LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 1A
Gol11.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut22.00 / 90
Kilit pas11.00 / 90
Başarılı dripling11.00 / 90
Kazanılan ikili22.00 / 90
Rating8.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.007.20
Kazanılan ikili
2.007.20
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Serie A2024 · Fiorentina · 32 maç
19gol2.
12.
Ligue 12020 · Paris Saint Germain · 26 maç
13gol12.
15.
UEFA Europa Conference League2024 · Fiorentina · 11 maç
5gol15.
17.
UEFA Europa Conference League2025 · Fiorentina · 30 maç
6gol17.
19.
Serie A2025 · Fiorentina · 26 maç
8gol19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2023/2024 · Italy
🏆
Florida Cup2021 · World
🏆
Trophée des Champions2020/2021 · France
🏆
Coupe de France2020/2021 · France
🏆
Serie A2018/2019 · Italy
🏆
Super Cup2018/2019 · Italy
🏆
Serie A2016/2017 · Italy
🏆
Coppa Italia2016/2017 · Italy
🏆
Youth Viareggio Cup2016 · World
🥈
Super Cup2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Ligue 12020/2021 · France · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2018 Finland · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2016/2017 · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈
Campionato Primavera 12015/2016 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia Primavera2015/2016 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 28 G+A
GolAsist
2026/27
3
139
1
1
7.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan4%36
Faul13 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1121 yedek
G+A / 901.29
2025/26
34
2.286
9
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut86%42 isabet
Kilit pas6
Drible28%42 başarı
İkili kazanılan110%43
Müdahale6
Faul3548 kazanılan
Ofsayt32
Penaltı2
İlk 11268 yedek
G+A / 900.39
Kart51
2024/25
45
3.485
25
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut116%57 isabet
Kilit pas22
Drible62%48 başarı
İkili kazanılan209%46
Müdahale12
Faul5770 kazanılan
Ofsayt68
Penaltı11 kaçan
İlk 11387 yedek
G+A / 900.72
Kart9
2023/24
23
676
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas5
Drible14%44 başarı
İkili kazanılan44%44
Müdahale7
Faul1313 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11815 yedek
Kart2
2022/23
42
1.357
7
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%46 isabet
Kilit pas11
Drible19%41 başarı
İkili kazanılan71%41
Müdahale11
Faul1824 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111527 yedek
G+A / 900.46
Kart61
2021/22
40
1.280
6
1
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%45 isabet
Kilit pas8
Drible18%39 başarı
İkili kazanılan72%41
Müdahale12
Faul2516 kazanılan
Ofsayt13
İlk 111327 yedek
G+A / 900.49
Kart5
2020/21
44
2.164
16
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%52 isabet
Kilit pas12
Drible36%48 başarı
İkili kazanılan75%33
Müdahale13
Faul4310 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112618 yedek
G+A / 900.71
Kart5
TOPLAM GOL674 penaltı
İLK 1111179 yedek girdi
KART32
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR67 gol
- 1-15' 13 %19
- 16-30' 8 %12
- 31-45' 14 %21
- 46-60' 11 %16
- 61-75' 9 %13
- 76-90+' 12 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-251%30
- 4-2-3-136%21
- 4-4-224%14
- 4-3-322%13
- 3-5-1-121%12
- 3-4-2-115%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar16aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | GenoaA | 1-4 | 24 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 24.08.2026 | AS RomaA | 4-0 | 25↑ | 2 | 6.5 | ||
| 14.08.2026 | BeneventoH | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 04.04.2026 | VeronaA | 0-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 31.03.2026 | Bosnia & HerzegovinaA | 1-1 | 71 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 22.03.2026 | InterH | 1-1 | 86 | 2 | 6.2 | ||
| 19.03.2026 | Raków CzęstochowaA | 1-2 | 61 | 1 | 7.0 | ||
| 16.03.2026 | CremoneseA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | UdineseA | 3-0 | 71 | – | 6.2 | ||
| 26.02.2026 | JagielloniaH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2026 | PisaH | 1-0 | 86 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 14.02.2026 | ComoA | 1-2 | 84 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 07.02.2026 | TorinoH | 2-2 | 85 | 1 | 6 | 7.7 | |
| 31.01.2026 | NapoliA | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | AC MilanH | 1-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 07.01.2026 | LazioA | 2-2 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | CremoneseH | 1-0 | 11↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.12.2025 | ParmaA | 1-0 | 90 | 4 | 6.0 | ||
| 21.12.2025 | UdineseH | 5-1 | 71 | 2 | 6 | 8.3 | |
| 18.12.2025 | LausanneA | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | VeronaH | 1-2 | 97 | 5 | 6.0 | ||
| 11.12.2025 | Dynamo KyivH | 2-1 | 90 | 1 | 7 | 7.6 | |
| 06.12.2025 | SassuoloA | 3-1 | 90 | 3 | 6.0 | ||
| 30.11.2025 | AtalantaA | 2-0 | 90 | 6 | 6.0 | ||
| 27.11.2025 | AEK Athens FCH | 0-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | JuventusH | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 06.11.2025 | FSV Mainz 05A | 2-1 | 30↑ | 2 | 6.0 | ||
| 02.11.2025 | LecceH | 0-1 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | InterA | 3-0 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | BolognaH | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 19.10.2025 | AC MilanA | 2-1 | 77 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | AS RomaH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.09.2025 | PisaA | 0-0 | 90 | 5 | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | ComoH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | NapoliH | 1-3 | 90 | 4 | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | TorinoA | 0-0 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | CagliariA | 1-1 | 48 | – | 6.3 | ||
| 21.08.2025 | PolessyaA | 0-3 | 44 | 2 | 5.7 | ||
| 25.05.2025 | UdineseA | 2-3 | 90 | 1 | 5 | 6.2 | |
| 18.05.2025 | BolognaH | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 08.05.2025 | Real BetisH | 2-2 | 120 | 3 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | AS RomaA | 1-0 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 01.05.2025 | Real BetisA | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | CeljeH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 13.04.2025 | ParmaH | 0-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 10.04.2025 | CeljeA | 1-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | AC MilanA | 2-2 | 90 | 1 | 6 | 6.3 | |
| 30.03.2025 | AtalantaH | 1-0 | 84 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 16.03.2025 | JuventusH | 3-0 | 89 | 2 | 6.7 | ||
| 13.03.2025 | PanathinaikosH | 3-1 | 90 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 09.03.2025 | NapoliA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 06.03.2025 | PanathinaikosA | 3-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | VeronaA | 1-0 | 67 | 2 | 6.3 | ||
| 10.02.2025 | InterA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.02.2025 | InterH | 3-0 | 89 | 2 | 5 | 8.2 | |
| 02.02.2025 | GenoaH | 2-1 | 83 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 26.01.2025 | LazioA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | TorinoH | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 13.01.2025 | MonzaA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.01.2025 | NapoliH | 0-3 | 90 | – | 6.5 |
ŞUT102
GOL9
xG15.2
xG FARKI-6.2under performing
DÖNÜŞÜM%8.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası58%57
- Kontra atak16%16
- Açık oyun11%11
- Korner7%7
- Duran top7%7
- Penaltı2%2
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak70%69
- Sol ayak17%17
- Kafa15%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR102 şut
- 1-15' 17 %17
- 16-30' 13 %13
- 31-45' 19 %19
- 46-60' 19 %19
- 61-75' 18 %18
- 76-90+' 16 %16
AKSİYON HARİTASI482 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR482
- Pas138%31
- Top teması64%14
- Faul48%11
- Çalım46%10
- Hava topu35%8
- Kurtarılan şut26%6
- İsabetsiz şut24%5
- Top kazanma22%5
- Top kaptırma22%5
- Ofsayt19%4
PİYASA DEĞERİ€40.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ51
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 231 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-01
Juventus U17
→
Juventus U19
-
Juventus U17
→
Juventus U19
-
2015-07-01
Juventus Youth
→
Juventus U17
-
Juventus Youth
→
Juventus U17
-
2011-07-01
Torino FC Youth
→
Juventus Youth
free transfer
Torino FC Youth
→
Juventus Youth
free transfer
2007-07-01
Asti Giovanili
→
Torino FC Youth
free transfer
Asti Giovanili
→
Torino FC Youth
free transfer
2005-07-01
Don Bosco Asti
→
Asti Giovanili
?
Don Bosco Asti
→
Asti Giovanili
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Transfer negotiationsŞüpheli
2 maç
08.2026
Transfer negotiationsKadroda yok
1 maç
05.2026
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
6 maç
03.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
4 maç
01.2026
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
01.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2025
Kaval kemiği sakatlığıKadroda yok
6 maç
08.2025
Red card SuspendedKadroda yok
1 maç
05.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
04.2025
Kişisel sebepKadroda yok
2 maç
02.2025
SakatlıkKadroda yok
6 maç
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
04.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2024
Kaval kemiği sakatlığıŞüpheli
3 maç
01.2024
SakatlıkŞüpheli
3 maç
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
03.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Como 1907 GÜÇLÜ
%82
2026-08-27
Como 1907
%64
2026-08-26
Como 1907
%63
2026-08-25
Como 1907
%56
2026-08-24
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
League Cup2021 · Everton
1kırmızı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2014 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.9Serie A 2025
PERFORMANS63.12014 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet
85.9
Bitirici
85.0
İçe kat eden kanat
84.6
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%84
Dakika
%88
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%80
Dakika
%93
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
63.1
76
83
Dakika güvenliği
100
76
100
Tahmini xG / 90
0.672
0.42
100
Şut / 90
3.26
3.2
100
Gol / 90
0.36
0.55
66
Ortalama rating
6.67
7.2
93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Stefano MarinoSC Paderborn 07 · 21
%95
6gol
1asist
85scout
€600K
2. Bundesliga
Rodrigo RibeiroFC Augsburg · 20
%83
2gol
0asist
59scout
€4.00M
Bundesliga
Jamal ThiaréAtlanta United FC · 32
%78
5gol
0asist
57scout
Major League Soccer
Rayan FofanaLens · 19
%77
4gol
0asist
75scout
€50K
Ligue 1
Emmanuel EkongMalmo FF · 23
%71
4gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Sinclair ArmstrongBristol City · 22
%62
4gol
0asist
64scout
Championship
Tolu ArokodareWolves · 25
%60
3gol
1asist
62scout
Premier League
Kingstone MutandwaRied · 22
%60
16gol
2asist
80scout
€3.50M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Juventus U19