LİGCoppa Italia
BU SEZON2G · 9A
Gol20.08 / 90
Asist90.36 / 90
Şut180.72 / 90
Kilit pas391.56 / 90
Başarılı dripling301.20 / 90
Kazanılan ikili1505.99 / 90
Rating7.15
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.56 %71
- Asist 0.36 %98
- Drible 1.20 %84
- Pas isabeti %73 %8
- Top kapma 2.43 %57
- İkili mücadele %53 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2255 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Serie B2025 · Empoli · 33 maç
9asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
34
2.307
2
9
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas40
Drible30%44 başarı
İkili kazanılan152%52
Müdahale48
Faul3463 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11304 yedek
G+A / 900.43
Kart91
TOPLAM GOL0
İLK 1102 yedek girdi
KART1
FORMA7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-11%50
- 3-5-21%50
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | MonzaA | 2-2 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | AvellinoH | 1-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | VeneziaA | 2-0 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | Virtus EntellaH | 1-1 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | PadovaA | 1-0 | 18↑ | 1 | 7.2 | ||
| 17.03.2026 | SpeziaA | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | MantovaH | 2-2 | 90 | 2 | 1 | 9.0 | |
| 08.03.2026 | CatanzaroA | 3-2 | 45 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 04.03.2026 | BariA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | FrosinoneA | 2-2 | 77 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 15.02.2026 | ReggianaH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 11.02.2026 | Juve StabiaH | 1-2 | 54 | 1 | – | 7.2 | |
| 07.02.2026 | PalermoA | 3-2 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | ModenaH | 0-0 | 79 | 1 | 7.6 | ||
| 23.01.2026 | CarrareseA | 3-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | SudtirolH | 0-1 | 72 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | CesenaA | 0-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | MantovaA | 0-1 | 69 | 1 | – | 7.3 | |
| 13.12.2025 | Juve StabiaA | 2-0 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | PalermoH | 1-3 | 82 | 1 | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | BariH | 5-0 | 71 | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | AvellinoA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.6 |
| 08.11.2025 | CatanzaroH | 1-0 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 28.10.2025 | SampdoriaH | 1-1 | 65 | – | 5.9 | ||
| 24.10.2025 | ModenaA | 2-1 | 80 | – | 7.9 | ||
| 19.10.2025 | VeneziaH | 1-1 | 65 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | SudtirolA | 1-2 | 77 | – | 7.5 | ||
| 01.10.2025 | MonzaH | 1-1 | 80 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | CarrareseH | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | PescaraA | 4-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | SpeziaH | 1-1 | 72 | 1 | – | 6.9 | |
| 29.08.2025 | ReggianaA | 3-1 | 58 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | PadovaH | 3-1 | 88 | 1 | – | 7.3 | |
| 15.08.2025 | ReggianaH | 1-1 | 52↑ | 1 | 7.2 |
ŞUT31
GOL2
xG1.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%6.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%48
- Açık oyun6%19
- Korner4%13
- Duran top3%10
- Kontra atak3%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%90
- Kafa3%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 8 %26
- 16-30' 7 %23
- 31-45' 4 %13
- 46-60' 3 %10
- 61-75' 5 %16
- 76-90+' 4 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 34 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-31
Atalanta U19
→
Juve Stabia
loan transfer
Atalanta U19
→
Juve Stabia
loan transfer
2016-07-01
Atalanta U17
→
Atalanta U19
-
Atalanta U17
→
Atalanta U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2255 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.9Serie B 2025
PERFORMANS69.32255 dk
KARARİzlemeye değer69/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
86.7
Box-to-box orta saha
84.5
Numara 10
82.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%95
Dakika
%87
Değer / getiri
%43
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%95
Dakika
%93
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
69.3
76
91
Kilit pas / 90
1.56
1.8
87
Asist / 90
0.36
0.28
100
Müdahale / 90
1.88
1.8
100
Ortalama rating
7.15
7.2
99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hannibal MejbriBurnley · 22
%95
1gol
4asist
77scout
Premier League
Miguel CrespoIstanbul Basaksehir · 29
%91
0gol
5asist
66scout
Süper Lig
David HeroldKarlsruher SC · 22
%88
0gol
7asist
75scout
€3.50M
2. Bundesliga
André AlmeidaValencia · 25
%72
0gol
2asist
69scout
€7.50M
La Liga
Felix Horn MyhreBrann · 26
%66
4gol
3asist
65scout
Eliteserien
Laurin Ulrich1. FC Magdeburg · 20
%63
3gol
3asist
75scout
€2.50M
2. Bundesliga
Christ Inao OulaïTrabzonspor · 19
%62
2gol
4asist
80scout
Süper Lig
Federico ValverdeReal Madrid · 27
%60
3gol
4asist
64scout
€120.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Spezia Calcio
Spezia Calcio
Palermo
Benevento
Perugia
Juve Stabia