Colombia · Midfielder
Marino Hinestroza Angulo
LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 4A
Gol10.05 / 90
Asist40.19 / 90
Şut120.56 / 90
Kilit pas341.59 / 90
Başarılı dripling301.41 / 90
Kazanılan ikili994.64 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 160 orta sahalar
- Kilit pas 1.59 %74
- Asist 0.19 %71
- Drible 1.41 %87
- Pas isabeti %87 %61
- Top kapma 2.91 %60
- İkili mücadele %51 %59
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1920 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Paulista A1None · Brazil
🏆
Florida CupNone · World
🏆
US Open CupNone · USA
🏆
Copa do BrasilNone · Brazil
🏆
US Open Cup2022 · USA
🏆
Copa do Brasil2020/2021 · Brazil
🏆
Florida Cup2020 · World
🏆
Paulista A12020 · Brazil
🥈
Supercopa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL RecopaNone · South America · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2021 · South America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.920
1
4
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas34
Drible30%40 başarı
İkili kazanılan99%51
Müdahale45
Faul1823 kazanılan
İlk 11211 yedek
G+A / 900.23
Kart3
2025/26
35
2.366
0
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%55 isabet
Kilit pas41
Drible33%38 başarı
İkili kazanılan117%47
Müdahale55
Faul2026 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11314 yedek
G+A / 900.15
Kart4
2024/25
39
3.202
5
6
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%48 isabet
Kilit pas46
Drible50%48 başarı
İkili kazanılan149%52
Müdahale51
Faul3139 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1139
G+A / 900.31
Kart4
2023/24
37
2.737
6
6
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%49 isabet
Kilit pas32
Drible46%51 başarı
İkili kazanılan116%47
Müdahale36
Faul2132 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11325 yedek
G+A / 900.39
Kart5
2022/23
12
627
0
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas12
Drible5%25 başarı
İkili kazanılan18%35
Müdahale7
Faul65 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1166 yedek
G+A / 900.29
Kart2
2021/22
33
2.374
1
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas30
Drible41%47 başarı
İkili kazanılan120%45
Müdahale43
Faul2431 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11276 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2020/21
6
83
0
0
6.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan6%38
Müdahale1
Faul62 kazanılan
Kart21
TOPLAM GOL6
İLK 11754 yedek girdi
KART9
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%49
- 4-4-229%39
- 3-1-4-23%4
- 3-4-2-13%4
- 3-5-22%3
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Minnesota United FCA | 3-3 | 91 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | Real Salt LakeH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.08.2026 | Chicago FireH | 1-2 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 15.08.2026 | FC CincinnatiH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.08.2026 | New York Red BullsA | 3-2 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | Nashville SCH | 1-0 | 62 | 0 | 6.8 | ||
| 23.07.2026 | San Jose EarthquakesA | 0-4 | 79 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 23.05.2026 | FC CincinnatiA | 6-2 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 16.05.2026 | Atlanta United FCH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 13.05.2026 | Philadelphia UnionH | 4-3 | 99 | 1 | 7.7 | ||
| 09.05.2026 | CF MontrealA | 2-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.05.2026 | Inter MiamiA | 3-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | DC UnitedA | 3-2 | 100 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | CharlotteH | 4-1 | 89 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 18.04.2026 | Houston DynamoH | 0-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | Columbus CrewA | 1-1 | 102 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | Los Angeles FCA | 6-0 | 86 | 2 | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | Nashville SCA | 5-0 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | CF MontrealH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 07.03.2026 | New York City FCA | 5-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2026 | Inter MiamiH | 2-4 | 79 | 1 | – | 7.2 | |
| 22.02.2026 | New York Red BullsH | 1-2 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 23.10.2025 | Chicago FireA | 3-1 | 56 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Toronto FCA | 4-2 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 11.10.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Columbus CrewH | 1-1 | 80 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | FC CincinnatiA | 1-1 | 70 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | Nashville SCH | 3-2 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | DC UnitedA | 1-1 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Nashville SCA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Sporting Kansas CityH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | Inter MiamiH | 4-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.07.2025 | Columbus CrewA | 1-3 | 89 | 2 | – | 8.5 | |
