CremoneseA | 1-4 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | Raków CzęstochowaH | 2-1 | 6↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | ParmaH | 0-0 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 02.03.2026 | UdineseA | 3-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 26.02.2026 | JagielloniaH | 2-4 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2026 | PisaH | 1-0 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 19.02.2026 | JagielloniaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | ComoA | 1-2 | 84 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 07.02.2026 | TorinoH | 2-2 | 92 | – | 8.2 | ||
| 31.01.2026 | NapoliA | 2-1 | 92 | – | 7.3 | ||
| 24.01.2026 | CagliariH | 1-2 | 97 | – | 7.5 | ||
| 18.01.2026 | BolognaA | 1-2 | 94 | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2026 | AC MilanH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.01.2026 | LazioA | 2-2 | 90 | 1 | – | 8.7 | |
| 04.01.2026 | CremoneseH | 1-0 | 90 | 1 | 8.6 | ||
| 27.12.2025 | ParmaA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | UdineseH | 5-1 | 82 | 2 | 1 | 7.9 | |
| 18.12.2025 | LausanneA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | VeronaH | 1-2 | 87 | 2 | 7.5 | ||
| 06.12.2025 | SassuoloA | 3-1 | 62 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2025 | AtalantaA | 2-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | AEK Athens FCH | 0-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | JuventusH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.11.2025 | GenoaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | FSV Mainz 05A | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | LecceH | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | InterA | 3-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | BolognaH | 2-2 | 54 | – | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | Rapid ViennaA | 0-3 | 57 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | AC MilanA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | AS RomaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | Sigma OlomoucH | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | PisaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | ComoH | 1-2 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | NapoliH | 1-3 | 65 | – | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | TorinoA | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.08.2025 | PolessyaH | 3-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | CagliariA | 1-1 | 48 | – | 7.0 | ||
| 21.08.2025 | PolessyaA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | UdineseA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 18.05.2025 | BolognaH | 3-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2025 | VeneziaA | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 08.05.2025 | Real BetisH | 2-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | AS RomaA | 1-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 01.05.2025 | Real BetisA | 2-1 | 69 | – | 6.3 |
ŞUT34
GOL2
xG2.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%41
- Açık oyun8%24
- Korner5%15
- Serbest vuruş4%12
- Kontra atak1%3
- Duran top1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak30%88
- Sol ayak4%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR34 şut
- 1-15' 3 %9
- 16-30' 5 %15
- 31-45' 6 %18
- 46-60' 4 %12
- 61-75' 5 %15
- 76-90+' 11 %32
AKSİYON HARİTASI1797 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1797
- Pas1367%79
- Top kazanma109%6
- Top teması76%4
- Faul53%3
- Müdahale32%2
- Top kaptırma22%1
- Çalım21%1
- Uzaklaştırma20%1
- İkili mücadele18%1
- Pas arası14%1
PİYASA DEĞERİ€16.00M-11.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 184 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-12-17
Juventus U19
→
Juventus U23
-
Juventus U19
→
Juventus U23
-
2018-07-01
Juventus U17
→
Juventus U19
-
Juventus U17
→
Juventus U19
-
2017-07-01
Juventus Youth
→
Juventus U17
-
Juventus Youth
→
Juventus U17
-
2015-07-01
Cremonese Giov.
→
Juventus Youth
€650k
Cremonese Giov.
→
Juventus Youth
€650k
2011-07-01
Piacenza Youth
→
Cremonese Giov.
free transfer
Piacenza Youth
→
Cremonese Giov.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2024
CezalıKadroda yok
28 maç
06.2023
Collarbone injuryKadroda yok
3 maç
08.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2524 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Serie A 2025
PERFORMANS63.02524 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
84.9
Box-to-box orta saha
81.9
İleri sekiz
80.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%91
Dakika
%90
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%90
Dakika
%95
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
57.73
72
80
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
63
76
83
Kilit pas / 90
2.25
1.4
100
Ortalama rating
7.22
7.2
100
Müdahale / 90
1.5
2
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Danny LeyvaSeattle Sounders · 22
%95
0gol
2asist
69scout
Major League Soccer
Santi CazorlaOviedo · 41
%94
0gol
1asist
54scout
La Liga
Douglas LuizAston Villa · 27
%84
1gol
0asist
51scout
Premier League
Joshua KimmichBayern München · 30
%80
2gol
8asist
64scout
€35.00M
Bundesliga
Angelo StillerVfB Stuttgart · 24
%78
0gol
2asist
62scout
€45.00M
UEFA Europa League
Adrián BernabéParma · 24
%77
3gol
1asist
62scout
€15.00M
Serie A
Franco FragapaneUnion Santa Fe · 32
%72
1gol
2asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Fredrik AursnesBenfica · 30
%60
3gol
2asist
59scout
€17.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Cremonese