LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.34 / 90
Kilit pas11.34 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili34.03 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
1.340.84
Kilit pas
1.340.63
Başarılı dripling
0.000.84
Kazanılan ikili
4.032.71
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
5
67
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan3%50
Müdahale2
İlk 1114 yedek
2025/26
37
791
1
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas5
Drible6%33 başarı
İkili kazanılan26%41
Müdahale9
Faul85 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11730 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2024/25
6
18
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%50
TOPLAM GOL1
İLK 11839 yedek girdi
KART1
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%51
- 4-3-311%24
- 4-1-4-15%11
- 4-4-25%11
- 5-3-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Iğdır FKA | 4-2 | 46 | 1 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | Bodrum FKH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 24.08.2026 | SivassporA | 2-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 15.08.2026 | Vanspor FKH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.08.2026 | BolusporA | 1-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 01.05.2026 | SakaryasporH | 5-0 | 16↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | KeçiörengücüA | 2-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | Serik BelediyesporH | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Van BBA | 0-1 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 07.04.2026 | PendiksporH | 2-0 | 76 | 1 | 7.6 | ||
| 03.04.2026 | Adana DemirsporA | 2-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | SivassporH | 0-1 | 76 | – | 5.9 | ||
| 15.03.2026 | AmedA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | SarıyerH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | Erzurum BBA | 8-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | Yeni ÇorumsporH | 0-1 | 64 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | BB BodrumsporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2026 | BandırmasporH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | EroksporA | 3-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | İstanbulsporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | HataysporA | 2-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 12.01.2026 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | SakaryasporA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | KeçiörengücüH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | Serik BelediyesporA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | Van BBH | 2-1 | 9↑ | 2 | 6.6 | ||
| 28.11.2025 | PendiksporA | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 21.11.2025 | Adana DemirsporH | 5-0 | 49↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 08.11.2025 | SivassporA | 3-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | AmedH | 0-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | SarıyerA | 0-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Erzurum BBH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | Yeni ÇorumsporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | BB BodrumsporH | 0-4 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 24.09.2025 | BandırmasporA | 1-4 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | EroksporH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | BolusporA | 2-0 | 17↑ | 1 | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 25.08.2025 | İstanbulsporA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | HataysporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2025 | ÜmraniyesporA | 2-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | ŞanlıurfasporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2024 | AnkaragucuA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2024 | Yeni MalatyasporH | 5-1 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.08.2024 | SakaryasporH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | İstanbulsporA | 3-2 | –↑ | – | – |
ŞUT18
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%83
- Kontra atak3%17
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak15%83
- Sağ ayak3%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 3 %17
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 4 %22
- 76-90+' 8 %44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 48 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Manisa FK Yth
→
Manisa FK
-
Manisa FK Yth
→
Manisa FK
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 791 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.01. Lig 2025
PERFORMANS23.8791 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
50.8
Bağlantı kuran forvet
44.7
Pivot forvet
44.7
Role fit sinyali var ama confidence 82/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 167 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%40
Dakika
%61
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%38
Dakika
%74
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.47
7.15
90
Dakika güvenliği
45.5
76
60
İkili mücadele kazanma
41.27
50
82
Müdahale / 90
1.02
1.4
73
Performans skoru
23.8
76
31
Şut / 90
1.14
3
38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jamal LoweSheffield Wednesday · 31
%95
4gol
3asist
47scout
Championship
Ola BrynhildsenToronto FC · 26
%81
2gol
1asist
54scout
Major League Soccer
Iker VarelaMirandes · 22
%78
1gol
0asist
49scout
€8.00M
Segunda División
Pablo DuránCelta Vigo · 24
%78
2gol
1asist
58scout
€4.00M
La Liga
André AyewNAC Breda · 36
%74
1gol
0asist
40scout
€5.00M
Eredivisie
Loum TchaounaBurnley · 22
%69
2gol
1asist
59scout
Premier League
Norberto BriascoGimnasia L.P. · 29
%69
0gol
0asist
36scout
Liga Profesional Argentina
Mourad El GhezouaniClub Tijuana · 27
%60
5gol
1asist
56scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum