LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.40 / 90
Şut20.80 / 90
Kilit pas41.60 / 90
Başarılı dripling10.40 / 90
Kazanılan ikili187.20 / 90
Rating6.69
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.00
Asist
0.400.00
Şut
0.800.90
Kilit pas
1.601.36
Başarılı dripling
0.400.45
Kazanılan ikili
7.203.17
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Africa Cup of Nations2025 · Tunisia · 4 maç
2asist7.
16.
World Cup2026 · Tunisia · 3 maç
2asist16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Kirin Cup2022 · World
🥈
Championship2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Arab Cup2021 · World · 2nd Place
🥈
Premier League2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League 2 Division Two2019/2020 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
7
424
0
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas7
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan25%52
Müdahale7
Faul915 kazanılan
Ofsayt1
İlk 117
G+A / 900.21
2025/26
33
1.615
1
6
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas28
Drible28%61 başarı
İkili kazanılan127%52
Müdahale34
Faul2559 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111914 yedek
G+A / 900.39
Kart11
2024/25
40
1.933
1
4
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas29
Drible24%56 başarı
İkili kazanılan130%47
Müdahale37
Faul5357 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112317 yedek
G+A / 900.23
Kart81
2023/24
37
306
1
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan31%48
Müdahale8
Faul1013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11334 yedek
G+A / 900.29
Kart3
2022/23
42
1.964
1
5
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas37
Drible17%37 başarı
İkili kazanılan131%44
Müdahale50
Faul4655 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112121 yedek
G+A / 900.27
Kart10
2021/22
8
72
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%33
Müdahale2
Faul3
Ofsayt1
İlk 1117 yedek
Kart2
2020/21
1
8
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan2%50
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 115168 yedek girdi
KART26
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-170%65
- 3-4-2-115%14
- 5-3-29%8
- 4-3-35%5
- 4-4-1-14%4
- 4-4-24%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Bristol CityH | 1-2 | 3 | 0 | 6.7 | ||
| 29.08.2026 | NorwichA | 4-1 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | West BromA | 3-1 | 57 | – | 6.0 | ||
| 16.08.2026 | West HamH | 2-2 | 57 | 1 | 6.7 | ||
| 25.06.2026 | NetherlandsH | 1-3 | 45 | 0 | 6.2 | ||
| 21.06.2026 | JapanH | 0-4 | 91 | 1 | 6.7 | ||
| 15.06.2026 | SwedenA | 5-1 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.05.2026 | WolvesH | 1-1 | 66 | 1 | 7.7 | ||
| 18.05.2026 | ArsenalA | 1-0 | 70 | 2 | 6.0 | ||
| 10.05.2026 | Aston VillaH | 2-2 | 69 | 1 | – | 7.7 | |
| 01.05.2026 | LeedsA | 3-1 | 41↑ | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | FulhamA | 3-1 | 18 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | BournemouthH | 0-0 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 03.03.2026 | EvertonA | 2-0 | 72 | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | BrentfordH | 3-4 | 84 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 21.02.2026 | ChelseaA | 1-1 | 95 | 2 | 6.7 | ||
| 11.02.2026 | Crystal PalaceA | 2-3 | 83 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 07.02.2026 | West HamH | 0-2 | 93 | – | 7.3 | ||
| 02.02.2026 | SunderlandA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | TottenhamH | 2-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | LiverpoolA | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 07.01.2026 | Manchester UnitedH | 2-2 | 58 | – | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | MaliA | 1-1 | 85 | 2 | 6.9 | ||
| 30.12.2025 | TanzaniaA | 1-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 27.12.2025 | NigeriaA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 23.12.2025 | UgandaH | 3-1 | 88 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.12.2025 | Crystal PalaceH | 0-1 | 31↑ | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | BrentfordA | 3-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | ChelseaH | 0-2 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | West HamA | 3-2 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | ArsenalH | 0-2 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | WolvesA | 2-3 | 1↑ | 1 | – | – | |
| 18.10.2025 | LeedsH | 2-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Aston VillaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Manchester CityA | 5-1 | 2↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Nottingham ForestH | 1-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | LiverpoolH | 0-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | Manchester UnitedA | 3-2 | 65 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | SunderlandH | 2-0 | 83 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | TottenhamA | 3-0 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | MillwallH | 3-1 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 26.04.2025 | QPRA | 0-5 | 59 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.04.2025 | Sheffield UtdH | 2-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2025 | WatfordA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 11.04.2025 | NorwichH | 2-1 | 77 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 08.04.2025 | DerbyA | 0-0 | 16↑ | 1 | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | CoventryA | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | Bristol CityH | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | SwanseaA | 0-2 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 11.03.2025 | West BromH | 1-1 | 75 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | LutonH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2025 | CardiffA | 1-2 | 72 | 1 | – | 7.2 | |
| 21.02.2025 | Sheffield WednesdayH | 4-0 | 61 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | PrestonA | 0-0 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 12.02.2025 | Hull CityH | 2-0 | 80 | 2 | 7.5 | ||
| 04.02.2025 | Oxford UnitedH | 1-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | PortsmouthA | 0-0 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 27.01.2025 | LeedsH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 22.01.2025 | PlymouthA | 0-5 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.01.2025 | Stoke CityH | 0-0 | 18↑ | – | 6.2 |
ŞUT22
GOL1
xG1.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%36
- Açık oyun3%14
- Taç sonrası3%14
- Korner3%14
- Kontra atak2%9
- Serbest vuruş2%9
- Diğer1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak21%95
- Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 5 %23
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 8 %36
- 46-60' 4 %18
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 3 %14
AKSİYON HARİTASI1120 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1120
- Pas628%59
- Faul106%10
- Top kazanma68%6
- Top teması60%6
- Çalım53%5
- Top kaptırma42%4
- Müdahale36%3
- Hava topu32%3
- Kurtarılan şut18%2
- Korner kazandırma15%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 168 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
1 maç
12.2025
CezalıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Championship2024 · Burnley
1kırmızı · 37 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1264 dk
Öne çıkıyor: Dengeli orta saha profili
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.6Premier League 2025
PERFORMANS71.81264 dk
KARARİzlemeye değer72/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
83.3
Box-to-box orta saha
82.6
Derinden oyun kurucu
78.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%98
Dakika
%58
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%96
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
71.8
76
94
Kilit pas / 90
1.42
1.8
79
Asist / 90
0.28
0.28
100
Müdahale / 90
1.99
1.8
100
Ortalama rating
6.76
7.2
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Salvatore EliaEmpoli · 26
%95
2gol
9asist
70scout
Serie B
Sebastián JaurenaSan Martin S.J. · 26
%85
0gol
2asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Bautista MerliniGimnasia L.P. · 30
%76
1gol
2asist
61scout
Liga Profesional Argentina
David HeroldKarlsruher SC · 22
%70
0gol
7asist
75scout
€3.50M
2. Bundesliga
Iván AnguloOrlando City SC · 26
%70
0gol
4asist
66scout
Major League Soccer
Eggert Aron GuðmundssonBrann · 21
%69
5gol
5asist
76scout
Eliteserien
Nicușor BancuUniversitatea Craiova · 33
%61
0gol
2asist
55scout
UEFA Europa Conference League
Miguel CrespoIstanbul Basaksehir · 29
%60
0gol
5asist
66scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



