Givairo Read
Netherlands · Defender

Givairo Read

YAŞ19
BOY184
KULÜPFeyenoord
DOĞUM YERİAmsterdam
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.67 / 90
Kilit pas20.45 / 90
Başarılı dripling61.34 / 90
Kazanılan ikili235.15 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 70 defanslar
Müdahale — %83 (2.46) Pas arası — %54 (1.12) Blok — %49 (0.45) İkili mücadele — %72 (%62) Pas isabeti — %59 (%88) Faul (az iyi) — %72 (0.45) 65 ORT. % 83 54 49 72 59 72
  • Müdahale 2.46 %83
  • Pas arası 1.12 %54
  • Blok 0.45 %49
  • İkili mücadele %62 %72
  • Pas isabeti %88 %59
  • Faul (az iyi) 0.45 %72
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 402 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
39. Eredivisie2025 · Feyenoord · 11 maç 3asist39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
2022 0 2023 0 2024 8 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 5 402 0 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 5 402 0 0 6.69
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan23%62
Müdahale11
Faul26 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
2025/26 20 1.181 1 3 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 16 928 0 3 6.72
UEFA Europa LeagueFeyenoord 3 239 1 0 7.17
UEFA Champions LeagueFeyenoord 1 14 0 0 6.30
Şut9%33 isabet
Kilit pas16
Drible19%73 başarı
İkili kazanılan65%62
Müdahale25
Faul818 kazanılan
İlk 11146 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2024/25 36 2.227 2 6 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 33 1.983 2 6 7.19
UEFA Champions LeagueFeyenoord 3 244 0 0 6.93
Şut7%71 isabet
Kilit pas26
Drible21%52 başarı
İkili kazanılan134%65
Müdahale80
Faul1222 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112511 yedek
G+A / 900.32
Kart22
2023/24 10 12 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 8 0 0 0
UEFA Europa LeagueFeyenoord 2 12 0 0 6.90
İkili kazanılan2%67
2022/23 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFC Volendam 3 0 0 0
TOPLAM GOL3
İLK 114417 yedek girdi
KART5
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 29 4-2-3-1 — 26 4-1-4-1 — 5 3-4-3 — 1 61 maç
  • 4-3-329%48
  • 4-2-3-126%43
  • 4-1-4-15%8
  • 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 NEC NijmegenA 1-3 80 0 6.8
30.08.2026 ADO Den HaagH 2-2 84 1 6.3
23.08.2026 CambuurA 2-5 81 1 7.3
16.08.2026 GO Ahead EaglesH 2-2 65 6.2
09.08.2026 Sparta RotterdamA 0-1 92 1 6.9
17.05.2026 PEC ZwolleA 0-2 61 2 6.7
10.05.2026 AZ AlkmaarH 1-1 36 7.3
03.05.2026 Fortuna SittardA 1-2 22 6.3
25.04.2026 GroningenH 3-1 23 6.3
11.01.2026 HeerenveenA 2-2 91 6.7
09.11.2025 GO Ahead EaglesA 2-1 77 5.9
06.11.2025 VfB StuttgartA 2-0 90 6.9
01.11.2025 FC VolendamH 3-1 90 1 1 8.2
26.10.2025 PSV EindhovenH 2-3 88 1 6.3
23.10.2025 PanathinaikosH 3-1 78 1 1 7.7
19.10.2025 HeraclesA 0-7 29 1 6.6
05.10.2025 UtrechtH 3-2 70 2 6.9
02.10.2025 Aston VillaH 0-2 71 6.9
28.09.2025 GroningenA 0-1 67 1 6.6
21.09.2025 AZ AlkmaarA 3-3 90 5.9
17.09.2025 Fortuna SittardH 2-0 28 6.9
13.09.2025 HeerenveenH 1-0 62 1 7.2
31.08.2025 Sparta RotterdamA 0-4 31 1 6.9
09.08.2025 NAC BredaH 2-0 63 6.9
06.08.2025 FenerbahceH 2-1 14 6.3
18.05.2025 HeerenveenA 2-0 90 6.5
14.05.2025 WaalwijkH 2-0 90 1 7.9
11.05.2025 PSV EindhovenH 2-3 90 1 1 6.9
03.05.2025 HeraclesA 1-4 90 1 1 7.9
25.04.2025 PEC ZwolleH 4-0 90 1 7.3
12.04.2025 Fortuna SittardA 0-2 90 7.5
05.04.2025 AZ AlkmaarA 0-1 90 7.3
02.04.2025 GroningenH 4-1 90 7.5
