Luka Ilić
Serbia · Midfielder

Luka Ilić

YAŞ26
BOY182
KİLO73
KULÜPOviedo
DOĞUM YERİNiš
LİGLa Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut91.06 / 90
Kilit pas30.35 / 90
Başarılı dripling30.35 / 90
Kazanılan ikili283.31 / 90
Rating6.44
LİG SIRALAMALARINDA
26. Copa del Rey2025 · Oviedo · 1 maç 1gol26.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super LigaNone · Serbia
🏆 CupNone · Serbia
🏆 Cup2024/2025 · Serbia
🏆 Super Liga2024/2025 · Serbia
🏆 Super Liga2017/2018 · Serbia
🥈 Super LigaNone · Serbia · 2nd Place
🥈 Super Liga2022/2023 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
2020 4 2021 0 2024 0 2025 1
GolAsist
2025/26 30 761 1 0 6.44
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOviedo 30 761 1 0 6.44
Şut9%56 isabet
Kilit pas3
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan28%33
Müdahale12
Faul177 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11822 yedek
G+A / 900.12
Kart41
2024/25 10 166 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda 9 166 0 0 6.56
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%46
Müdahale3
Faul2
İlk 1119 yedek
2021/22 13 241 0 0 6.24
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Estac Troyes 2 0 0 0
EredivisieTwente 11 241 0 0 6.24
Şut1
Kilit pas2
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan10%33
Müdahale2
Faul3
İlk 11310 yedek
Kart21
2020/21 24 1.328 2 2 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieTwente 24 1.328 2 2 6.71
Şut18%22 isabet
Kilit pas17
Drible16%62 başarı
İkili kazanılan66%43
Müdahale19
Faul99 kazanılan
İlk 111410 yedek
G+A / 900.27
Kart11
TOPLAM GOL2
İLK 111034 yedek girdi
KART5
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %50
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 25 4-4-2 — 11 4-4-1-1 — 2 3-4-3 — 1 4-3-3 — 1 4-5-1 — 1 41 maç
  • 4-2-3-125%61
  • 4-4-211%27
  • 4-4-1-12%5
  • 3-4-31%2
  • 4-3-31%2
  • 4-5-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 MallorcaA 3-0 19 6.6
17.05.2026 AlavesH 0-1
14.05.2026 Real MadridA 2-0
10.05.2026 GetafeH 0-0
03.05.2026 Real BetisA 3-0
14.03.2026 ValenciaH 1-0 63 3 6.3
09.03.2026 EspanyolA 1-1 56 6.2
04.03.2026 Rayo VallecanoA 3-0 33 6.0
28.02.2026 Atletico MadridH 0-1 18 1 6.6
21.02.2026 Real SociedadA 3-3
15.02.2026 Athletic ClubH 1-2
31.01.2026 GironaH 1-0
25.01.2026 BarcelonaA 3-0
17.01.2026 OsasunaA 3-2 14 1 6.7
10.01.2026 Real BetisH 1-1
04.01.2026 AlavesA 1-1
20.12.2025 Celta VigoH 0-0 10 6.3
29.11.2025 Atletico MadridA 2-0 8 6.3
23.11.2025 Rayo VallecanoH 0-0
13.11.2025 EnglandA 2-0
09.11.2025 Athletic ClubA 1-0 18 6.5
03.11.2025 OsasunaH 0-0 8 6.6
25.10.2025 GironaA 3-3 34 6.2
17.10.2025 EspanyolH 0-2 45 1 6.2
30.09.2025 ValenciaA 1-2 27 1 1 7.5
25.09.2025 BarcelonaH 1-3 25 6.2
21.09.2025 ElcheA 1-0 71 5.9
13.09.2025 GetafeA 2-0 90 1 6.2
30.08.2025 Real SociedadH 1-0 73 1 6.5
24.08.2025 Real MadridH 0-3 72 7.3
15.08.2025 VillarrealA 2-0 77 6.3
29.01.2025 BSC Young BoysA 0-1 12 6.3
21.01.2025 PSV EindhovenH 2-3
11.12.2024 AC MilanA 2-1
06.11.2024 BarcelonaH 2-5 18 6.5
22.10.2024 MonacoA 5-1 30 6.2
01.10.2024 InterA 4-0 21 1 6.5
19.09.2024 BenficaH 1-2 8 1 6.6
28.08.2024 Bodo/GlimtH 2-0 11 1 6.9
20.08.2024 Bodo/GlimtA 2-1 66 1 6.9
17.04.2022 StrasbourgH 1-1
06.02.2022 MetzH 0-0
20.11.2021 Sparta RotterdamA 0-1
05.11.2021 HeraclesH 1-0
30.10.2021 PSV EindhovenA 5-2 23 6.5
24.10.2021 NEC NijmegenH 1-2 8 1 6.3
17.10.2021 Willem IIH 1-1
01.10.2021 GroningenA 1-1
26.09.2021 HeerenveenA 2-3
19.09.2021 VitesseA 1-4
28.08.2021 CambuurA 2-0 55 5.2
22.08.2021 AjaxH 1-1 65 6.6
14.08.2021 Fortuna SittardA 2-1 90 6.6
16.05.2021 ADO Den HaagH 3-2 19 6.2
13.05.2021 WaalwijkA 2-1 38 6.6