| 19.07.2025 | New England RevolutionA | 1-2 | 95 | 1 | – | 7.3 | |
| 17.07.2025 | New York City FCH | 1-2 | 74 | 1 | 7.5 | ||
| 12.07.2025 | CF MontrealH | 1-1 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 05.07.2025 | CharlotteA | 2-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 28.06.2025 | FC CincinnatiH | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 26.06.2025 | St. Louis CityA | 2-4 | 68 | – | 7.2 | ||
| 15.06.2025 | Colorado RapidsA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.05.2025 | Chicago FireH | 1-3 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 28.05.2025 | Atlanta United FCA | 3-2 | 74 | 1 | 7.0 | ||
| 24.05.2025 | Portland TimbersH | 1-0 | 78 | 2 | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | Inter MiamiA | 0-3 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | CharlotteH | 3-1 | 73 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | New England RevolutionH | 3-3 | 74 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Chicago FireA | 0-0 | 81 | 1 | 7.9 | ||
| 26.04.2025 | Atlanta United FCH | 3-0 | 75 | 2 | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | CF MontrealA | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | New York Red BullsH | 0-0 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | Philadelphia UnionA | 0-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 30.03.2025 | Los Angeles GalaxyA | 1-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 22.03.2025 | DC UnitedH | 4-1 | 74 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.03.2025 | New York Red BullsA | 2-2 | 83 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | New York City FCA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | Toronto FCH | 4-2 | 89 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | Philadelphia UnionH | 2-4 | 80 | 2 | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | New York Red BullsH | 0-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | Atlanta United FCH | 1-0 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 09.11.2024 | CharlotteH | 1-1 | 65 | – | 7.2 |
ŞUT13
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%69
- Açık oyun3%23
- Kontra atak1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%62
- Sol ayak4%31
- Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 2 %15
- 16-30' 2 %15
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 3 %23
- 76-90+' 3 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 184 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31
Palmeiras
→
Orlando
€1.40m
Palmeiras
→
Orlando
€1.40m
2023-12-31
Orlando
→
Palmeiras
End of loan
Orlando
→
Palmeiras
End of loan
2022-06-30
Portimonense
→
Palmeiras
End of loan
Portimonense
→
Palmeiras
End of loan
2021-07-27
Palmeiras
→
Portimonense
loan transfer
Palmeiras
→
Portimonense
loan transfer
2021-02-21
Botafogo
→
Palmeiras
End of loan
Botafogo
→
Palmeiras
End of loan
2020-10-30
Palmeiras
→
Botafogo
loan transfer
Palmeiras
→
Botafogo
loan transfer
2020-07-27
Cruzeiro
→
Palmeiras
End of loan
Cruzeiro
→
Palmeiras
End of loan
2020-06-09
Palmeiras
→
Cruzeiro
loan transfer
Palmeiras
→
Cruzeiro
loan transfer
2020-01-06
Envigado
→
Palmeiras
€2.50m
Envigado
→
Palmeiras
€2.50m
2019-12-31
Palmeiras
→
Envigado
End of loan
Palmeiras
→
Envigado
End of loan
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1325 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.1Major League Soccer 2026
PERFORMANS69.61325 dk
KARARİzlemeye değer66/100
FORM TRENDİStabil-2.2
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
78.0
Derinden oyun kurucu
77.3
Box-to-box orta saha
75.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%93
Dakika
%99
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%95
Dakika
%97
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
69.6
76
92
Kilit pas / 90
1.36
1.8
76
Asist / 90
0.27
0.28
96
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Müdahale / 90
1.7
1.8
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.02. Dakika delta +6.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tomás PorraBarracas Central · 21
%95
0gol
3asist
75scout
Liga Profesional Argentina
Eduardo SalvioLanus · 35
%79
1gol
3asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Facundo GuchNewells Old Boys · 18
%73
1gol
1asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Emiliano RigoniBelgrano Cordoba · 32
%68
1gol
3asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Ronald DonkorNew York Red Bulls · 21
%65
1gol
4asist
79scout
Major League Soccer
Adrián FernándezRacing Club · 24
%65
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Giovanni BaroniTalleres Cordoba
%63
0gol
3asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Rubén BottaDefensa Y Justicia · 35
%60
1gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


