Luis Pérez Maqueda
Japan · Attacker

Luis Pérez Maqueda

YAŞ27
BOY182
KİLO76
KULÜPLille
DOĞUM YERİMito
LİGWorld Cup
BU SEZON6G · 2A
Gol20.58 / 90
Asist10.29 / 90
Şut72.05 / 90
Kilit pas30.88 / 90
Başarılı dripling20.58 / 90
Kazanılan ikili133.80 / 90
Rating7.28
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
Gol — %61 (0.58) Şut — %56 (2.0) Asist — %73 (0.29) Kilit pas — %37 (0.88) Drible — %41 (0.58) İkili mücadele — %27 (%39) 49 ORT. % 61 56 73 37 41 27
  • Gol 0.58 %61
  • Şut 2.0 %56
  • Asist 0.29 %73
  • Kilit pas 0.88 %37
  • Drible 0.58 %41
  • İkili mücadele %39 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 308 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Eredivisie2025 · Feyenoord · 31 maç 25gol1.
🥈 Jupiler Pro League2022 · Cercle Brugge · 40 maç 22gol2.
🥉 Asian Cup2023 · Japan · 5 maç 4gol3.
5. Eredivisie2026 · Feyenoord · 3 maç 2gol5. 1asist19.
33. World Cup2026 · Japan · 4 maç 2gol33. 1asist38.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Netherlands
🏆 KNVB BekerNone · Netherlands
🏆 Super Cup2024 · Netherlands
🏆 KNVB Beker2023/2024 · Netherlands
🥈 Kirin CupNone · World · 2nd Place
🥈 Emperor CupNone · Japan · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Asian GamesNone · Asia · 2nd Place
🥈 EAFF E-1 Football ChampionshipNone · Asia · 2nd Place
🥈 Eredivisie2023/2024 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Kirin Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 Emperor Cup2019/2020 · Japan · 2nd Place
🥈 EAFF E-1 Football Championship2018/2019 · Asia · 2nd Place
🥈 Asian Games2018 · Asia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 27 G+A
2022 11 2023 11 2024 10 2025 27 2026 8
GolAsist
2026/27 9 643 6 2 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupJapan 4 308 2 1 7.28
EredivisieFeyenoord 4 304 3 1 6.88
Ligue 1Lille 1 31 1 0 7.83
Şut23%52 isabet
Kilit pas10
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan24%39
Müdahale1
Faul1310 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 119
G+A / 901.12
2025/26 39 3.135 26 1 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 31 2.533 25 1 7.20
UEFA Europa LeagueFeyenoord 6 435 1 0 6.58
UEFA Champions LeagueFeyenoord 2 167 0 0 6.80
Şut96%52 isabet
Kilit pas27
Drible9%27 başarı
İkili kazanılan211%51
Müdahale13
Faul3075 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı1
İlk 11381 yedek
G+A / 900.78
Kart1
2024/25 29 1.599 9 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 21 1.211 7 1 6.88
UEFA Champions LeagueFeyenoord 8 388 2 0 6.59
Şut37%49 isabet
Kilit pas12
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan79%43
Müdahale4
Faul1334 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111712 yedek
G+A / 900.56
2023/24 41 1.407 9 2 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 29 820 5 2 6.87
Asian CupJapan 5 334 4 0 7.34
UEFA Champions LeagueFeyenoord 5 148 0 0 6.74
UEFA Europa LeagueFeyenoord 2 105 0 0 6.95
Şut46%57 isabet
Kilit pas19
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan82%47
Müdahale8
Faul1422 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı11 kaçan
İlk 111031 yedek
G+A / 900.7
Kart1
2022/23 30 2.169 11 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 27 2.124 11 0 6.93
World CupJapan 3 45 0 0 6.70
Şut52%46 isabet
Kilit pas12
Drible8%36 başarı
İkili kazanılan129%43
Müdahale15
Faul3028 kazanılan
Ofsayt20
İlk 11255 yedek
G+A / 900.46
Kart1
TOPLAM GOL393 penaltı
İLK 116314 yedek girdi
KART2
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR39 gol
