Russia · Midfielder
Anton Miranchuk
LİGMajor League Soccer
BU SEZON5G · 5A
Gol50.26 / 90
Asist50.26 / 90
Şut251.31 / 90
Kilit pas341.78 / 90
Başarılı dripling180.94 / 90
Kazanılan ikili492.56 / 90
Rating7.02
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 84 forvetler
- Gol 0.26 %36
- Şut 1.3 %24
- Asist 0.26 %81
- Kilit pas 1.78 %80
- Drible 0.94 %59
- İkili mücadele %45 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1721 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
UEFA Europa League2023 · Atalanta · 10 maç
4asist5.
6.
Coppa Italia2020 · Atalanta · 3 maç
2gol6.
8.
Coppa Italia2023 · Atalanta · 5 maç
1asist8.
14.
Major League Soccer2026 · Atlanta United FC · 18 maç
5asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2023/2024 · Europe
🏆
Super Cup2019/2020 · Russia
🏆
Cup2018/2019 · Russia
🏆
Premier League2017/2018 · Russia
🏆
Cup2016/2017 · Russia
🏆
Cup2014/2015 · Russia
🥈
Coppa Italia2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Russia · 2nd Place
🥈
Premier League2019/2020 · Russia · 2nd Place
🥈
Premier League2018/2019 · Russia · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Russia · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Russia · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Russia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.721
5
5
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%56 isabet
Kilit pas34
Drible18%49 başarı
İkili kazanılan49%45
Müdahale6
Faul1017 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11192 yedek
G+A / 900.52
Kart1
Kaptan7maçta
2025/26
33
2.753
6
3
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%45 isabet
Kilit pas52
Drible20%49 başarı
İkili kazanılan80%43
Müdahale24
Faul2327 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11312 yedek
G+A / 900.29
Kart2
2024/25
14
1.167
3
4
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas33
Drible9%38 başarı
İkili kazanılan33%39
Müdahale9
Faul1312 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 11131 yedek
G+A / 900.54
2023/24
48
1.599
3
9
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%57 isabet
Kilit pas59
Drible22%40 başarı
İkili kazanılan88%48
Müdahale19
Faul1438 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111632 yedek
G+A / 900.68
Kart1
2022/23
30
2.103
4
5
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%50 isabet
Kilit pas45
Drible14%36 başarı
İkili kazanılan57%39
Müdahale11
Faul922 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11246 yedek
G+A / 900.39
2021/22
42
854
2
6
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas24
Drible18%53 başarı
İkili kazanılan63%46
Müdahale12
Faul1723 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11735 yedek
G+A / 900.84
2020/21
39
713
5
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas14
Drible16%64 başarı
İkili kazanılan68%56
Müdahale24
Faul1820 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11435 yedek
G+A / 900.88
TOPLAM GOL233 penaltı
İLK 119672 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA59
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %13
- 31-45' 7 %30
- 46-60' 1 %4
- 61-75' 3 %13
- 76-90+' 9 %39
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-166%43
- 3-4-1-235%23
- 4-2-3-133%21
- 3-4-38%5
- 4-3-37%5
- 5-3-26%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | CharlotteH | 0-2 | 93 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2026 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 91 | 1 | 6.7 | ||
| 20.08.2026 | Minnesota United FCA | 1-2 | 79 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 15.08.2026 | New York Red BullsH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 01.08.2026 | Philadelphia UnionA | 3-2 | 78 | 1 | – | 6.6 | |
| 25.07.2026 | New England RevolutionA | 4-1 | 84 | – | 6.2 | ||
| 23.07.2026 | CharlotteA | 2-2 | 98 | 2 | 6.5 | ||
| 18.07.2026 | Nashville SCA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Columbus CrewAC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.05.2026 | Orlando City SCAC | 1-1 | 90 | 5 | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | Los Angeles GalaxyHC | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | CF MontrealHC | 3-1 | 90 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 25.04.2026 | Toronto FCAC | 1-2 | 77 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 22.04.2026 | New England RevolutionHC | 1-2 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 18.04.2026 | Nashville SCHC | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Columbus CrewH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 21.03.2026 | DC UnitedH | 0-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Philadelphia UnionH | 3-1 | 78 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 08.03.2026 | Real Salt LakeH | 2-3 | 90 | 2 | 3 | 9.2 | |
