Cláudio Rafael Soares Braga
Brazil · Attacker

Cláudio Rafael Soares Braga

YAŞ29
BOY184 cm
KİLO70 kg
KULÜPVitoria
DOĞUM YERİSão Paulo
LİGBaiano - 1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.09 / 90
Asist00.00 / 90
Şut90.82 / 90
Kilit pas50.45 / 90
Başarılı dripling80.73 / 90
Kazanılan ikili645.80 / 90
Rating6.58
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.820.31
Kilit pas 0.450.66
Başarılı dripling 0.730.93
Kazanılan ikili 5.804.59
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
11. CONMEBOL Libertadores2020 · Santos · 9 maç 2asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
2020 5 2021 3 2022 6 2023 0 2025 1
GolAsist
2025/26 30 993 1 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVitoria 30 993 1 0 6.58
Şut9%44 isabet
Kilit pas5
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan64%49
Müdahale21
Faul1325 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111119 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2023/24 28 2.041 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 28 2.041 0 0 6.47
Şut7%14 isabet
Kilit pas15
Drible21%37 başarı
İkili kazanılan104%49
Müdahale30
Faul2241 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11226 yedek
Kart51
2022/23 34 2.133 5 1 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 34 2.133 5 1 6.89
Şut31%61 isabet
Kilit pas21
Drible56%58 başarı
İkili kazanılan174%56
Müdahale23
Faul2471 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112212 yedek
G+A / 900.25
Kart3
2021/22 33 2.359 1 2 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 33 2.359 1 2 6.81
Şut27%52 isabet
Kilit pas30
Drible60%52 başarı
İkili kazanılan182%51
Müdahale32
Faul2964 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112310 yedek
G+A / 900.11
Kart4
2020/21 32 2.104 2 3 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 32 2.104 2 3 6.63
Şut10%60 isabet
Kilit pas16
Drible41%59 başarı
İkili kazanılan143%45
Müdahale24
Faul3348 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11248 yedek
G+A / 900.21
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 111119 yedek girdi
KART1
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 13 3-4-2-1 — 6 4-3-3 — 5 5-4-1 — 3 3-4-3 — 2 4-4-2 — 1 30 maç
  • 4-2-3-113%43
  • 3-4-2-16%20
  • 4-3-35%17
  • 5-4-13%10
  • 3-4-32%7
  • 4-4-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
07.12.2025 Sao PauloH 1-0
03.12.2025 RB BragantinoA 4-0
29.11.2025 MirassolH 2-0 23 6.3
23.11.2025 Sport RecifeA 1-3 29 6.3
19.11.2025 PalmeirasA 0-0 17 6.6
09.11.2025 BotafogoH 0-0 27 6.3
05.11.2025 InternacionalH 1-0 10 1 7.0
01.11.2025 CruzeiroA 3-1
21.10.2025 SantosA 0-1 33 2 6.5
28.09.2025 GremioA 3-1 8 6.3
13.09.2025 Fortaleza ECA 2-0
26.08.2025 FlamengoA 8-0 90 5.3
16.08.2025 JuventudeH 2-2 90 6.9
09.08.2025 Sao PauloA 2-0 90 7.3
26.07.2025 MirassolA 1-1 72 3 6.9
24.07.2025 Sport RecifeH 2-2 45 6.9
20.07.2025 RB BragantinoH 1-0 65 6.3
17.07.2025 BotafogoA 0-0 59 6.2
12.07.2025 InternacionalA 1-0 84 6.6
12.06.2025 CruzeiroH 0-0 59 1 6.3
01.06.2025 CorinthiansA 0-0 61 6.5
25.05.2025 SantosH 0-1 45 1 6.7
18.05.2025 BahiaA 2-1
10.05.2025 Vasco DA GamaH 2-1
03.05.2025 CearaA 1-0 58 6.7
27.04.2025 GremioH 1-1 16 6.7
20.04.2025 FluminenseA 1-1 12 1 1 7.5
17.04.2025 Fortaleza ECH 2-1
13.04.2025 Atletico-MGA 2-2
29.03.2025 JuventudeA 2-0
07.12.2023 Fortaleza ECH 1-2 90 6.3
03.12.2023 Atletico ParanaenseA 3-0 100 6.3
29.11.2023 FluminenseH 0-3 90 1 6.9
26.11.2023 BotafogoA 1-1 90 6.6
12.11.2023 Sao PauloH 0-0 95 7.0
09.11.2023 GoiasA 0-1 98 6.9
01.11.2023 FlamengoA 1-2 78 6.3
29.10.2023 CorinthiansA 1-1 105 6.3
27.10.2023 CoritibaH 2-1 89 1 6.6
22.10.2023 InternacionalA 7-1 91 5.9
19.10.2023 RB BragantinoH 1-3 90 6.9
08.10.2023 PalmeirasA 1-2 97 6.2
01.10.2023 Vasco DA GamaH 4-1 90 6.7
18.09.2023 BahiaA 1-2 90 2 7.3
14.09.2023 CruzeiroH 0-3 90 2 6.3
27.08.2023 Atletico-MGA 2-0 20 6.3
20.08.2023 GremioH 2-1 80 6.5
13.08.2023 Fortaleza ECA 4-0 71 6.3
05.08.2023 Atletico ParanaenseH 1-1 25 6.5
29.07.2023 FluminenseA 1-0 27 6.2
23.07.2023 BotafogoH 2-2
16.07.2023 Sao PauloA 4-1 85 6.5
09.07.2023 GoiasH 4-3 89 6.2
02.07.2023 CuiabaA 3-0 26 6.3
21.05.2023 PalmeirasH 0-0 45 1 6.5
14.05.2023 Vasco DA GamaA 0-1 84 6.7
10.05.2023 BahiaH 3-0 61 6.7
06.05.2023 CruzeiroA 2-1 45 5.6
05.11.2022 AvaiH 1-1 45 6.5
01.11.2022 Atletico GoianienseA 2-3 96 1 1 7.5
PİYASA DEĞERİ€400K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 157 maç
Vitoria 30maç 2025
Santos 127maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-05 Santos Vitoria
2025-01-06 Shimizu S-pulse Santos
2024-09-06 Rio Ave Piast Gliwice loan transfer
2024-01-22 Santos Shimizu S-pulse
2022-07-15 Benfica B Rio Ave free transfer
2021-07-01 Benfica U23 Benfica B -
2021-06-30 Grasshoppers Benfica U23 End of loan
2020-09-30 Benfica U23 Grasshoppers loan transfer
2020-08-19 Inter De Limeira Santos
2020-01-02 Santos Inter De Limeira
2020-01-01 Cuiaba Santos
2019-09-05 Santos Cuiaba
2019-06-04 Luverdense Santos
2018-12-01 Vila Nova Luverdense
2018-08-15 Luverdense Vila Nova
2018-07-01 Benfica U19 Benfica U23 -
2018-01-08 J. Malucelli Luverdense
2017-07-01 Benfica U17 Benfica U19 -
2015-07-01 Benfica U15 Benfica U17 -
2013-07-01 Benfica Yth Benfica U15 -
SCOUT RAPORUAggregated only · 993 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.2Serie A 2025
PERFORMANS27.4993 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 209 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %27
Dakika %66
Değer / getiri %100
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %41
Dakika %79
Değer / getiri %91
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam