Julián Carranza
Argentina · Attacker

Julián Carranza

YAŞ25
BOY176
KİLO66
KULÜPNecaxa
DOĞUM YERİOncativo
LİGLeagues Cup
BU SEZON4G · 1A
Gol40.88 / 90
Asist10.22 / 90
Şut173.73 / 90
Kilit pas51.10 / 90
Başarılı dripling20.44 / 90
Kazanılan ikili419.00 / 90
Rating7.49
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 35 forvetler
Gol — %97 (0.88) Şut — %97 (3.7) Asist — %65 (0.22) Kilit pas — %53 (1.10) Drible — %41 (0.44) İkili mücadele — %88 (%55) 74 ORT. % 97 97 65 53 41 88
  • Gol 0.88 %97
  • Şut 3.7 %97
  • Asist 0.22 %65
  • Kilit pas 1.10 %53
  • Drible 0.44 %41
  • İkili mücadele %55 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 410 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Liga MX2026 · Necaxa · 5 maç 4gol3. 1asist18.
8. Major League Soccer2023 · Philadelphia Union · 33 maç 14gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Netherlands
🏆 Super Cup2024 · Netherlands
🥈 MLSNone · USA · 2nd Place
🥈 MLS2022 · USA · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 21 G+A
2020 2 2021 1 2022 21 2023 19 2024 12 2025 3 2026 5
GolAsist
2026/27 6 410 4 1 7.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXNecaxa 6 410 4 1 7.49
Şut17%59 isabet
Kilit pas5
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan41%55
Müdahale5
Faul1217 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 116
G+A / 901.1
Kart1
2025/26 26 654 3 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipLeicester 20 331 0 0 6.32
Liga MXNecaxa 6 323 3 0 6.95
Şut14%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan44%45
Müdahale12
Faul1917 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11719 yedek
G+A / 900.41
Kart41
2024/25 49 2.188 11 1 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 12 1.089 6 0 7.13
EredivisieFeyenoord 27 836 4 1 6.79
UEFA Champions LeagueFeyenoord 10 263 1 0 6.86
Şut59%44 isabet
Kilit pas23
Drible6%27 başarı
İkili kazanılan155%44
Müdahale31
Faul5763 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112227 yedek
G+A / 900.49
Kart7
2023/24 33 2.644 14 5 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 33 2.644 14 5 7.04
Şut70%50 isabet
Kilit pas32
Drible19%38 başarı
İkili kazanılan176%41
Müdahale35
Faul9872 kazanılan
Ofsayt29
İlk 11303 yedek
G+A / 900.65
Kart82
2022/23 34 2.542 15 6 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 34 2.542 15 6 7.08
Şut74%53 isabet
Kilit pas22
Drible19%40 başarı
İkili kazanılan198%45
Müdahale50
Faul8472 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı21 kaçan
İlk 11313 yedek
G+A / 900.74
Kart101
2021/22 32 759 1 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerInter Miami 32 759 1 0 6.59
Şut11%18 isabet
Kilit pas3
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan58%41
Müdahale13
Faul3527 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11626 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2020/21 19 581 2 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerInter Miami 19 581 2 0 6.61
Şut10%40 isabet
Kilit pas3
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan48%44
Müdahale16
Faul2224 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11514 yedek
G+A / 900.31
Kart2
TOPLAM GOL182 penaltı
İLK 113446 yedek girdi
KART13
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 3 %17
  • 31-45' 4 %22
  • 46-60' 2 %11
  • 61-75' 3 %17
  • 76-90+' 4 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 32 4-3-3 — 19 4-3-1-2 — 10 4-1-4-1 — 6 4-4-2 — 4 3-4-2-1 — 3 74 maç
  • 4-2-3-132%43
  • 4-3-319%26
  • 4-3-1-210%14
  • 4-1-4-16%8
  • 4-4-24%5
  • 3-4-2-13%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 Tigres UANLA 1-1 86 5 6.6
29.08.2026 Cruz AzulH 1-3 8 6.7
24.08.2026 U.N.A.M. - PumasA 1-1 85 1 2 7.9
03.08.2026 TolucaA 3-1 51 1 1 6.5
26.07.2026 MonterreyH 2-1 90 1 6 7.9
17.07.2026 Atlante FCH 2-1 90 1 1 3 9.3
22.02.2026 TolucaH 0-3 76 2 6.6
15.02.2026 FC JuarezA 1-2 78 1 2 8.5
07.02.2026 Atletico San LuisH 4-1 57 1 1 7.9
17.01.2026 AtlasH 0-1 46 5.5
14.01.2026 MonterreyH 0-2 50 2 6.3
11.01.2026 Santos LagunaA 1-3 16 1 1 6.9
29.12.2025 DerbyH 2-1
26.12.2025 WatfordH 1-2
20.12.2025 QPRA 4-1
13.12.2025 IpswichH 3-1
10.12.2025 Bristol CityA 2-2
06.12.2025 DerbyA 1-3
29.11.2025 Sheffield UtdH 2-3
25.11.2025 SouthamptonA 3-0
22.11.2025 Stoke CityH 2-1
08.11.2025 NorwichA 1-2