| 01.03.2026 | San Jose EarthquakesA | 2-0 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | FC CincinnatiA | 2-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | DC UnitedH | 1-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2025 | Los Angeles FCA | 1-0 | 72 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 90 | 4 | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | San DiegoH | 1-1 | 84 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | Columbus CrewH | 4-5 | 18↑ | 1 | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | Nashville SCA | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Toronto FCH | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | Colorado RapidsA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.08.2025 | CF MontrealA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 26.07.2025 | Seattle SoundersH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 19.07.2025 | CharlotteH | 2-3 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 16.07.2025 | Chicago FireH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.07.2025 | Toronto FCA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 05.07.2025 | DC UnitedA | 0-0 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 25.06.2025 | Columbus CrewA | 3-1 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 12.06.2025 | New York City FCA | 4-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 31.05.2025 | New York Red BullsA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.05.2025 | Orlando City SCH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.7 |
| 25.05.2025 | FC CincinnatiH | 4-2 | 90 | 2 | 1 | 8.2 | |
| 17.05.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 15.05.2025 | AustinA | 1-1 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 10.05.2025 | Chicago FireA | 2-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | Nashville SCH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | Orlando City SCA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Philadelphia UnionA | 3-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | New England RevolutionH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | FC DallasH | 1-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | New York City FCH | 4-3 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 22.03.2025 | FC CincinnatiA | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 16.03.2025 | Inter MiamiH | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | New York Red BullsH | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 01.03.2025 | CharlotteA | 2-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | CF MontrealH | 3-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | Orlando City SCA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Inter MiamiA | 2-3 | 89 | 1 | – | 7.0 | |
| 02.11.2024 | Inter MiamiH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.10.2024 | Inter MiamiA | 2-1 | 45 | – | 7.2 | ||
| 22.10.2024 | CF MontrealA | 2-2 | 99 | 1 | – | 7.2 | |
| 20.10.2024 | Orlando City SCA | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 |
ŞUT38
GOL5
xG5.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%13.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%68
- Açık oyun5%13
- Kontra atak4%11
- Serbest vuruş2%5
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak32%84
- Sağ ayak6%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
- 1-15' 2 %5
- 16-30' 3 %8
- 31-45' 9 %24
- 46-60' 6 %16
- 61-75' 9 %24
- 76-90+' 9 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 227 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-07-01
Ak. Loko U17
→
Loko Moscow II
-
Ak. Loko U17
→
Loko Moscow II
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023
Ayak parmağı sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
09.2022
SakatlıkKadroda yok
10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Coppa Italia2023 · Atalanta
1sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1018 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.1Major League Soccer 2026
PERFORMANS53.71018 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİStabil+0.9
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
73.3
Numara 10
72.6
Box-to-box orta saha
69.4
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%76
Dakika
%82
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%80
Dakika
%88
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.94
1.8
100
Dakika güvenliği
75.7
76
100
Performans skoru
53.7
76
71
Ortalama rating
7.29
7.2
100
Gol / 90
0.44
0.22
100
Asist / 90
0.18
0.28
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.10. Dakika delta -4.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ruben AlteSandefjord · 25
%95
1gol
1asist
51scout
Eliteserien
Pep BielCharlotte · 29
%82
7gol
4asist
62scout
Major League Soccer
Saba LobzhanidzeAtlanta United FC · 31
%81
2gol
0asist
37scout
Major League Soccer
Kristoffer VeldePortland Timbers · 26
%79
4gol
1asist
61scout
Major League Soccer
Hany MukhtarNashville SC · 30
%76
6gol
4asist
60scout
Major League Soccer
Danilo OliveiraBotafogo · 24
%62
7gol
2asist
57scout
€35.00M
Serie A
Maren Haile-SelassieChicago Fire · 26
%61
3gol
2asist
62scout
Major League Soccer
Patric ÅslundDjurgardens IF · 23
%60
3gol
0asist
48scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



