LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON1G · 0A
Gol10.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut161.93 / 90
Kilit pas80.97 / 90
Başarılı dripling50.60 / 90
Kazanılan ikili526.28 / 90
Rating6.52
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 72 forvetler
- Gol 0.12 %32
- Şut 1.9 %65
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.97 %44
- Drible 0.60 %44
- İkili mücadele %38 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 745 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Copa2023 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2022 · Argentina
🏆
Torneos de Verano2022 · South-America
🏆
Copa Argentina2020 · Argentina
🥈
Super Copa International2023 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2023 · South-America · 2nd Place
🥈
Trofeo de Campeones2022 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
20
745
1
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas8
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan52%38
Müdahale12
Faul2316 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11911 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2025/26
25
819
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas4
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan64%45
Müdahale12
Faul1524 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11817 yedek
Kart5
2024/25
10
508
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas5
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan38%43
Müdahale10
Faul613 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1164 yedek
G+A / 900.18
2023/24
21
360
1
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas5
Drible11%44 başarı
İkili kazanılan34%42
Müdahale7
Faul1112 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11219 yedek
G+A / 900.5
2022/23
11
159
1
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan9%27
Müdahale5
Faul52 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1129 yedek
G+A / 900.57
Kart1
2021/22
30
1.616
1
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%22 isabet
Kilit pas15
Drible44%58 başarı
İkili kazanılan141%46
Müdahale23
Faul3444 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111614 yedek
G+A / 900.11
Kart1
Kaptan5maçta
2020/21
9
719
2
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas13
Drible21%72 başarı
İkili kazanılan63%52
Müdahale11
Faul1222 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1172 yedek
G+A / 900.25
Kart3
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 111821 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-116%44
- 4-3-35%14
- 5-3-25%14
- 3-4-34%11
- 4-4-24%11
- 3-4-1-22%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | TigreA | 0-0 | 78 | 2 | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | PlatenseH | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 29.07.2026 | AldosiviH | 1-0 | 79 | 2 | 6.5 | ||
| 25.07.2026 | River PlateA | 0-1 | 58 | – | 5.9 | ||
| 02.05.2026 | BanfieldH | 1-2 | 66 | 3 | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | Racing ClubA | 1-1 | 94 | 1 | 5.6 | ||
| 20.04.2026 | Belgrano CordobaH | 0-0 | 64 | 3 | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 1-2 | 73 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 02.04.2026 | Sarmiento JuninH | 1-2 | 35↑ | – | 6.2 | ||
| 24.03.2026 | HuracanA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | Atletico TucumanH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | Independ. RivadaviaA | 1-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | Argentinos JRSA | 1-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 25.02.2026 | TigreH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | PlatenseA | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 16.02.2026 | Rosario CentralA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | Deportivo RiestraH | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.01.2026 | AldosiviA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | River PlateH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2025 | Barracas CentralA | 0-2 | 14↑ | – | 7.2 | ||
| 25.11.2025 | Union Santa FeA | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 17.11.2025 | PlatenseA | 0-3 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | River PlateA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Estudiantes L.P.A | 2-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 11.10.2025 | Talleres CordobaH | 1-2 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Sarmiento JuninA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Rosario CentralH | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 19.09.2025 | Deportivo RiestraA | 1-0 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | Union Santa FeH | 1-3 | 45 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | LanusH | 1-2 | 59 | – | 6.3 | ||
| 07.08.2025 | Godoy CruzA | 1-2 | 96 | – | 6.0 | ||
| 27.07.2025 | IndependienteH | 1-0 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 19.07.2025 | San LorenzoA | 0-0 | 72 | – | 6.7 | ||
| 12.07.2025 | Instituto CordobaH | 0-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 29.04.2025 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | River PlateH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 24.02.2025 | Atletico TucumanA | 0-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 17.02.2025 | San Martin S.J.H | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 13.02.2025 | LanusA | 0-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 03.02.2025 | IndependienteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | San LorenzoH | 0-2 | 58 | 2 | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | Instituto CordobaA | 3-0 | 96 | 2 | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | Atletico TucumanH | 1-0 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 05.11.2024 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2024 | HuracanA | 0-0 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 28.10.2024 | Union Santa FeH | 2-3 | 72 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2024 | LanusA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | TigreA | 1-1 | 42 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.09.2024 | Argentinos JRSH | 1-0 | 85 | 3 | 6.6 | ||
| 26.08.2024 | Belgrano CordobaA | 0-1 | 80 | 2 | 7.7 | ||
| 02.06.2024 | PlatenseA | 1-0 | 51↑ | – | 6.2 | ||
| 12.05.2024 | Atletico TucumanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2023 | IndependienteA | 0-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 24.07.2023 | Newells Old BoysH | 2-1 | 7↑ | – | – | ||
| 16.07.2023 | Gimnasia L.P.A | 1-3 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 10.07.2023 | HuracanH | 1-0 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 02.06.2023 | Arsenal SarandiA | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT19
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%53
- Açık oyun3%16
- Duran top3%16
- Taç sonrası2%11
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%37
- Sol ayak7%37
- Kafa5%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 3 %16
- 16-30' 5 %26
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 4 %21
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 3 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 126 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 819 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.8Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS23.0819 dk
KARARUygun değil47/100
FORM TRENDİStabil+1.7
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
49.9
Bağlantı kuran forvet
43.2
Bitirici
42.6
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%35
Dakika
%67
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%37
Dakika
%75
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.53
7.15
91
Müdahale / 90
1.48
1.4
100
Performans skoru
39.2
76
52
Şut / 90
2.23
3
74
İkili mücadele kazanma
40.23
50
80
Gol / 90
0.19
0.42
45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.26. Dakika delta +9.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Víctor MollejoBurgos · 24
%95
0gol
0asist
46scout
€300K
Segunda División
Osman KahramanManisa F.K. · 17
%89
1gol
0asist
48scout
1. Lig
Jamal LoweSheffield Wednesday · 31
%89
4gol
3asist
47scout
Championship
Josué CasimirAuxerre · 24
%87
1gol
0asist
53scout
€3.50M
Ligue 1
Iker VarelaMirandes · 22
%76
1gol
0asist
49scout
€8.00M
Segunda División
Deniz AksoyHatayspor · 18
%68
0gol
0asist
51scout
1. Lig
Jhon SolísBirmingham · 21
%62
1gol
0asist
58scout
€2.50M
Championship
Lucas BragaVitoria · 29
%60
1gol
0asist
47scout
€400K
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