04.11.2025 MiddlesbroughH 1-1 61 1 6.3
01.11.2025 BlackburnH 0-2 63 6.5
25.10.2025 MillwallA 1-0 49 1 6.3
21.10.2025 Hull CityA 2-1 13 6.3
18.10.2025 PortsmouthH 1-1 59 6.3
04.10.2025 SwanseaA 1-3 12 2 6.6
30.09.2025 WrexhamH 1-1 8 6.2
26.09.2025 West BromA 1-1 45 1 6.2
20.09.2025 CoventryH 0-0 21 1 6.2
13.09.2025 Oxford UnitedA 2-2
18.05.2025 HeerenveenA 2-0 9 1 6.2
14.05.2025 WaalwijkH 2-0 13 6.3
11.05.2025 PSV EindhovenH 2-3 9 6.2
12.04.2025 Fortuna SittardA 0-2 24 6.9
05.04.2025 AZ AlkmaarA 0-1 14 6.5
02.04.2025 GroningenH 4-1 65 1 6.9
30.03.2025 GO Ahead EaglesH 3-2 79 1 6.9
16.03.2025 TwenteA 2-6
11.03.2025 InterA 2-1 27 6.6
05.03.2025 InterH 0-2 59 1 6.9
01.03.2025 NEC NijmegenH 0-0 73 2 7.2
22.02.2025 Almere City FCH 2-1 62 1 3 7.2
18.02.2025 AC MilanA 1-1 26 1 1 7.0
15.02.2025 NAC BredaA 0-0 74 6.9
12.02.2025 AC MilanH 1-0 45 1 7.2
08.02.2025 Sparta RotterdamH 3-0 62 6.3
02.02.2025 AjaxA 2-1 12 6.5
29.01.2025 LilleA 6-1
22.01.2025 Bayern MünchenH 3-0
18.01.2025 Willem IIA 1-1
12.01.2025 UtrechtH 1-2 19 1 6.9
26.11.2024 Manchester CityA 3-3 72 1 6.9
23.11.2024 HeerenveenH 3-0 67 1 2 7.7
02.11.2024 AZ AlkmaarH 3-2 80 1 3 7.6
30.10.2024 AjaxH 0-2 50 3 6.3
27.10.2024 UtrechtA 0-2 70 1 2 7.2
23.10.2024 BenficaA 1-3 15 6.9
19.10.2024 GO Ahead EaglesA 1-5 17 1 1 7.3
ŞUT28
GOL5
xG5.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%17.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.073 76' · xG 0.26 88' · xG 0.126 88' · xG 0.313 2' · xG 0.03 84' · xG 0.042 73' · xG 0.166 57' · xG 0.042 45' · xG 0.136 24' · xG 0.788 16' · xG 0.32 4' · xG 0.396 45' · xG 0.013 43' · xG 0.066 · GOL 48' · xG 0.023 4' · xG 0.525 · GOL 90' · xG 0.788 · GOL 90' · xG 0.027 89' · xG 0.103 75' · xG 0.052 42' · xG 0.958 · GOL 76' · xG 0.291 · GOL 75' · xG 0.215 71' · xG 0.01 54' · xG 0.084 4' · xG 0.029 71' · xG 0.053 50' · xG 0.018
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%32) Korner — 7 (%25) Açık oyun — 5 (%18) Duran top — 2 (%7) Taç sonrası — 2 (%7) Penaltı — 2 (%7) Diğer — 1 (%4) 28 şut
  • Asist sonrası9%32
  • Korner7%25
  • Açık oyun5%18
  • Duran top2%7
  • Taç sonrası2%7
  • Penaltı2%7
  • Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%43) Kafa — 11 (%39) Sol ayak — 4 (%14) Diğer — 1 (%4) 28 şut
  • Sağ ayak12%43
  • Kafa11%39
  • Sol ayak4%14
  • Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 4 61-75' — 5 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 4 %14
  • 16-30' 2 %7
  • 31-45' 5 %18
  • 46-60' 4 %14
  • 61-75' 5 %18
  • 76-90+' 8 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 199 maç
Necaxa 12maç 2025–2026
Leicester 20maç 2025
Philadelphia Union 79maç 2022–2024
Feyenoord 37maç 2024
Inter Miami 51maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01 Feyenoord Leicester
2024-07-01 Philadelphia Feyenoord free transfer
2024-06-30 Philadelphia Union Feyenoord
2022-07-13 Inter Miami Philadelphia Union € 455K
2022-07-13 Miami Philadelphia €500k
2022-07-12 Philadelphia Miami End of loan
2021-12-23 Inter Miami Philadelphia Union
2021-12-23 Miami Philadelphia loan transfer
2020-01-01 Banfield Inter Miami € 5.4M
2019-12-31 Banfield Miami End of loan
2019-07-27 Miami Banfield loan transfer
2019-07-26 Banfield Miami €5.40m
2018-01-01 Banfield II Banfield -
2017-01-01 CA Banfield U20 Banfield II -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 injuredKadroda yok 1 maç
05.2025 SakatlıkŞüpheli 1 maç
04.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
12.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
12.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Major League Soccer2023 · Philadelphia Union 1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 331 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.9Championship 2025
PERFORMANS24.0331 dk
KARARVeri yetersiz42/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 38.6
Baskıcı forvet 36.8
Pivot forvet 34.2
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %30
Performans %33
Dakika %36
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %38
Dakika %56
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti 50 48 100
Ortalama rating 6.32 7.15 88
Tahmini xG / 90 0.275 0.48 57
Şut / 90 1.63 3.4 48
Performans skoru 24 78 31
İsabetli şut / 90 0.82 1.8 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam