LİGWorld Cup
BU SEZON10G · 0A
Gol71.30 / 90
Asist00.00 / 90
Şut173.15 / 90
Kilit pas61.11 / 90
Başarılı dripling10.19 / 90
Kazanılan ikili193.53 / 90
Rating7.88
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 1.30 %100
- Şut 3.2 %92
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.11 %51
- Drible 0.19 %19
- İkili mücadele %49 %69
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 485 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Premier League2025 · Manchester City · 35 maç
27gol1.
8asist4.
🥇
Premier League2023 · Manchester City · 31 maç
27gol1.
🥇
Premier League2022 · Manchester City · 35 maç
36gol1.
8asist9.
🥇
UEFA Champions League2022 · Manchester City · 11 maç
12gol1.
🥇
UEFA Nations League2022 · Norway · 6 maç
6gol1.
🥇
UEFA Champions League2020 · Borussia Dortmund · 8 maç
10gol1.
2asist12.
🥇
UEFA Nations League2020 · Norway · 4 maç
6gol1.
🥈
UEFA Nations League2024 · Norway · 6 maç
7gol2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Community Shield2024/2025 · England
🏆
FIFA Intercontinental Cup2023 Saudi Arabia · World
🏆
Premier League2023/2024 · England
🏆
UEFA Super Cup2023/2024 · Europe
🏆
J.League World Challenge2023 · World
🏆
Premier League2022/2023 · England
🏆
UEFA Champions League2022/2023 · Europe
🏆
FA Cup2022/2023 · England
🏆
DFB Pokal2020/2021 · Germany
🏆
The Atlantic Cup2019 · World
🏆
Cup2018/2019 · Austria
🏆
Bundesliga2018/2019 · Austria
🥈
FA Cup2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Bundesliga2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈
Eliteserien2018 · Norway · 2nd Place
🥈
Eliteserien2017 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 57 G+A
GolAsist
2026/27
9
760
10
0
7.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%70 isabet
Kilit pas7
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan29%50
Müdahale1
Faul54 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1181 yedek
G+A / 901.18
2025/26
50
4.010
37
8
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut147%59 isabet
Kilit pas34
Drible18%50 başarı
İkili kazanılan149%54
Müdahale17
Faul3231 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı51 kaçan
İlk 11455 yedek
G+A / 901.01
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25
50
4.219
46
5
7.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut157%69 isabet
Kilit pas41
Drible21%42 başarı
İkili kazanılan145%46
Müdahale15
Faul3620 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı53 kaçan
İlk 11482 yedek
G+A / 901.09
Kart3
Kaptan4maçta
2023/24
41
3.334
33
6
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut136%60 isabet
Kilit pas37
Drible15%41 başarı
İkili kazanılan111%49
Müdahale11
Faul2235 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı91 kaçan
İlk 11383 yedek
G+A / 901.05
Kart1
2022/23
48
3.621
48
9
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut142%61 isabet
Kilit pas37
Drible23%51 başarı
İkili kazanılan125%43
Müdahale4
Faul4231 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı81 kaçan
İlk 11444 yedek
G+A / 901.42
Kart6
2021/22
27
2.117
25
7
7.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut80%55 isabet
Kilit pas25
Drible15%44 başarı
İkili kazanılan75%47
Müdahale2
Faul1916 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı6
İlk 11234 yedek
G+A / 901.36
Kart3
2020/21
36
3.115
37
8
7.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut105%64 isabet
Kilit pas40
Drible38%62 başarı
İkili kazanılan119%53
Müdahale8
Faul2528 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı32 kaçan
İlk 11351 yedek
G+A / 901.3
Kart4
TOPLAM GOL21034 penaltı
İLK 1120317 yedek girdi
KART16
VAR11onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR210 gol
- 1-15' 27 %13
- 16-30' 31 %15
- 31-45' 37 %18
- 46-60' 33 %16
- 61-75' 39 %19
- 76-90+' 43 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-174%37
- 4-1-4-145%22
- 4-3-338%19
- 3-2-4-124%12
- 4-3-2-111%6
- 4-4-28%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar47aldığı asist
Onun asist yaptıkları19verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CoventryH | 1-0 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 28.08.2026 | Crystal PalaceA | 1-4 | 91 | 2 | 5 | 8.2 | |
| 23.08.2026 | BournemouthH | 2-1 | 94 | 4 | 6.9 | ||
| 11.07.2026 | EnglandH | 1-2 | 105 | 2 | 6.3 | ||
| 05.07.2026 | BrazilA | 1-2 | 96 | 2 | 4 | 9.0 | |
| 30.06.2026 | Ivory CoastA | 1-2 | 93 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.06.2026 | FranceH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2026 | SenegalH | 3-2 | 96 | 2 | 4 | 8.7 | |
| 16.06.2026 | IraqA | 1-4 | 95 | 2 | 5 | 8.2 | |
| 19.05.2026 | BournemouthA | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2026 | Crystal PalaceH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | BrentfordH | 3-0 | 87 | 1 | 5 | 6.3 | |
| 04.05.2026 | EvertonA | 3-3 | 93 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.04.2026 | BurnleyA | 0-1 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 19.04.2026 | ArsenalH | 2-1 | 95 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 12.04.2026 | ChelseaA | 0-3 | 92 | 2 | 6.2 | ||
| 17.03.2026 | Real MadridH | 1-2 | 56 | 1 | 6 | 7.2 | |
| 14.03.2026 | West HamA | 1-1 | 95 | 3 | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | Real MadridA | 3-0 | 82 | – | 6.2 | ||
| 04.03.2026 | Nottingham ForestH | 2-2 | 88 | 1 | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | NewcastleH | 2-1 | 91 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 11.02.2026 | FulhamH | 3-0 | 45 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.02.2026 | LiverpoolA | 1-2 | 103 | 1 | 1 | 3 | 7.5 |