30.03.2025 GO Ahead EaglesH 3-2 90 6.5
16.03.2025 TwenteA 2-6 90 3 8.3
11.03.2025 InterA 2-1 75 6.7
01.03.2025 NEC NijmegenH 0-0 90 1 7.0
22.02.2025 Almere City FCH 2-1 90 2 8.9
18.02.2025 AC MilanA 1-1 90 6.9
15.02.2025 NAC BredaA 0-0 90 1 7.3
12.02.2025 AC MilanH 1-0 79 7.2
08.02.2025 Sparta RotterdamH 3-0 45 6.9
02.02.2025 AjaxA 2-1 30 6.9
18.01.2025 Willem IIA 1-1 89 7.3
12.01.2025 UtrechtH 1-2 76 7.3
22.12.2024 PSV EindhovenA 3-0 18 6.7
14.12.2024 HeraclesH 5-2 90 1 1 6.9
07.12.2024 WaalwijkA 2-3 70 7.3
30.11.2024 Fortuna SittardH 1-1
23.11.2024 HeerenveenH 3-0 60 6.6
10.11.2024 Almere City FCA 1-4 90 6.9
02.11.2024 AZ AlkmaarH 3-2 60 6.7
30.10.2024 AjaxH 0-2 68 6.9
27.10.2024 UtrechtA 0-2 90 7.2
19.10.2024 GO Ahead EaglesA 1-5
06.10.2024 TwenteH 2-1
28.09.2024 NEC NijmegenA 1-1
22.09.2024 NAC BredaH 2-0 27 6.6
14.09.2024 GroningenA 2-2
25.08.2024 Sparta RotterdamA 1-1
ŞUT21
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%4.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
27' · xG 0.085 8' · xG 0.062 38' · xG 0.135 47' · xG 0.063 16' · xG 0.151 90' · xG 0.028 · GOL 88' · xG 0.021 90' · xG 0.086 70' · xG 0.074 64' · xG 0.106 64' · xG 0.03 67' · xG 0.023 44' · xG 0.059 20' · xG 0.163 60' · xG 0.075 52' · xG 0.024 17' · xG 0.046 80' · xG 0.065 79' · xG 0.2 47' · xG 0.016 20' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%76) Korner — 5 (%24) 21 şut
  • Asist sonrası16%76
  • Korner5%24
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 17 (%81) Sol ayak — 3 (%14) Kafa — 1 (%5) 21 şut
  • Sağ ayak17%81
  • Sol ayak3%14
  • Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
1-15' — 1 16-30' — 5 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 4 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 5 %24
  • 31-45' 2 %10
  • 46-60' 4 %19
  • 61-75' 4 %19
  • 76-90+' 5 %24
PİYASA DEĞERİ€25.00M+56.2%
KAÇIRDIĞI MAÇ25
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 74 maç
Feyenoord 71maç 2023–2026
FC Volendam 3maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Feyenoord U18 Feyenoord -
2023-07-01 Volendam U21 Feyenoord U18 free transfer
2022-01-01 Volendam Youth Volendam U21 -
2017-07-01 Zeeburgia Yth. Volendam Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
04.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 18 maç
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
11.2025 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
09.2025 DinlenmeKadroda yok 1 maç
08.2025 Unknown InjuryKadroda yok 1 maç
08.2025 DarbeKadroda yok 1 maç
03.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Nottingham Forest %50 2026-07-27
Inter Milan %50 2026-07-14
Inter Milan %50 2026-07-14
Inter Milan %50 2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Champions League2024 · Feyenoord 1kırmızı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 928 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.7Eredivisie 2025
PERFORMANS67.9928 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 73.7
Box-to-box orta saha 72.3
Top kapan ön libero 72.1
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %92
Dakika %66
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %94
Dakika %76
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 67.9 76 89
Dakika güvenliği 63.7 82 78
Pas hacmi / 90 39.38 72 55
Ortalama rating 6.72 7.2 93
Kilit pas / 90 1.07 1.4 76
Müdahale / 90 1.84 2 92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam