LİGPremier League
BU SEZON13G · 1A
Gol130.60 / 90
Asist10.05 / 90
Şut472.18 / 90
Kilit pas160.74 / 90
Başarılı dripling110.51 / 90
Kazanılan ikili803.71 / 90
Rating6.93
OYUNCU PROFİLİPremier League 2022 · 59 forvetler
- Gol 0.60 %88
- Şut 2.2 %78
- Asist 0.05 %14
- Kilit pas 0.74 %21
- Drible 0.51 %12
- İkili mücadele %36 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1942 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Premier League2022 · Leeds · 31 maç
13gol12.
15.
Euro Championship2020 · Spain · 7 maç
4gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Premier League 2 Division Two2020/2021 · England
🏆
Copa del Rey2018/2019 · Spain
🏆
Emirates Cup2014 · World
🏆
UEFA U21 Championship2013 Israel · Europe
🏆
Taça de Portugal2013/2014 · Portugal
🏆
Taça da Liga2013/2014 · Portugal
🏆
Primeira Liga2013/2014 · Portugal
🏆
Taça da Liga2011/2012 · Portugal
🏆
Taça da Liga2010/2011 · Portugal
🥈
Qatar Cup2024 · Qatar · 2nd Place
🥈
Stars League2023/2024 · Qatar · 2nd Place
🥈
Queensland Champions Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Nations League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2013/2014 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2012/2013 · Europe · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2012/2013 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2012/2013 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2011/2012 · Portugal · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2010 France · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2010/2011 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2010/2011 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 14 G+A
GolAsist
2022/23
31
1.942
13
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%57 isabet
Kilit pas16
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan80%36
Müdahale24
Faul2911 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 11238 yedek
G+A / 900.65
Kart6
Kaptan4maçta
2021/22
33
2.270
6
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas39
Drible22%52 başarı
İkili kazanılan89%38
Müdahale20
Faul2130 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11276 yedek
G+A / 900.28
Kart9
2020/21
26
1.287
7
2
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas31
Drible16%64 başarı
İkili kazanılan62%38
Müdahale14
Faul199 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111412 yedek
G+A / 900.63
Kart3
TOPLAM GOL262 penaltı
İLK 115220 yedek girdi
KART18
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 4 %15
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 5 %19
- 61-75' 4 %15
- 76-90+' 7 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-139%57
- 4-1-4-114%20
- 3-3-3-17%10
- 4-3-34%6
- 5-4-13%4
- 3-4-32%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar13aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2023 | TottenhamH | 1-4 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 21.05.2023 | West HamA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.05.2023 | NewcastleH | 2-2 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 06.05.2023 | Manchester CityA | 2-1 | 32↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 30.04.2023 | BournemouthA | 4-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2023 | LeicesterH | 1-1 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 22.04.2023 | FulhamA | 2-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2023 | LiverpoolHC | 1-6 | 66 | 2 | 6.5 | ||
| 09.04.2023 | Crystal PalaceH | 1-5 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 04.04.2023 | Nottingham ForestH | 2-1 | 16↑ | 1 | 7.2 | ||
| 01.04.2023 | ArsenalA | 4-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 18.03.2023 | WolvesA | 2-4 | 23↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.03.2023 | BrightonH | 2-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 22.01.2023 | BrentfordH | 0-0 | 79 | 2 | 7.2 | ||
| 13.01.2023 | Aston VillaA | 2-1 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 04.01.2023 | West HamH | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 31.12.2022 | NewcastleA | 0-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 28.12.2022 | Manchester CityH | 1-3 | 72 | – | 6.3 | ||
| 12.11.2022 | TottenhamA | 4-3 | 89 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 05.11.2022 | BournemouthH | 4-3 | 81 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 29.10.2022 | LiverpoolA | 1-2 | 52 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 23.10.2022 | FulhamH | 2-3 | 64 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 20.10.2022 | LeicesterA | 2-0 | 45↑ | 2 | 6.3 | ||
| 16.10.2022 | ArsenalH | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 09.10.2022 | Crystal PalaceA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.10.2022 | Aston VillaH | 0-0 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2022 | EvertonHC | 1-1 | 31 | 1 | 6.2 | ||
| 27.08.2022 | BrightonAC | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 21.08.2022 | ChelseaHC | 3-0 | 83 | 1 | 1 | 4 | 7.3 |
| 13.08.2022 | SouthamptonA | 2-2 | 90 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 06.08.2022 | WolvesH | 2-1 | 65 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 22.05.2022 | BrentfordA | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 15.05.2022 | BrightonH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2022 | ChelseaH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.05.2022 | ArsenalA | 2-1 | 30↑ | 1 | 6.2 | ||
| 30.04.2022 | Manchester CityH | 0-4 | 83 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2022 | Crystal PalaceA | 0-0 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 09.04.2022 | WatfordA | 0-3 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 02.04.2022 | SouthamptonH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.03.2022 | WolvesA | 2-3 | 90 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 13.03.2022 | NorwichH | 2-1 | 60 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 10.03.2022 | Aston VillaH | 0-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 05.03.2022 | LeicesterA | 1-0 | 63 | 3 | 6.6 | ||
| 26.02.2022 | TottenhamH | 0-4 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 23.02.2022 | LiverpoolA | 6-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 20.02.2022 | Manchester UnitedH | 2-4 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.02.2022 | EvertonA | 3-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 09.02.2022 | Aston VillaA | 3-3 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 22.01.2022 | NewcastleH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.01.2022 | West HamA | 2-3 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 05.12.2021 | BrentfordH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2021 | Crystal PalaceH | 1-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 27.11.2021 | BrightonA | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 07.11.2021 | LeicesterH | 1-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 31.10.2021 | NorwichA | 1-2 | 88 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 23.10.2021 | WolvesH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 16.10.2021 | SouthamptonA | 1-0 | 64 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2021 | WatfordH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.09.2021 | West HamH | 1-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 17.09.2021 | NewcastleA | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 90 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
6 maç
09.2022
Omuz sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2022
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2021 · Leeds
9sarı · 31 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