| 01.02.2026 | TottenhamA | 2-2 | 92 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 28.01.2026 | GalatasarayH | 2-0 | 82 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 24.01.2026 | WolvesH | 2-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 20.01.2026 | Bodo/GlimtA | 3-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | Manchester UnitedA | 2-0 | 80 | – | 6.5 | ||
| 07.01.2026 | BrightonH | 1-1 | 90 | 1 | 6 | 7.2 | |
| 04.01.2026 | ChelseaH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 01.01.2026 | SunderlandA | 0-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | Nottingham ForestA | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | West HamH | 3-0 | 90 | 2 | 1 | 7 | 8.6 |
| 14.12.2025 | Crystal PalaceA | 0-3 | 89 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 10.12.2025 | Real MadridA | 1-2 | 70 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 06.12.2025 | SunderlandH | 3-0 | 69 | 1 | 6.0 | ||
| 02.12.2025 | FulhamA | 4-5 | 90 | 1 | 2 | 3 | 8.7 |
| 29.11.2025 | LeedsH | 3-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 25↑ | 3 | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | NewcastleA | 2-1 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 16.11.2025 | ItalyAC | 1-4 | 89 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 13.11.2025 | EstoniaHC | 4-1 | 90 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 09.11.2025 | LiverpoolH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 05.11.2025 | Borussia DortmundHC | 4-1 | 86 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 02.11.2025 | BournemouthH | 3-1 | 82 | 2 | 6 | 9.2 | |
| 26.10.2025 | Aston VillaA | 1-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | VillarrealA | 0-2 | 86 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 18.10.2025 | EvertonH | 2-0 | 98 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 11.10.2025 | IsraelHC | 5-0 | 90 | 3 | 6 | 9.2 | |
| 05.10.2025 | BrentfordA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.10.2025 | MonacoA | 2-2 | 90 | 2 | 4 | 8.7 | |
| 27.09.2025 | BurnleyH | 5-1 | 90 | 2 | 1 | 6 | 9.2 |
| 21.09.2025 | ArsenalA | 1-1 | 76 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 18.09.2025 | NapoliH | 2-0 | 80 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 14.09.2025 | Manchester UnitedH | 3-0 | 87 | 2 | 5 | 9.5 | |
| 09.09.2025 | MoldovaH | 11-1 | 89 | 5 | 2 | 9 | 10.0 |
| 31.08.2025 | BrightonA | 2-1 | 99 | 1 | 7 | 7.0 | |
| 23.08.2025 | TottenhamH | 0-2 | 95 | 1 | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | WolvesA | 0-4 | 73 | 2 | 6 | 8.5 | |
| 01.07.2025 | Al-Hilal Saudi FCH | 3-4 | 90 | 1 | 4 | 7.3 |
ŞUT145
GOL32
xG30.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%22.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası89%61
- Açık oyun20%14
- Korner18%12
- Kontra atak9%6
- Duran top4%3
- Penaltı4%3
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak89%61
- Kafa37%26
- Sağ ayak19%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR145 şut
- 1-15' 18 %12
- 16-30' 31 %21
- 31-45' 28 %19
- 46-60' 15 %10
- 61-75' 24 %17
- 76-90+' 29 %20
AKSİYON HARİTASI1243 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1243
- Pas525%47
- Hava topu122%11
- Top teması121%11
- Kurtarılan şut67%6
- Uzaklaştırma63%6
- Top kazanma58%5
- Faul51%5
- Çalım45%4
- İsabetsiz şut39%3
- Gol38%3
PİYASA DEĞERİ€40.00M+60.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 261 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
02.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
04.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
02.2025
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2024
Sağlık sorunuŞüpheli
1 maç
01.2024
Ayak sakatlığıKadroda yok
4 maç
12.2023
Ayak sakatlığıŞüpheli
3 maç
11.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2023
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2022
Kalça sakatlığıKadroda yok
6 maç
11.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
09.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3008 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.2Premier League 2025
PERFORMANS85.93008 dk
KARARTransfer edilebilir78/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet
99.1
Bitirici
98.5
Baskıcı forvet
93.9
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%100
Dakika
%98
Değer / getiri
%24
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%98
Dakika
%99
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
85.9
76
100
Gol / 90
0.78
0.55
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Tahmini xG / 90
0.791
0.42
100
İsabetli şut / 90
1.71
1.6
100
Ortalama rating
7.29
7.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ayase UedaFeyenoord · 27
%95
25gol
1asist
70scout
€15.00M
Eredivisie
Petar RatkovRed Bull Salzburg · 22
%90
9gol
2asist
78scout
Bundesliga
Patrik SchickBayer Leverkusen · 29
%88
16gol
3asist
67scout
€18.00M
Bundesliga
Mbaye DiagneAmed · 34
%83
28gol
5asist
70scout
1. Lig
Vedat MuriqiMallorca · 31
%74
21gol
1asist
66scout
€4.50M
La Liga
Sam SurridgeNashville SC · 27
%74
25gol
3asist
73scout
Major League Soccer
Andrea AdoranteVenezia · 25
%63
17gol
1asist
74scout
Serie B
Serhou GuirassyBorussia Dortmund · 29
%60
17gol
1asist
61scout
€32.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




