LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 4A
Gol20.13 / 90
Asist40.27 / 90
Şut251.66 / 90
Kilit pas322.13 / 90
Başarılı dripling231.53 / 90
Kazanılan ikili654.33 / 90
Rating7.34
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 86 forvetler
- Gol 0.13 %16
- Şut 1.7 %38
- Asist 0.27 %79
- Kilit pas 2.13 %87
- Drible 1.53 %84
- İkili mücadele %54 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1352 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
League Cup2022 · Newcastle · 6 maç
2asist2.
4.
League Cup2020 · Newcastle · 4 maç
2asist4.
14.
Premier League2022 · Newcastle · 34 maç
11gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
MLS2018 · United-States
🏆
Copa Bicentenario2016 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2016 · Argentina
🏆
Division Profesional2013 Clausura · Paraguay
🥈
A-Leagues All Stars Men2023/2024 · World · 2nd Place
🥈
League Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Division Profesional2014 Clausura · Paraguay · 2nd Place
🥈
CONMEBOL U202013 Argentina · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.640
2
4
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%48 isabet
Kilit pas34
Drible30%67 başarı
İkili kazanılan91%54
Müdahale23
Faul833 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11191 yedek
G+A / 900.33
Kart11
Kaptan15maçta
2025/26
32
2.714
6
4
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%53 isabet
Kilit pas46
Drible44%57 başarı
İkili kazanılan150%52
Müdahale46
Faul3056 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı3
İlk 11311 yedek
G+A / 900.33
Kart4
Kaptan12maçta
2024/25
26
358
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas8
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan14%42
Müdahale7
Faul55 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11422 yedek
Kart1
2023/24
39
2.368
4
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%38 isabet
Kilit pas28
Drible24%46 başarı
İkili kazanılan116%52
Müdahale51
Faul1835 kazanılan
Ofsayt11
İlk 112712 yedek
G+A / 900.19
Kart3
2022/23
34
2.507
11
2
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%48 isabet
Kilit pas26
Drible32%48 başarı
İkili kazanılan118%51
Müdahale47
Faul2233 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11295 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2021/22
40
2.023
2
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%45 isabet
Kilit pas22
Drible41%64 başarı
İkili kazanılan127%51
Müdahale49
Faul2232 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 112317 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2020/21
36
2.450
4
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%68 isabet
Kilit pas31
Drible39%53 başarı
İkili kazanılan135%48
Müdahale49
Faul1839 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11288 yedek
G+A / 900.18
Kart3
TOPLAM GOL283 penaltı
İLK 1113055 yedek girdi
KART16
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR28 gol
- 1-15' 4 %14
- 16-30' 6 %21
- 31-45' 7 %25
- 46-60' 2 %7
- 61-75' 5 %18
- 76-90+' 4 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3114%66
- 4-2-3-122%13
- 5-3-218%10
- 4-4-29%5
- 5-4-17%4
- 4-1-4-14%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar13aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | CharlotteHC | 0-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Sporting Kansas CityHC | 2-1 | 91 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 20.08.2026 | Minnesota United FCAC | 1-2 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | New York Red BullsHC | 2-1 | 86 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 01.08.2026 | Philadelphia UnionAC | 3-2 | 84 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 25.07.2026 | New England RevolutionAC | 4-1 | 84 | 5 | 5.9 | ||
| 23.07.2026 | CharlotteAC | 2-2 | 98 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 18.07.2026 | Nashville SCAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.07.2026 | FranceH | 0-1 | 71 | – | 6.2 | ||
| 29.06.2026 | GermanyA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.06.2026 | TürkiyeA | 0-1 | 48 | – | 5.9 | ||
| 13.06.2026 | USAA | 4-1 | 79 | 2 | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | Columbus CrewA | 2-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | Chicago FireAC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | Columbus CrewHC | 1-3 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | DC UnitedHC | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Philadelphia UnionHC | 3-1 | 88 | 2 | 1 | 8.5 | |
| 08.03.2026 | Real Salt LakeHC | 2-3 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 01.03.2026 | San Jose EarthquakesAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | FC CincinnatiAC | 2-0 | 98 | 2 | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | DC UnitedH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 06.10.2025 | Los Angeles FCAC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | New England RevolutionAC | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | San DiegoHC | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 13.09.2025 | Columbus CrewHC | 4-5 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 31.08.2025 | Nashville SCAC | 0-1 | 86 | 1 | 7.5 | ||
| 24.08.2025 | Toronto FCHC | 0-0 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | Colorado RapidsAC | 3-1 | 73 | 1 | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | CF MontrealAC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Seattle SoundersHC | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 19.07.2025 | CharlotteHC | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 16.07.2025 | Chicago FireHC | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.07.2025 | Toronto FCAC | 1-1 | 90 | 3 | 7.6 | ||
| 05.07.2025 | DC UnitedA | 0-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 25.06.2025 | Columbus CrewA | 3-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 12.06.2025 | New York City FCA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | New York Red BullsA | 2-0 | 60 | 2 | 6.5 | ||
| 28.05.2025 | Orlando City SCH | 3-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | FC CincinnatiH | 4-2 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.05.2025 | AustinA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Chicago FireA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Nashville SCH | 1-1 | 85 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.04.2025 | Orlando City SCA | 3-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | Philadelphia UnionA | 3-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | New England RevolutionH | 0-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | FC DallasH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 29.03.2025 | New York City FCH | 4-3 | 89 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 16.03.2025 | Inter MiamiH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | New York Red BullsH | 0-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | CharlotteA | 2-0 | 90 | 3 | 7.6 | ||
| 23.02.2025 | CF MontrealH | 3-2 | 89 | 1 | – | 7.7 | |
| 25.01.2025 | SouthamptonA | 1-3 | 8↑ | 1 | 7.2 | ||
| 18.01.2025 | BournemouthH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2025 | WolvesH | 3-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | TottenhamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2024 | Manchester UnitedA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | Aston VillaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | IpswichA | 0-4 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | LeicesterH | 4-0 | –↑ | – | – |
ŞUT43
GOL3
xG4.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%7.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%56
- Açık oyun8%19
- Kontra atak5%12
- Serbest vuruş2%5
- Taç sonrası2%5
- Korner1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak39%91
- Sağ ayak4%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR43 şut
- 1-15' 5 %12
- 16-30' 7 %16
- 31-45' 9 %21
- 46-60' 8 %19
- 61-75' 6 %14
- 76-90+' 8 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 227 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-01-01
Lanús
→
Atlanta
€7.50m
Lanús
→
Atlanta
€7.50m
2015-08-14
Cerro Porteño
→
Lanús
€800k
Cerro Porteño
→
Lanús
€800k
2011-07-01
Cerro U20
→
Cerro Porteño
-
Cerro U20
→
Cerro Porteño
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
World Cup2026 · Paraguay
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 666 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.8Major League Soccer 2026
PERFORMANS72.8666 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİYükselişte+13.3
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
66.5
Derinden oyun kurucu
62.4
Numara 10
61.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%95
Dakika
%65
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%96
Dakika
%71
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.76
1.8
98
Performans skoru
72.8
76
96
Asist / 90
0.27
0.28
96
Ortalama rating
7.31
7.2
100
Başarılı drible / 90
1.49
1.5
99
Müdahale / 90
1.35
1.8
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +13.3.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ronald DonkorNew York Red Bulls · 21
%95
1gol
4asist
79scout
Major League Soccer
Giovanni BaroniTalleres Cordoba
%80
0gol
3asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Rubén BottaDefensa Y Justicia · 35
%75
1gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
ReinierAtletico-MG · 23
%66
1gol
1asist
60scout
Serie A
Ludwig ThorellMjallby AIF · 20
%61
1gol
2asist
74scout
Allsvenskan
Facundo GuchNewells Old Boys · 18
%61
1gol
1asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Eduardo SalvioLanus · 35
%60
1gol
3asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Iván AnguloOrlando City SC · 26
%60
0gol
4asist
70scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



