Argentina · Attacker
Sergio Maximiliano Ojeda
LİGMajor League Soccer
BU SEZON11G · 0A
Gol110.73 / 90
Asist00.00 / 90
Şut402.65 / 90
Kilit pas241.59 / 90
Başarılı dripling90.60 / 90
Kazanılan ikili312.05 / 90
Rating7.39
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 84 forvetler
- Gol 0.73 %93
- Şut 2.6 %83
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.59 %72
- Drible 0.60 %30
- İkili mücadele %40 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1361 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Liga Profesional Argentina2022 · Godoy Cruz · 41 maç
12gol7.
12asist2.
5.
Liga Profesional Argentina2021 · Godoy Cruz · 36 maç
15gol5.
11.
Major League Soccer2026 · Orlando City SC · 15 maç
11gol11.
11.
Major League Soccer2025 · Orlando City SC · 34 maç
16gol15.
9asist11.
12.
Major League Soccer2024 · Orlando City SC · 39 maç
9asist12.
16.
Major League Soccer2023 · Orlando City SC · 36 maç
7asist16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga Profesional Argentina2018/2019 · Argentina
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 26 G+A
GolAsist
2026/27
16
1.361
11
0
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%62 isabet
Kilit pas24
Drible9%33 başarı
İkili kazanılan31%40
Müdahale3
Faul416 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı3
İlk 11151 yedek
G+A / 900.73
Kart1
Kaptan6maçta
2025/26
35
2.711
16
8
7.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut81%51 isabet
Kilit pas92
Drible19%48 başarı
İkili kazanılan77%44
Müdahale27
Faul2025 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı2
İlk 11314 yedek
G+A / 900.8
2024/25
39
2.345
5
9
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%47 isabet
Kilit pas70
Drible13%30 başarı
İkili kazanılan61%37
Müdahale20
Faul1623 kazanılan
Ofsayt13
İlk 112910 yedek
G+A / 900.54
Kart2
2023/24
37
1.835
6
7
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%52 isabet
Kilit pas55
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan45%34
Müdahale22
Faul1110 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111621 yedek
G+A / 900.64
Kaptan1maçta
2022/23
41
3.697
13
13
7.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut102%49 isabet
Kilit pas135
Drible50%45 başarı
İkili kazanılan151%44
Müdahale53
Faul1325 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı4
İlk 1141
G+A / 900.63
Kart4
Kaptan22maçta
2021/22
36
2.810
15
4
7.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut92%46 isabet
Kilit pas72
Drible56%51 başarı
İkili kazanılan139%46
Müdahale37
Faul2232 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı2
İlk 11315 yedek
G+A / 900.61
Kart4
2020/21
10
830
1
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas15
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan36%50
Müdahale12
Faul47 kazanılan
İlk 1110
G+A / 900.22
TOPLAM GOL212 penaltı
İLK 116015 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 9 %43
- 31-45' 4 %19
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 2 %10
- 76-90+' 3 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%51
- 4-4-226%36
- 3-1-4-23%4
- 3-4-2-13%4
- 3-5-22%3
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar13aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Minnesota United FCA | 3-3 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.05.2026 | FC CincinnatiA | 6-2 | 90 | 2 | 6 | 8.3 | |
| 16.05.2026 | Atlanta United FCH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 13.05.2026 | Philadelphia UnionH | 4-3 | 99 | 2 | 5 | 8.5 | |
| 09.05.2026 | CF MontrealA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Inter MiamiA | 3-4 | 89 | 3 | 6 | 10.0 | |
| 25.04.2026 | DC UnitedA | 3-2 | 100 | 1 | 6.9 | ||
| 22.04.2026 | CharlotteH | 4-1 | 90 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 18.04.2026 | Houston DynamoH | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | Columbus CrewA | 1-1 | 102 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2026 | Los Angeles FCAC | 6-0 | 90 | 4 | 5.9 | ||
| 21.03.2026 | Nashville SCAC | 5-0 | 95 | 2 | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | CF MontrealHC | 2-1 | 84 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 07.03.2026 | New York City FCAC | 5-0 | 62 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2026 | Inter MiamiHC | 2-4 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 22.02.2026 | New York Red BullsHC | 1-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 23.10.2025 | Chicago FireA | 3-1 | 96 | 2 | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | Toronto FCA | 4-2 | 90 | 5 | 7.9 | ||
| 11.10.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Columbus CrewH | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 28.09.2025 | FC CincinnatiA | 1-1 | 90 | 4 | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | Nashville SCH | 3-2 | 99 | 2 | 4 | 9.0 | |
| 13.09.2025 | DC UnitedA | 1-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 24.08.2025 | Nashville SCA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Sporting Kansas CityH | 3-1 | 0 | – | – | ||
| 11.08.2025 | Inter MiamiH | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 6 | 8.2 |