08.05.2021 HeraclesH 1-1 74 2 6.9
01.05.2021 Fortuna SittardA 3-0 45 1 6.5
10.04.2021 PEC ZwolleA 1-0 25 2 6.9
03.04.2021 VitesseH 1-2 79 6.6
19.03.2021 HeerenveenA 0-0 76 2 7.2
ŞUT9
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
55' · xG 0.114 48' · xG 0.035 27' · xG 0.085 85' · xG 0.019 90' · xG 0.048 85' · xG 0.202 · GOL 10' · xG 0.107 17' · xG 0.035 90' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 4 (%44) Asist sonrası — 2 (%22) Duran top — 2 (%22) Korner — 1 (%11) 9 şut
  • Açık oyun4%44
  • Asist sonrası2%22
  • Duran top2%22
  • Korner1%11
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 5 (%56) Sağ ayak — 3 (%33) Kafa — 1 (%11) 9 şut
  • Sol ayak5%56
  • Sağ ayak3%33
  • Kafa1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 2 %22
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %22
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %44
AKSİYON HARİTASI508 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 8 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 13 20 28
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 9 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 4 4 9 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR508
Pas 289 Pas — 289 (%62) Top kaz… 32 Top kazanma — 32 (%7) Top tem… 31 Top teması — 31 (%7) Faul 21 Faul — 21 (%5) Çalım 20 Çalım — 20 (%4) Müdahale — 17 (%4) Bloke edilen pas — 16 (%3) İkili mücadele — 15 (%3) Kurtarış — 12 (%3) Korner kazandırma — 12 (%3)
  • Pas289%62
  • Top kazanma32%7
  • Top teması31%7
  • Faul21%5
  • Çalım20%4
  • Müdahale17%4
  • Bloke edilen pas16%3
  • İkili mücadele15%3
  • Kurtarış12%3
  • Korner kazandırma12%3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 77 maç
Oviedo 30maç 2025
FK Crvena Zvezda 9maç 2024
Serbia 1maç 2024
Twente 35maç 2020–2021
Estac Troyes 2maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-18 FK Crvena Zvezda Oviedo
2024-07-01 Troyes Red Star free transfer
2024-06-27 Estac Troyes FK Crvena Zvezda
2023-07-01 TSC Backa Topola Estac Troyes
2023-06-30 FK TSC Troyes End of loan
2022-09-08 Troyes FK TSC loan transfer
2022-09-08 Estac Troyes TSC Backa Topola
2022-01-30 Man City Troyes ?
2022-01-30 Manchester City Estac Troyes
2022-01-01 FC Twente Man City End of loan
2020-10-05 Man City FC Twente loan transfer
2020-10-05 Manchester City Twente
2020-06-30 NAC Breda Man City End of loan
2019-08-03 Manchester City NAC Breda
2018-08-03 Man City NAC Breda loan transfer
2018-08-03 Manchester City NAC Breda
2018-06-30 Red Star Man City End of loan
2017-07-11 Man City Red Star loan transfer
2017-07-09 Red Star Man City €2.50m
2017-07-02 Manchester City FK Crvena Zvezda
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok 5 maç
12.2025 SakatlıkKadroda yok 4 maç
12.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
10.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Pafos FC %50 2026-09-02
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 La Liga2025 · Oviedo 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 761 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.6La Liga 2025
PERFORMANS30.2761 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 52.0
Bitirici 44.8
Bağlantı kuran forvet 44.3
Role fit sinyali var ama confidence 91/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %37
Dakika %55
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %44
Dakika %73
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.44 7.15 90
Müdahale / 90 1.42 1.4 100
Dakika güvenliği 41.5 76 55
Performans skoru 30.2 76 40
İkili mücadele kazanma 32.56 50 65
Gol / 90 0.12 0.42 29
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam