LİGCopa Do Brasil
BU SEZON3G · 2A
Gol30.34 / 90
Asist20.22 / 90
Şut171.91 / 90
Kilit pas182.02 / 90
Başarılı dripling141.57 / 90
Kazanılan ikili364.04 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 2.02 %83
- Asist 0.22 %88
- Drible 1.57 %91
- Pas isabeti %88 %73
- Top kapma 1.23 %8
- İkili mücadele %45 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 802 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Olympics Men2020 Tokyo · World
🏆
DFB Pokal2020/2021 · Germany
🏆
Serie A2019 · Brazil
🏆
Carioca Série A2019 · Brazil
🏆
Florida Cup2019 · World
🏆
CONMEBOL Libertadores2019 · South-America
🥈
Bundesliga2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
23
802
3
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%65 isabet
Kilit pas18
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan36%45
Müdahale8
Faul88 kazanılan
İlk 111013 yedek
G+A / 900.56
Kart1
2025/26
21
426
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan20%48
Müdahale10
Faul64 kazanılan
İlk 11318 yedek
Kart2
2023/24
32
1.090
2
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas16
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan48%42
Müdahale21
Faul179 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111319 yedek
G+A / 900.33
Kart3
2022/23
22
646
2
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas7
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan42%46
Müdahale12
Faul415 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11517 yedek
G+A / 900.42
Kart11
2021/22
38
320
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas5
Drible9%90 başarı
İkili kazanılan25%53
Müdahale11
Faul72 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11236 yedek
2020/21
34
269
1
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan19%59
Müdahale9
Faul34 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11133 yedek
G+A / 900.67
TOPLAM GOL7
İLK 1126100 yedek girdi
KART9
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%31
- 3-4-2-132%30
- 4-1-4-119%18
- 4-3-312%11
- 4-4-26%6
- 3-4-1-25%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | VitoriaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.6 |
| 22.08.2026 | InternacionalA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | GremioH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | RemoA | 2-2 | 66 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 26.07.2026 | PalmeirasA | 1-2 | 0 | 0 | – | ||
| 31.05.2026 | Vasco DA GamaA | 0-1 | 80 | 2 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | CorinthiansA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | MirassolH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | BotafogoH | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | CruzeiroA | 1-3 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | FlamengoH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | CoritibaA | 2-0 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | SantosA | 1-0 | 71 | 2 | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | Atletico ParanaenseH | 2-1 | 70 | – | 6.6 | ||
| 02.04.2026 | Chapecoense-scA | 0-4 | 67 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 21.03.2026 | FluminenseA | 1-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 18.03.2026 | Sao PauloH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | VitoriaA | 2-0 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 11.03.2026 | InternacionalH | 1-0 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 26.02.2026 | GremioA | 2-1 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 11.02.2026 | RemoH | 3-3 | 64 | 2 | 6.3 | ||
| 04.02.2026 | RB BragantinoA | 1-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | PalmeirasH | 2-2 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | Vasco DA GamaH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2025 | PalmeirasH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Fortaleza ECA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | FlamengoH | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 16.11.2025 | RB BragantinoA | 2-0 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 12.11.2025 | Fortaleza ECH | 3-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Sport RecifeA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | BahiaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | InternacionalA | 0-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | CearaH | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | CorinthiansA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.10.2025 | CruzeiroH | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.10.2025 | Sport RecifeH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | FluminenseA | 3-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 01.10.2025 | JuventudeH | 0-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | MirassolH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | BotafogoA | 1-0 | 76 | 4 | 7.5 | ||
| 14.09.2025 | SantosH | 1-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | VitoriaA | 1-0 | 40↑ | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Sao PauloA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | GremioH | 1-3 | 60 | – | 6.3 | ||
| 26.05.2024 | UdineseH | 0-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 19.05.2024 | MonzaA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2024 | InterH | 0-5 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | EmpoliA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2024 | SalernitanaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | TorinoA | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | NapoliA | 2-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 07.04.2024 | BolognaH | 0-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | GenoaA | 1-1 | 76 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.03.2024 | LazioH | 2-3 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 09.03.2024 | SassuoloA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | LecceH | 1-1 | 83↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2024 | JuventusA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | AS RomaH | 0-3 | 75 | 2 | 7.2 | ||
| 11.02.2024 | FiorentinaA | 5-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.02.2024 | AC MilanH | 2-3 | 9↑ | – | 6.2 |
ŞUT22
GOL3
xG3.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%13.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%45
- Açık oyun6%27
- Duran top3%14
- Kontra atak1%5
- Taç sonrası1%5
- Korner1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%55
- Sol ayak5%23
- Kafa5%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 11 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 5 %23
- 76-90+' 4 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 170 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
SakatlıkŞüpheli
3 maç
04.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
01.2023
SakatlıkKadroda yok
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 646 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.6Serie A 2026
PERFORMANS60.1646 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİYükselişte+16.2
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
64.9
Box-to-box orta saha
61.6
Numara 10
60.7
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%91
Dakika
%70
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%88
Dakika
%70
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.95
1.8
100
Performans skoru
60.1
76
79
Ortalama rating
6.62
7.2
92
Başarılı drible / 90
1.53
1.5
100
Gol / 90
0.14
0.22
64
Asist / 90
0.14
0.28
50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +16.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maren Haile-SelassieChicago Fire · 26
%95
3gol
2asist
62scout
Major League Soccer
Emmanuel SabbiVancouver Whitecaps · 28
%83
2gol
2asist
52scout
Major League Soccer
Kristoffer VeldePortland Timbers · 26
%76
4gol
1asist
61scout
Major League Soccer
Salieu DrammehLillestrom
%74
2gol
0asist
55scout
Eliteserien
Ronald DonkorNew York Red Bulls · 21
%69
1gol
4asist
79scout
Major League Soccer
Miguel AlmirónAtlanta United FC · 31
%65
0gol
2asist
55scout
Major League Soccer
Franco ZapiolaPlatense · 24
%65
2gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Saba LobzhanidzeAtlanta United FC · 31
%60
2gol
0asist
37scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