1-15' — 5 16-30' — 10 31-45' — 7 46-60' — 8 61-75' — 5 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 16-30'
  • 1-15' 5 %13
  • 16-30' 10 %26
  • 31-45' 7 %18
  • 46-60' 8 %21
  • 61-75' 5 %13
  • 76-90+' 4 %10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 37 4-2-3-1 — 31 3-4-2-1 — 3 4-1-4-1 — 3 3-4-3 — 2 4-4-2 — 1 77 maç
  • 4-3-337%48
  • 4-2-3-131%40
  • 3-4-2-13%4
  • 4-1-4-13%4
  • 3-4-32%3
  • 4-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 ToulouseA 0-1 31 1 2 7.8
30.08.2026 ADO Den HaagH 2-2 80 1 5 7.2
23.08.2026 CambuurA 2-5 67 1 2 7.2
16.08.2026 GO Ahead EaglesH 2-2 86 1 1 4 7.5
09.08.2026 Sparta RotterdamA 0-1 71 3 5.6
29.06.2026 BrazilA 2-1 95 2 6.3
25.06.2026 SwedenH 1-1 45 0 6.4
21.06.2026 TunisiaA 0-4 84 2 1 4 9.7
14.06.2026 NetherlandsA 2-2 84 1 6.7
10.05.2026 AZ AlkmaarH 1-1 81 2 6.9
03.05.2026 Fortuna SittardA 1-2 89 3 6.3
25.04.2026 GroningenH 3-1 86 2 3 8.5
12.04.2026 NEC NijmegenA 1-1 88 1 3 8.2
05.04.2026 FC VolendamA 0-0 90 2 6.7
22.03.2026 AjaxH 1-1 88 2 6.2
15.03.2026 ExcelsiorH 2-1 81 2 4 8.9
08.03.2026 NAC BredaA 3-3 86 2 3 7.2
01.03.2026 TwenteA 2-0 61 6.3
22.02.2026 TelstarH 2-1 62 4 6.0
15.02.2026 GO Ahead EaglesH 1-0 95 5 6.6
01.02.2026 PSV EindhovenA 3-0 64 2 6.5
25.01.2026 HeraclesH 4-2 63 5.2
22.01.2026 Sturm GrazH 3-0 61 2 6.3
11.01.2026 HeerenveenA 2-2 94 1 6.2
21.12.2025 TwenteH 1-1 90 2 6.3
14.12.2025 AjaxA 2-0 90 3 6.2
11.12.2025 FCSBA 4-3 23 6.5
06.12.2025 PEC ZwolleH 6-1 70 4 5 10.0
30.11.2025 TelstarA 1-2 82 1 2 7.2
27.11.2025 CelticH 1-3 90 1 4 7.2
23.11.2025 NEC NijmegenH 2-4 90 2 7.2
09.11.2025 GO Ahead EaglesA 2-1 90 3 5.9
06.11.2025 VfB StuttgartA 2-0 90 1 7.0
01.11.2025 FC VolendamH 3-1 90 2 7 7.6
26.10.2025 PSV EindhovenH 2-3 90 3 6.5
23.10.2025 PanathinaikosH 3-1 81 1 6.2
19.10.2025 HeraclesA 0-7 45 3 3 10.0
05.10.2025 UtrechtH 3-2 90 2 6 9.0
02.10.2025 Aston VillaH 0-2 90 2 6.3
28.09.2025 GroningenA 0-1 76 1 3 7.9
21.09.2025 AZ AlkmaarA 3-3 90 1 6.9
17.09.2025 Fortuna SittardH 2-0 90 1 4 7.7
13.09.2025 HeerenveenH 1-0 74 2 6.3
31.08.2025 Sparta RotterdamA 0-4 76 2 2 7.7
16.08.2025 ExcelsiorA 1-2 90 1 2 7.3
12.08.2025 FenerbahceA 5-2 90 1 6.7
09.08.2025 NAC BredaH 2-0 82 1 2 7.9
06.08.2025 FenerbahceH 2-1 77 6.9
18.05.2025 HeerenveenA 2-0 90 1 6.3
14.05.2025 WaalwijkH 2-0 77 1 5 6.9
11.05.2025 PSV EindhovenH 2-3 81 3 6.7
03.05.2025 HeraclesA 1-4 90 5 6.7
25.04.2025 PEC ZwolleH 4-0 86 1 2 7.3
12.04.2025 Fortuna SittardA 0-2 66 2 7.0
05.04.2025 AZ AlkmaarA 0-1 76 6.9
02.04.2025 GroningenH 4-1 25 6.5
16.03.2025 TwenteA 2-6 90 2 6 8.6
11.03.2025 InterA 2-1 63 6.3
05.03.2025 InterH 0-2 31 6.5
12.02.2025 AC MilanH 1-0 45 6.3
ŞUT126
GOL31
xG24.8
xG FARKI+6.2over performing
DÖNÜŞÜM%24.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
72' · xG 0.258 52' · xG 0.214 38' · xG 0.231 · GOL 18' · xG 0.281 45' · xG 0.788 · GOL 19' · xG 0.054 34' · xG 0.088 17' · xG 0.034 57' · xG 0.176 18' · xG 0.108 · GOL 13' · xG 0.128 67' · xG 0.093 · GOL 48' · xG 0.341 22' · xG 0.788 · GOL 84' · xG 0.034 76' · xG 0.315 58' · xG 0.148 12' · xG 0.424 71' · xG 0.166 52' · xG 0.078 · GOL 19' · xG 0.436 · GOL 59' · xG 0.666 · GOL 58' · xG 0.205 · GOL 32' · xG 0.058 30' · xG 0.037 47' · xG 0.121 32' · xG 0.06 90' · xG 0.027 48' · xG 0.088 78' · xG 0.031 75' · xG 0.076 55' · xG 0.281 52' · xG 0.031 50' · xG 0.035 48' · xG 0.041 44' · xG 0.112 19' · xG 0.048 59' · xG 0.086 35' · xG 0.076 33' · xG 0.286 20' · xG 0.299 34' · xG 0.063 21' · xG 0.07 83' · xG 0.037 71' · xG 0.181 90' · xG 0.218 24' · xG 0.543 14' · xG 0.079 61' · xG 0.126 