LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.83 / 90
Kilit pas10.83 / 90
Başarılı dripling32.50 / 90
Kazanılan ikili75.83 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.12
Asist
0.000.06
Şut
0.831.30
Kilit pas
0.830.56
Başarılı dripling
2.500.43
Kazanılan ikili
5.833.03
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Copa del Rey2024 · Celta Vigo · 4 maç
2asist4.
55.
UEFA Europa League2025 · Celta Vigo · 6 maç
3gol55.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
4
108
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan7%54
Müdahale2
Faul11 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1122 yedek
2025/26
46
1.847
5
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%62 isabet
Kilit pas12
Drible11%26 başarı
İkili kazanılan60%38
Müdahale20
Faul2914 kazanılan
Ofsayt21
İlk 112125 yedek
G+A / 900.29
Kart1
2024/25
37
1.411
4
4
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas17
Drible12%30 başarı
İkili kazanılan60%34
Müdahale17
Faul3218 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111522 yedek
G+A / 900.51
Kart3
2022/23
10
50
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan2%33
Faul1
Ofsayt1
TOPLAM GOL9
İLK 113962 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 3 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-358%64
- 3-4-2-119%21
- 4-4-25%5
- 4-1-3-23%3
- 4-1-4-13%3
- 4-3-33%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Real SociedadA | 0-0 | 27 | 0 | 6.6 | ||
| 30.08.2026 | Athletic ClubH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2026 | OsasunaH | 1-2 | 79 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | ValenciaA | 0-0 | 2↑ | 1 | – | ||
| 23.05.2026 | SevillaH | 1-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | Athletic ClubA | 1-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2026 | LevanteH | 2-3 | 25↑ | 2 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Atletico MadridA | 0-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | ElcheH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | VillarrealA | 2-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 22.04.2026 | BarcelonaA | 1-0 | 72 | 3 | 6.9 | ||
| 16.04.2026 | SC FreiburgH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | OviedoH | 0-3 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 09.04.2026 | SC FreiburgA | 3-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | ValenciaA | 2-3 | 45 | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | AlavesH | 3-4 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | LyonA | 0-2 | 57 | 1 | 5.9 | ||
| 15.03.2026 | Real BetisA | 1-1 | 79 | 2 | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | LyonH | 1-1 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | MallorcaH | 2-0 | 44 | 1 | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | PAOKA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | EspanyolA | 2-2 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 06.02.2026 | OsasunaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | GetafeA | 0-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 29.01.2026 | FK Crvena ZvezdaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Real SociedadA | 3-1 | 56 | – | 6.3 | ||
| 22.01.2026 | LilleH | 2-1 | 49↑ | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | Rayo VallecanoH | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 12.01.2026 | SevillaA | 0-1 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | ValenciaH | 4-1 | 53↑ | 1 | 1 | 6.7 | |
| 07.12.2025 | Real MadridA | 0-2 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | EspanyolH | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | LudogoretsA | 3-2 | 45↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 22.11.2025 | AlavesA | 0-1 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | BarcelonaH | 2-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | Dinamo ZagrebA | 0-3 | 63 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 02.11.2025 | LevanteA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | OsasunaA | 2-3 | 23↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.10.2025 | NiceH | 2-1 | 66 | 2 | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | Real SociedadH | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 05.10.2025 | Atletico MadridH | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.5 | ||
| 02.10.2025 | PAOKH | 3-1 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | ElcheA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2025 | VfB StuttgartA | 2-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | GironaH | 1-1 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | VillarrealH | 1-1 | 62 | – | 6.2 | ||
| 27.08.2025 | Real BetisH | 1-1 | 72 | 2 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | MallorcaA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | GetafeH | 0-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 24.05.2025 | GetafeA | 1-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Rayo VallecanoH | 1-2 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 13.05.2025 | Real SociedadA | 0-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | SevillaH | 3-2 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | Real MadridA | 3-2 | 25↑ | 2 | 7.3 | ||
| 23.04.2025 | VillarrealH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | BarcelonaA | 4-3 | 74 | 1 | – | 6.9 | |
| 12.04.2025 | EspanyolH | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | MallorcaA | 1-2 | 79 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 31.03.2025 | Las PalmasH | 1-1 | 9↑ | – | 7.0 |
ŞUT38
GOL2
xG4.3
xG FARKI-2.3under performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası25%66
- Korner7%18
- Açık oyun4%11
- Kontra atak2%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak25%66
- Sol ayak8%21
- Kafa5%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
- 1-15' 5 %13
- 16-30' 7 %18
- 31-45' 4 %11
- 46-60' 6 %16
- 61-75' 4 %11
- 76-90+' 12 %32
AKSİYON HARİTASI1324 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1324
- Pas695%57
- Top teması104%9
- Top kazanma97%8
- Hava topu65%5
- Çalım62%5
- Uzaklaştırma46%4
- Faul42%3
- Ofsayt42%3
- Müdahale38%3
- Kurtarılan şut27%2
PİYASA DEĞERİ€4.00M+14.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 97 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-08
SD Compostela
→
Celta Vigo B
?
SD Compostela
→
Celta Vigo B
?
2021-07-05
Porriño FC
→
SD Compostela
free transfer
Porriño FC
→
SD Compostela
free transfer
2020-07-01
Unknown
→
Porriño FC
?
Unknown
→
Porriño FC
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Omuz sakatlığıKadroda yok
4 maç
03.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
1 maç
11.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1454 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.9La Liga 2025
PERFORMANS36.91454 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
67.7
Bitirici
62.4
Pivot forvet
62.3
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%42
Dakika
%70
Değer / getiri
%28
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%52
Dakika
%86
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.61
7.15
92
Performans skoru
36.9
76
49
İkili mücadele kazanma
40.16
50
80
Müdahale / 90
0.99
1.4
71
Şut / 90
1.3
3
43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Igor JesusNottingham Forest · 24
%95
5gol
4asist
58scout
€22.00M
Premier League
Yan MaranhãoMoreirense · 23
%80
1gol
1asist
58scout
€225K
Primeira Liga
Diego LópezValencia · 23
%80
4gol
1asist
58scout
€12.00M
La Liga
Ignatius GanagoNew England Revolution · 26
%78
3gol
2asist
59scout
€6.00M
Major League Soccer
Dennis Eckert AyensaStandard Liege · 28
%73
4gol
0asist
48scout
Jupiler Pro League
GilbertoJuventude · 36
%71
2gol
2asist
51scout
Serie A
Osman KahramanManisa F.K. · 17
%66
1gol
0asist
48scout
1. Lig
Bobby De Cordova-ReidLeicester · 32
%60
5gol
3asist
60scout
€1.00M
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

