England · Midfielder
Harrison Burrows
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 3A
Gol00.00 / 90
Asist30.58 / 90
Şut81.54 / 90
Kilit pas203.85 / 90
Başarılı dripling163.08 / 90
Kazanılan ikili326.17 / 90
Rating7.37
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.09
Asist
0.580.28
Şut
1.540.83
Kilit pas
3.851.38
Başarılı dripling
3.080.92
Kazanılan ikili
6.172.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
FA Cup2022 · Leeds · 3 maç
3asist1.
9.
Premier League2020 · Leeds · 36 maç
8asist9.
13.
League Cup2021 · Leeds · 2 maç
2gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Premier League 2 Division Two2020/2021 · England
🥈
Queensland Champions Cup2022 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 16 G+A
GolAsist
2026/27
6
467
0
3
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas20
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan32%46
Müdahale6
Faul59 kazanılan
İlk 1151 yedek
G+A / 900.58
Kart2
2025/26
43
1.639
1
3
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas22
Drible20%39 başarı
İkili kazanılan67%43
Müdahale21
Faul1219 kazanılan
İlk 111528 yedek
G+A / 900.22
2024/25
38
2.088
1
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas34
Drible24%36 başarı
İkili kazanılan88%36
Müdahale32
Faul1328 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112414 yedek
G+A / 900.04
2023/24
30
2.225
3
3
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas28
Drible29%43 başarı
İkili kazanılan106%41
Müdahale37
Faul2030 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11255 yedek
G+A / 900.24
Kart1
2022/23
37
2.724
5
7
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%52 isabet
Kilit pas55
Drible46%44 başarı
İkili kazanılan129%35
Müdahale41
Faul3837 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11343 yedek
G+A / 900.4
Kart2
2021/22
37
2.648
8
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%63 isabet
Kilit pas42
Drible54%47 başarı
İkili kazanılan153%38
Müdahale57
Faul2923 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11325 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2020/21
36
2.862
8
8
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%50 isabet
Kilit pas59
Drible42%54 başarı
İkili kazanılan154%43
Müdahale63
Faul2823 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11342 yedek
G+A / 900.5
Kart2
TOPLAM GOL271 penaltı
İLK 1114758 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR27 gol
- 1-15' 5 %19
- 16-30' 5 %19
- 31-45' 5 %19
- 46-60' 2 %7
- 61-75' 4 %15
- 76-90+' 6 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-187%46
- 4-3-336%19
- 4-4-1-126%14
- 4-1-4-124%13
- 3-3-3-19%5
- 3-5-27%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Los Angeles GalaxyA | 2-1 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 30.08.2026 | Columbus CrewA | 1-3 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | New York City FCH | 1-1 | 79 | – | 6.5 | ||
| 19.08.2026 | DC UnitedA | 0-3 | 77 | 2 | – | 8.3 | |
| 15.08.2026 | Toronto FCA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 08.08.2026 | Houston DynamoH | 0-2 | 42↑ | – | 7.7 | ||
| 22.05.2026 | AtalantaH | 1-1 | 88 | 1 | 7.7 | ||
| 17.05.2026 | JuventusA | 0-2 | 53↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | GenoaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | AS RomaA | 4-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | SassuoloH | 0-0 | 66 | 2 | 6.9 | ||
| 20.04.2026 | LecceA | 1-1 | 80 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.04.2026 | Crystal PalaceH | 2-1 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 13.04.2026 | LazioH | 1-0 | 91 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.04.2026 | Crystal PalaceA | 3-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | VeronaA | 0-1 | 95 | 1 | – | 6.2 | |
| 22.03.2026 | InterH | 1-1 | 21↑ | 1 | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | Raków CzęstochowaA | 1-2 | 91 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2026 | CremoneseA | 1-4 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 12.03.2026 | Raków CzęstochowaH | 2-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | ParmaH | 0-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | UdineseA | 3-0 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 26.02.2026 | JagielloniaH | 2-4 | 37↑ | – | 6.9 | ||
| 23.02.2026 | PisaH | 1-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 19.02.2026 | JagielloniaA | 0-3 | 68 | – | 7.0 | ||
| 14.02.2026 | ComoA | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | TorinoH | 2-2 | 44↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 31.01.2026 | NapoliA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | CagliariH | 1-2 | 38↑ | – | 6.2 | ||
| 07.01.2026 | NewcastleA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | Manchester UnitedH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | LiverpoolA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | SunderlandA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | Crystal PalaceH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | BrentfordA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | LiverpoolH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | ChelseaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | Manchester CityA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Nottingham ForestA | 3-1 | 8↑ | – | 5.9 | ||
| 01.11.2025 | BrightonA | 3-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 24.10.2025 | West HamH | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | BurnleyA | 2-0 | 66 | 2 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | TottenhamH | 1-2 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | BournemouthH | 2-2 | 23↑ | 2 | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | WolvesA | 1-3 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | FulhamA | 1-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | NewcastleH | 0-0 | 30↑ | – | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | ArsenalA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2025 | EvertonH | 1-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | NewcastleA | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | SouthamptonH | 2-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | FulhamA | 1-3 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | IpswichH | 2-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | ChelseaA | 1-0 | 63 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Manchester CityH | 0-2 | 79 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | ArsenalH | 1-1 | 87 | – | 7.3 | ||
| 02.04.2025 | LiverpoolA | 1-0 | 69 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | West HamH | 1-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | WolvesA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 |
ŞUT31
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%3.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası23%74
- Korner3%10
- Açık oyun2%6
- Kontra atak2%6
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak28%90
- Sağ ayak2%6
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 2 %6
- 16-30' 5 %16
- 31-45' 6 %19
- 46-60' 8 %26
- 61-75' 6 %19
- 76-90+' 4 %13
AKSİYON HARİTASI1316 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1316
- Pas894%71
- Top kazanma72%6
- Çalım60%5
- Top teması59%5
- Müdahale44%3
- Faul41%3
- Kurtarılan şut27%2
- Hava topu26%2
- Korner kazandırma21%2
- İkili mücadele20%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 227 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-01-15
Chicago
→
New York City
?
Chicago
→
New York City
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2023
SakatlıkŞüpheli
2 maç
08.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
11.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
Loan agreementKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 980 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.2Serie A 2025
PERFORMANS57.4980 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
70.6
Numara 10
68.2
Box-to-box orta saha
66.6
Top kapan ön libero
50.4
Derinden oyun kurucu
45.1
Box-to-box orta saha
41.1
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%86
Dakika
%62
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%85
Dakika
%77
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
70.7
76
93
Kilit pas / 90
1.38
1.8
77
Performans skoru
57.4
76
76
Asist / 90
0.28
0.28
100
Ortalama rating
6.71
7.2
93
Başarılı drible / 90
0.92
1.5
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marcus EdwardsBurnley · 27
%95
1gol
3asist
61scout
Premier League
Gauthier OttGuingamp · 23
%94
0gol
4asist
63scout
Ligue 2
Bilal BafdiliKV Mechelen · 21
%79
1gol
3asist
67scout
Jupiler Pro League
Raymundo FulgencioFC Juarez · 25
%77
1gol
2asist
56scout
Liga MX
Mert KömürFC Augsburg · 20
%73
2gol
4asist
69scout
€12.00M
Bundesliga
Mario EngelsHeracles · 32
%65
1gol
2asist
46scout
Eredivisie
Antoine LeauteyAmiens · 29
%64
2gol
2asist
54scout
Ligue 2
Patrick Amiamo NuamahCatanzaro · 20
%60
0gol
2asist
66scout
€1.60M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Leeds
Middlesbrough