46' · xG 0.443 25' · xG 0.082 · GOL 55' · xG 0.155 · GOL 42' · xG 0.043 · GOL 20' · xG 0.097 · GOL 11' · xG 0.35 · GOL 1' · xG 0.04 88' · xG 0.068 54' · xG 0.098 50' · xG 0.503 31' · xG 0.198 17' · xG 0.055 87' · xG 0.103 80' · xG 0.125 58' · xG 0.055 45' · xG 0.064 13' · xG 0.046 89' · xG 0.222 · GOL 64' · xG 0.105 56' · xG 0.286 48' · xG 0.035 19' · xG 0.933 · GOL 17' · xG 0.208 5' · xG 0.446 1' · xG 0.098 89' · xG 0.27 78' · xG 0.039 61' · xG 0.062 58' · xG 0.197 2' · xG 0.143 50' · xG 0.072 · GOL 38' · xG 0.135 23' · xG 0.05 88' · xG 0.477 · GOL 40' · xG 0.102 35' · xG 0.031 32' · xG 0.409 20' · xG 0.616 · GOL 19' · xG 0.052 38' · xG 0.364 · GOL 33' · xG 0.477 · GOL 7' · xG 0.142 · GOL 65' · xG 0.456 · GOL 65' · xG 0.042 48' · xG 0.197 · GOL 64' · xG 0.162 34' · xG 0.049 77' · xG 0.03 64' · xG 0.06 40' · xG 0.343 · GOL 37' · xG 0.167 3' · xG 0.2 41' · xG 0.008 59' · xG 0.071 55' · xG 0.276 · GOL 22' · xG 0.088 83' · xG 0.024 45' · xG 0.113 22' · xG 0.796 · GOL 83' · xG 0.284 · GOL 63' · xG 0.02 31' · xG 0.03 · GOL 10' · xG 0.039 6' · xG 0.165 45' · xG 0.098 62' · xG 0.131 · GOL 48' · xG 0.049 47' · xG 0.472 44' · xG 0.036 29' · xG 0.366 24' · xG 0.064 46' · xG 0.147 34' · xG 0.477 2' · xG 0.8 73' · xG 0.57 · GOL 73' · xG 0.27 90' · xG 0.067
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 67 (%53) Korner — 22 (%17) Kontra atak — 15 (%12) Açık oyun — 10 (%8) Duran top — 6 (%5) Taç sonrası — 4 (%3) Diğer — 2 (%2) 126 şut
  • Asist sonrası67%53
  • Korner22%17
  • Kontra atak15%12
  • Açık oyun10%8
  • Duran top6%5
  • Taç sonrası4%3
  • Diğer2%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 51 (%40) Kafa — 48 (%38) Sol ayak — 27 (%21) 126 şut
  • Sağ ayak51%40
  • Kafa48%38
  • Sol ayak27%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR126 şut
1-15' — 14 16-30' — 23 31-45' — 27 46-60' — 29 61-75' — 16 76-90+' — 17 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 29 46-60'
  • 1-15' 14 %11
  • 16-30' 23 %18
  • 31-45' 27 %21
  • 46-60' 29 %23
  • 61-75' 16 %13
  • 76-90+' 17 %13
PİYASA DEĞERİ€15.00M+87.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 148 maç
Feyenoord 108maç 2023–2026
Japan 12maç 2022–2026
Lille 1maç 2026
Cercle Brugge 27maç 2022
Kashima 2019–2021
Japan U23 2018–2020
Japan U21 2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-03 Cercle Brugge Feyenoord €8.00m
2022-07-01 Kashima Antlers Cercle Brugge €1.30m
2019-07-26 Hosei Univ. Kashima Antlers free transfer
2019-07-25 Kashima Antlers Hosei Univ. End of loan
2019-02-15 Hosei Univ. Kashima Antlers loan transfer
2017-04-01 High School (J) Hosei Univ. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 DinlenmeKadroda yok 2 maç
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
02.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 14 maç
02.2024 Milli takım göreviKadroda yok 1 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2533 dk

Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.4Eredivisie 2025
PERFORMANS72.42533 dk
KARARİzlemeye değer64/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici 97.3
Pivot forvet 94.9
İçe kat eden kanat 88.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %88
Dakika %97
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %91
Dakika %97
Değer / getiri %4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 0.89 0.65 100
Performans skoru 72.4 78 93
Tahmini xG / 90 0.672 0.48 100
Şut / 90 3.02 3.4 89
Şut isabeti 54.12 48 100
Dakika güvenliği 100 72 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam