LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas62.87 / 90
Başarılı dripling10.48 / 90
Kazanılan ikili31.44 / 90
Rating6.59
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 104 orta sahalar
- Kilit pas 2.87 %94
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.48 %46
- Pas isabeti %78 %28
- Top kapma 0.48 %6
- İkili mücadele %21 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 188 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
19.
Primeira Liga2022 · Sporting CP · 33 maç
7gol19.
5asist19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA U19 ChampionshipNone · Europe
🏆
Primeira LigaNone · Portugal
🏆
Primeira Liga2023/2024 · Portugal
🏆
UEFA U19 Championship2016/2017 · Europe
🥈
Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
ChampionshipNone · England · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Premier LeagueNone · England · 2nd Place
🥈
Championship2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2024 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 16 G+A
GolAsist
2026/27
3
188
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas6
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan3%21
Faul22 kazanılan
İlk 113
Kart1
2025/26
35
1.088
1
3
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas18
Drible13%34 başarı
İkili kazanılan41%36
Müdahale9
Faul717 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111124 yedek
G+A / 900.33
2024/25
32
1.131
2
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas17
Drible29%52 başarı
İkili kazanılan72%48
Müdahale13
Faul428 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111418 yedek
G+A / 900.24
Kart1
2023/24
41
1.938
5
5
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%68 isabet
Kilit pas65
Drible43%47 başarı
İkili kazanılan112%47
Müdahale13
Faul1755 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112120 yedek
G+A / 900.46
Kart51
2022/23
33
2.227
9
7
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%62 isabet
Kilit pas53
Drible69%54 başarı
İkili kazanılan135%48
Müdahale19
Faul1644 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11285 yedek
G+A / 900.65
Kart5
2021/22
35
1.848
10
4
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas45
Drible56%58 başarı
İkili kazanılan124%52
Müdahale17
Faul2348 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı3
İlk 111916 yedek
G+A / 900.68
Kart31
2020/21
34
1.773
3
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%44 isabet
Kilit pas21
Drible69%66 başarı
İkili kazanılan144%55
Müdahale12
Faul1162 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112113 yedek
G+A / 900.2
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 112743 yedek girdi
KART3
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-126%40
- 3-4-2-117%26
- 3-4-37%11
- 5-4-16%9
- 4-3-35%8
- 4-4-1-14%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | NorwichA | 4-1 | 27 | 0 | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | West BromA | 3-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | West HamH | 2-2 | 88 | – | 7.2 | ||
| 24.05.2026 | WolvesH | 1-1 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.05.2026 | ArsenalA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | LeedsA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | Manchester CityH | 0-1 | 3↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Nottingham ForestA | 4-1 | 64 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | BrightonH | 0-2 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | FulhamA | 3-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | BournemouthH | 0-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | ChelseaA | 1-1 | 95 | 2 | 6.5 | ||
| 11.02.2026 | Crystal PalaceA | 2-3 | 73 | 1 | – | 6.6 | |
| 07.02.2026 | West HamH | 0-2 | 67 | 2 | 6.3 | ||
| 02.02.2026 | SunderlandA | 3-0 | 69 | – | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | TottenhamH | 2-2 | 85 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | LiverpoolA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 07.01.2026 | Manchester UnitedH | 2-2 | 92 | 1 | – | 6.9 | |
| 03.01.2026 | BrightonA | 2-0 | 39↑ | – | 6.7 | ||
| 30.12.2025 | NewcastleH | 1-3 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 27.12.2025 | EvertonH | 0-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2025 | BournemouthA | 1-1 | 13↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 13.12.2025 | FulhamH | 2-3 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | NewcastleA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | Crystal PalaceH | 0-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | BrentfordA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | ChelseaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | West HamA | 3-2 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | ArsenalH | 0-2 | 8↑ | 1 | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | WolvesA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | LeedsH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Aston VillaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Manchester CityA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Nottingham ForestH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | LiverpoolH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Manchester UnitedA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | SunderlandH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | TottenhamA | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | MillwallH | 3-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | QPRA | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | Sheffield UtdH | 2-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2025 | WatfordA | 1-2 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 11.04.2025 | NorwichH | 2-1 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 08.04.2025 | DerbyA | 0-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | CoventryA | 1-2 | 69 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Bristol CityH | 1-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | SwanseaA | 0-2 | 70 | 1 | 7.2 | ||
| 11.03.2025 | West BromH | 1-1 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | LutonH | 4-0 | 62 | 1 | – | 7.6 | |
| 04.03.2025 | CardiffA | 1-2 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2025 | Sheffield WednesdayH | 4-0 | 80 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 15.02.2025 | PrestonA | 0-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 12.02.2025 | Hull CityH | 2-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 04.02.2025 | Oxford UnitedH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2025 | GuimaraesA | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2024 | BenficaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | GIL VicenteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | BoavistaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2024 | Club Brugge KVA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2024 | MoreirenseA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT23
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%4.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%61
- Serbest vuruş4%17
- Açık oyun2%9
- Kontra atak2%9
- Korner1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak14%61
- Sağ ayak8%35
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %4
- 31-45' 4 %17
- 46-60' 6 %26
- 61-75' 3 %13
- 76-90+' 9 %39
AKSİYON HARİTASI268 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR268
- Pas158%62
- Top kazanma23%9
- Çalım16%6
- Top teması14%6
- Faul11%4
- İkili mücadele8%3
- Kurtarılan şut7%3
- Top kaptırma7%3
- Korner kazandırma5%2
- Hava topu5%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 213 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-06-30
Excelsior
→
Tottenham U23
End of loan
Excelsior
→
Tottenham U23
End of loan
2018-08-30
Tottenham U23
→
Excelsior
loan transfer
Tottenham U23
→
Excelsior
loan transfer
2018-04-11
Norwich
→
Tottenham U23
End of loan
Norwich
→
Tottenham U23
End of loan
2016-07-01
Spurs U18
→
Tottenham U23
-
Spurs U18
→
Tottenham U23
-
2015-07-01
Tottenham Yth.
→
Spurs U18
-
Tottenham Yth.
→
Spurs U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
DarbeŞüpheli
2 maç
01.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
10.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1088 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.0Premier League 2025
PERFORMANS55.91088 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
73.2
Numara 10
70.7
Box-to-box orta saha
70.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%81
Dakika
%56
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%84
Dakika
%79
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
85.1
76
100
Kilit pas / 90
1.49
1.8
83
Performans skoru
55.9
76
74
Asist / 90
0.25
0.28
89
Ortalama rating
6.6
7.2
92
Başarılı drible / 90
1.08
1.5
72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bilal BafdiliKV Mechelen · 21
%95
1gol
3asist
67scout
Jupiler Pro League
Pablo SantiagoCastellón · 25
%90
3gol
5asist
73scout
€600K
Segunda División
Brandley KuwasFC Volendam · 33
%89
4gol
4asist
55scout
Eredivisie
Jack HarrisonFiorentina · 29
%88
1gol
3asist
56scout
Serie A
Jesús MedinaAtletico San Luis · 28
%75
1gol
2asist
52scout
Liga MX
Antoine LeauteyAmiens · 29
%69
2gol
2asist
54scout
Ligue 2
Mert KömürFC Augsburg · 20
%67
2gol
4asist
69scout
€12.00M
Bundesliga
Yuito SuzukiSC Freiburg · 24
%60
4gol
2asist
55scout
€24.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Burnley