LİGLeague Cup
BU SEZON2G · 1A
Gol20.51 / 90
Asist10.26 / 90
Şut71.79 / 90
Kilit pas51.28 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili123.07 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 39 forvetler
- Gol 0.51 %74
- Şut 1.8 %39
- Asist 0.26 %82
- Kilit pas 1.28 %66
- Drible 0.00 %0
- İkili mücadele %27 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 352 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
FA Cup2022 · Leeds · 3 maç
2asist4.
4.
Premier League2020 · Leeds · 38 maç
17gol4.
7asist13.
11.
Championship2025 · Sheffield Utd · 28 maç
12gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Championship2024/2025 · England
🏆
Premier League 2 Division Two2022/2023 · England
🏆
Championship2019/2020 · England
🏆
UEFA Champions League2011/2012 · Europe
🏆
FA Cup2011/2012 · England
🥈
Queensland Champions Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2012/2013 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2012/2013 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 24 G+A
GolAsist
2026/27
5
352
2
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan12%27
Müdahale3
Faul31 kazanılan
Ofsayt2
İlk 115
G+A / 900.77
2025/26
28
1.814
12
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%72 isabet
Kilit pas23
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan94%39
Müdahale12
Faul2933 kazanılan
Ofsayt19
İlk 11226 yedek
G+A / 900.64
Kart31
Kaptan1maçta
2024/25
28
239
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas2
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan16%36
Müdahale3
Faul65 kazanılan
Ofsayt7
2023/24
33
1.499
8
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%59 isabet
Kilit pas13
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan67%40
Müdahale17
Faul1716 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111518 yedek
G+A / 900.54
Kart2
2022/23
28
1.526
4
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%47 isabet
Kilit pas12
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan83%41
Müdahale9
Faul2527 kazanılan
Ofsayt18
İlk 111810 yedek
G+A / 900.35
Kart3
Kaptan3maçta
2021/22
10
559
2
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas5
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan15%35
Müdahale1
Faul55 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1173 yedek
G+A / 900.64
Kart2
2020/21
38
3.069
17
7
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut90%52 isabet
Kilit pas30
Drible19%48 başarı
İkili kazanılan110%39
Müdahale21
Faul3623 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı2
İlk 11371 yedek
G+A / 900.7
Kart3
TOPLAM GOL372 penaltı
İLK 116548 yedek girdi
KART12
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR37 gol
- 1-15' 6 %16
- 16-30' 5 %14
- 31-45' 6 %16
- 46-60' 7 %19
- 61-75' 7 %19
- 76-90+' 6 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-173%68
- 4-1-4-113%12
- 4-4-210%9
- 3-3-3-15%5
- 4-2-2-24%4
- 4-3-33%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar15aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NorwichH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.09.2026 | BoltonH | 3-2 | 90 | 1 | 4 | 8.1 | |
| 29.08.2026 | CardiffA | 2-2 | 46 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 22.08.2026 | SwanseaA | 0-0 | 49 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | BirminghamH | 0-0 | 77 | 2 | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | DerbyA | 1-2 | 87 | 1 | – | 6.6 | |
| 25.04.2026 | PrestonH | 2-3 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.04.2026 | BlackburnH | 1-3 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | WatfordA | 0-2 | 92 | 2 | 4 | 8.5 | |
| 11.04.2026 | Hull CityH | 2-1 | 88 | 1 | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | Bristol CityA | 1-0 | 89 | 2 | 5.9 | ||
| 03.04.2026 | SwanseaH | 3-3 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | WrexhamH | 1-2 | 95 | 4 | 5.7 | ||
| 14.03.2026 | BirminghamA | 1-1 | 71 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 07.03.2026 | West BromH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | QPRA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | CoventryH | 1-2 | 93 | 1 | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | Sheffield WednesdayH | 2-1 | 64 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.02.2026 | PortsmouthA | 0-1 | 70 | 2 | 6.6 | ||
| 09.02.2026 | MiddlesbroughH | 1-2 | 85 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 24.01.2026 | IpswichHC | 3-1 | 84 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 21.01.2026 | SouthamptonA | 1-0 | 35↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | CharltonA | 1-0 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | LeicesterH | 3-1 | 60 | 2 | 6.0 | ||
| 29.12.2025 | Stoke CityA | 1-2 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 26.12.2025 | WrexhamA | 5-3 | 72 | 2 | 4 | 9.0 | |
| 20.12.2025 | BirminghamH | 3-0 | 57 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 12.12.2025 | West BromA | 2-0 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 09.12.2025 | NorwichH | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | Stoke CityH | 4-0 | 65 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 29.11.2025 | LeicesterA | 2-3 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 26.11.2025 | PortsmouthH | 3-0 | 63 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 23.11.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-3 | 20↑ | 1 | 6.0 | ||
| 03.05.2025 | PlymouthA | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2025 | Bristol CityH | 4-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 21.04.2025 | Stoke CityH | 6-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 18.04.2025 | Oxford UnitedA | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | PrestonH | 2-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 08.04.2025 | MiddlesbroughA | 0-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | LutonA | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.01.2025 | BlackburnH | 1-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 29.12.2024 | DerbyA | 0-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 26.12.2024 | Stoke CityA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | Oxford UnitedH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | PrestonA | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.2 | ||
| 10.12.2024 | MiddlesbroughH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | DerbyH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | BlackburnA | 1-0 | 21↑ | 3 | 6.9 | ||
| 27.11.2024 | LutonH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | SwanseaA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | QPRH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | MillwallA | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | Bristol CityA | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 22.10.2024 | WatfordH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2024 | Sheffield UtdH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 04.10.2024 | SunderlandA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | NorwichA | 1-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | CoventryH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | CardiffA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | West BromA | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 |
ŞUT64
GOL13
xG13.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%20.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası33%52
- Açık oyun9%14
- Kontra atak9%14
- Duran top6%9
- Korner4%6
- Taç sonrası3%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak42%66
- Sağ ayak14%22
- Kafa7%11
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR64 şut
- 1-15' 13 %20
- 16-30' 10 %16
- 31-45' 13 %20
- 46-60' 10 %16
- 61-75' 8 %12
- 76-90+' 10 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 170 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
7 maç
11.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
10 maç
05.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
4 maç
04.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
10 maç
11.2021
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1814 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.7Championship 2025
PERFORMANS69.21814 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
92.7
Pivot forvet
89.5
İçe kat eden kanat
85.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%90
Dakika
%76
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%87
Dakika
%91
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.6
0.65
92
Performans skoru
69.2
78
89
Tahmini xG / 90
0.568
0.48
100
Şut isabeti
71.74
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
6.84
7.15
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Max DeanGent · 21
%95
8gol
1asist
80scout
Jupiler Pro League
Stefan Schimmer1. FC Heidenheim · 31
%94
5gol
1asist
64scout
€300K
Bundesliga
Bogdan PopovEmpoli · 18
%87
5gol
0asist
73scout
€600K
Serie B
Tammy AbrahamBeşiktaş · 28
%79
7gol
1asist
60scout
€20.00M
Süper Lig
Koki OgawaNEC Nijmegen · 28
%73
8gol
3asist
72scout
Eredivisie
Nicolás IbáñezTigres UANL · 31
%68
4gol
1asist
54scout
Liga MX
Folarin BalogunMonaco · 24
%62
5gol
0asist
59scout
€30.00M
UEFA Champions League
Dame GueyeLe Mans · 30
%60
10gol
4asist
74scout
€600K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Middlesbrough
Burnley
Norwich
Derby