| 25.07.2025 | Columbus CrewA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 19.07.2025 | New England RevolutionA | 1-2 | 99 | 2 | 6 | 8.9 | |
| 17.07.2025 | New York City FCH | 1-2 | 84 | 3 | 7.0 | ||
| 12.07.2025 | CF MontrealH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 05.07.2025 | CharlotteA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 28.06.2025 | FC CincinnatiH | 1-2 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 26.06.2025 | St. Louis CityA | 2-4 | 89 | 1 | 5 | 8.2 | |
| 15.06.2025 | Colorado RapidsA | 0-1 | 89 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 31.05.2025 | Chicago FireH | 1-3 | 90 | 1 | 3 | 8.9 | |
| 28.05.2025 | Atlanta United FCA | 3-2 | 74 | 4 | 7.2 | ||
| 24.05.2025 | Portland TimbersH | 1-0 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Inter MiamiA | 0-3 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | CharlotteH | 3-1 | 88 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 10.05.2025 | New England RevolutionH | 3-3 | 90 | 3 | 5 | 9.2 | |
| 04.05.2025 | Chicago FireA | 0-0 | 33↑ | 2 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Atlanta United FCH | 3-0 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | CF MontrealA | 0-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | New York Red BullsH | 0-0 | 79 | 1 | 7.9 | ||
| 05.04.2025 | Philadelphia UnionA | 0-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | Los Angeles GalaxyA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 22.03.2025 | DC UnitedH | 4-1 | 83 | 1 | 2 | 6 | 8.9 |
| 15.03.2025 | New York Red BullsA | 2-2 | 68 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 09.03.2025 | New York City FCA | 2-1 | 75 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | Toronto FCH | 4-2 | 80 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 23.02.2025 | Philadelphia UnionH | 2-4 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 01.12.2024 | New York Red BullsH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | Atlanta United FCH | 1-0 | 69 | 1 | 7.5 | ||
| 09.11.2024 | CharlotteH | 1-1 | 79 | 2 | 7.5 | ||
| 01.11.2024 | CharlotteA | 0-0 | 74 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | CharlotteH | 2-0 | 78 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.10.2024 | Atlanta United FCH | 1-2 | 68 | 1 | 8 | 8.2 | |
| 05.10.2024 | FC CincinnatiA | 1-3 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 02.10.2024 | Philadelphia UnionH | 2-1 | 61 | 1 | 7.5 | ||
| 29.09.2024 | FC DallasA | 1-3 | 65 | 1 | 1 | 7.2 |
ŞUT50
GOL11
xG7.2
xG FARKI+3.8over performing
DÖNÜŞÜM%22.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%52
- Kontra atak8%16
- Açık oyun5%10
- Serbest vuruş5%10
- Penaltı3%6
- Duran top2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak46%92
- Sağ ayak3%6
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR50 şut
- 1-15' 5 %10
- 16-30' 7 %14
- 31-45' 4 %8
- 46-60' 8 %16
- 61-75' 14 %28
- 76-90+' 12 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 214 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-31
Godoy Cruz
→
Orlando
€5.00m
Godoy Cruz
→
Orlando
€5.00m
2022-01-01
Racing Club
→
Godoy Cruz
€427k
Racing Club
→
Godoy Cruz
€427k
2021-12-31
Godoy Cruz
→
Racing Club
End of loan
Godoy Cruz
→
Racing Club
End of loan
2020-08-17
Racing Club
→
Godoy Cruz
loan transfer
Racing Club
→
Godoy Cruz
loan transfer
2020-06-30
Huracán
→
Racing Club
End of loan
Huracán
→
Racing Club
End of loan
2019-07-05
Racing Club
→
Huracán
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€45k</i>
Racing Club
→
Huracán
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€45k</i>
2017-07-18
Ferro
→
Racing Club
€500k
Ferro
→
Racing Club
€500k
2016-01-01
Ferro U20
→
Ferro
-
Ferro U20
→
Ferro
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1351 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.4Major League Soccer 2026
PERFORMANS32.11351 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİDüşüşte-15.1
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
62.9
Numara 10
62.5
Box-to-box orta saha
59.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%38
Dakika
%99
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%42
Dakika
%98
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.6
1.8
89
Ortalama rating
7.45
7.2
100
Gol / 90
0.73
0.22
100
Performans skoru
32.1
76
42
Pas hacmi / 90
33.64
52
65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -15.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jorge RuvalcabaNew York Red Bulls · 24
%95
7gol
0asist
52scout
Major League Soccer
Hany MukhtarNashville SC · 30
%94
6gol
4asist
60scout
Major League Soccer
Sergi Solans OrmoReal Salt Lake
%87
6gol
3asist
56scout
Major League Soccer
Danilo OliveiraBotafogo · 24
%85
7gol
2asist
57scout
€35.00M
Serie A
Pep BielCharlotte · 29
%78
7gol
4asist
62scout
Major League Soccer
Aleksey MiranchukAtlanta United FC · 30
%75
5gol
2asist
55scout
Major League Soccer
Sebastián DriussiRiver Plate · 29
%70
5gol
0asist
45scout
Liga Profesional Argentina
Patric ÅslundDjurgardens IF · 23
%60
3gol
0asist
48scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


